Şimdi Ara

Avea: iPhone 4S yok sattı, iki günde tükendi (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.192
Cevap
1
Favori
67.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bi kere jailbreak yapınca tamamen appleın marketinden ücretsiz indirebiliyormuyuz , yoksa her uygulama için tek tek jailbreak mi yapıcaz
  • evet bende sorcktım aynı soruyu..jailbreak yapınca marketteki tüm paralı uygulamaları bedava gösteren cydia marketimizmi oluyor.. öyleyse eğer bu jailbreak çok büyük bir nimet..
  • O zaman Türkiye garantili almanın bir mantığı yok :) jb yapınca sanırım garantiden düşüyor cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon007

O zaman Türkiye garantili almanın bir mantığı yok :) jb yapınca sanırım garantiden düşüyor cihaz

Hocam benim bildigim jb yapılsa bile fabrika ayarlarına dönüp cihazı ilk haline getirebiliyorsunuz. Ürünü garantili almakta fayda var. Hatta Türkiye garantili adi altında satılan paralel ithalat ürünü yerine Genpa yada Brightstar garantili urun almakta fayda var. Bir arıza çıktığında karşınızda bir muhatap bulmak mümkün olsun. Türkiye Garantili diye satılan paralel ithalat olan urunde bir sıkıntı oldugunda karşınızda muhatap bulamadıktan sonra ben ne anladım o garantiden. Yetkili servis benim garantili diye aldigim telefona bakmaz ise anlamı yok o zaman. Ayrıca paralel ithalat ürünlerinde FaceTime uygulamasının olmadıgı ürünlerde çıkabiliyor yada Arabistan'a gönderilecek ürünler Türkiye'de satılabiliyor. İkibin lira civarında para oduyorsanız yüz lira daha ödeyip kafanızın rahat olacağı bir ürüne gitmekte fayda var. Ancak yurt disindan $ 500-600 civarı alacağınız bir üründe bunu aramayabilirsiniz. Selamlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Blizzard Days

Bişi sorucam kullanan arkadaşlara

bi kere jailbreak yapınca tamamen appleın marketinden ücretsiz indirebiliyormuyuz , yoksa her uygulama için tek tek jailbreak mi yapıcaz

her uygulama için tek tek lailbrek yapıcaksın
    hatta yapmadan önce hep restore edeceksin diye biliyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

Jailbreak denen şey telefona komple yapılan bir uygulamadir.Forumda bolca bilgi var.Ordan bilgi alınız.Tek tek jailbreak diye bir terim yoktur.

• Arkadaslar sınırsız wifi derken internet sinirsiz mı oluyor?eğer öyleyse 115 TLlik kampanya mükemmel.
  • Arkadaslar sınırsız wifi derken internet sinirsiz mı oluyor?eğer öyleyse 115 TLlik kampanya mükemmel.

• quote:

Orijinalden alıntı: lovendstory

Arkadaslar sınırsız wifi derken internet sinirsiz mı oluyor?eğer öyleyse 115 TLlik kampanya mükemmel.

Sınırsız wifi derken,Türk telekomun wifi noktaları var,o noktalardan internete girmek bedava demek istiyor.Wifi normalde zaten sınırsız.
  • Ttnet wifi alanlarında sınırsız wifi.. Avea'nın internet paketiyle bir alakası yok yani..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HunterDare

quote:

Orijinalden alıntı: lovendstory

Arkadaslar sınırsız wifi derken internet sinirsiz mı oluyor?eğer öyleyse 115 TLlik kampanya mükemmel.

Sınırsız wifi derken,Türk telekomun wifi noktaları var,o noktalardan internete girmek bedava demek istiyor.Wifi normalde zaten sınırsız.

Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mygokhan

quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

Jailbreak denen şey telefona komple yapılan bir uygulamadir.Forumda bolca bilgi var.Ordan bilgi alınız.Tek tek jailbreak diye bir terim yoktur.

adam işin bedavasında anlamadınmı arkadaşım
    bizde tek tek olmadığını bilerek yazdık

• Bazen diyorum ki "Ulan bu 'konunun' tarihi geçti hala mı konuşuluyor aynı konu" diye. Sonra görüyorum ki o konudaki aletin veyahut her neyse tarihçesine kadar her şey tartışılıyor gündemini yitirmiş "konuda"...
  • Avea çingenlik yapmaya devam ettikçe, bu konu kapanmaz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: __BadblooD__

Arkadaş 1200 e getirtti amerikadan 2.5 milyar falan fazla geldi bana araba fiyatına tabi alanlara hayırlı olsun orası ayrı

İst.Beyoğlu İstiklal Caddesindeki (fransız konsolosluğu karşısındaki) AVEA bayii beni ZENGiN müşteri olarak gördüğünden iPhone 4s satmaya çalışıyor. Onu da Vodafone'dan alacak, çünkü vodafone bayiindeki personeli tanıyorum. Sizler AVEA bayiinde iPhone 4s bulamazken -uyanık- bayii bana satmaya çaışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarski -- 12 Şubat 2012; 19:17:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oquzhan53

İşte Türk olmak maaşının 2 katı değerindeki telefondan almaktır.

ya telefon maaşının yarısıysa ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yeasen

quote:

Orijinalden alıntı: Oquzhan53

İşte Türk olmak maaşının 2 katı değerindeki telefondan almaktır.

ya telefon maaşının yarısıysa ?

Bizde bir sekilde alıyoruz, Avrupa'da, Amerika'da adam sokakta kırıyor, parçalıyor, her türlü test uyguluyor :)

Normalde ucuza telefon alsan, yılda 300 TL'lik telefon parası versen 4 senede 1200 TL yapar..En az..Ee 1500'u bir kerede ver 4 sene kullan çok mü :)

Bırakın bu edebiyatları yahu :)
  • lanet olsun aveya bayiye kayıt olmuştum 30 sıradan gittiğimde 33 yapmışlar iyicene kızdım gittim golddaki ctesi kampanyasından ip4 aldım 1599 a lanet olsun yaa
    cepnetim devam ediyor sınırsız edge :d napalım devam edicez
  • quote:

Orijinalden alıntı: colombus54

lanet olsun aveya bayiye kayıt olmuştum 30 sıradan gittiğimde 33 yapmışlar iyicene kızdım gittim golddaki ctesi kampanyasından ip4 aldım 1599 a lanet olsun yaa

güle güle kullan arkadaşım hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: colombus54

lanet olsun aveya bayiye kayıt olmuştum 30 sıradan gittiğimde 33 yapmışlar iyicene kızdım gittim golddaki ctesi kampanyasından ip4 aldım 1599 a lanet olsun yaa

Hayırlı olsun kardesim :)
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.