Şimdi Ara

Avea: iPhone 4S yok sattı, iki günde tükendi (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.192
Cevap
1
Favori
67.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün bir çok bayiyi aradım. Bazıları aveanın siparişleri onayladığını, çok büyük aksilik olmazsa yarın ellerinde olacağını söylediler. Yarın arayın size ayırırız ama hemen gelmeniz lazım dediler. Çünkü uzun süre ayıramayız avea kendi adamlarını gönderip sorduruyor. Elimizde ürün varken yok dersek ceza kesiyorlar dedi.
  • arkadaşlar burada avea 4s var şuan itibari ile METROCİTY AVEA bayiyi numarası 0212 371 1366 eger kalmadıysa metrocity@telpa.com

buraya mail atın bilgilerinizi gelince sizi arıyorlar ben o şekilde yaptım aldım cihazımı :) :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mygokhan

Avea bayileri az gelen cihazları önce tanıdıklarına dağıtıyorlar bunu anladım.Benim cihaz almam tamamen şans! Normalde bayilere sorsam cihaz yok!Gonderiyoruz diyorlar ama gelenleri saklıyorlar sanırım.Sonra tanıdıklara veriyorlar.Sonra da onlar da hemen satıp paraya çeviriyor.

Allah'tan ben alabildim.Allah sizlere de nasıp etsin..Beyaz istiyordum ama siyah denk geldi.Buna da şükür :)

Hocam çok azmettiniz ama sonunda aldınız tebrikler, biz halen bekliyoruz.
  • İzmir'de dün itibariyle 6 7 tane dükkanı gezdim. Avea dükkanlarında kontratlı satış yapılmıyor ama çoğunun elinde iphone 4s var ve kontratsız olarak satıyorlar telefonu.
  • Ben az önce metrocity avea ile konuştum ellerinde sadece 32 gb varmış bunlarında nasıl geldiğine şaşırmışlar.Bence bilerek yapıyor avea bunları son günleri hafta sonuna kadar geldi geldi gelmedi daha beklemeyeceğim dışarıdan alacağım ..
  • tüm yeni alan arkadaşlar güle güle kullansınlar hayırlı olsun
  • merak etmeyin 1 aya kalmaz bollaşınca satacak adam ararlar.

şu anda avrupa da fazlasıyla stok mevcut.

yakında bunun yansıması Türkiye de de görülür.

Aveada cihaz olmadığından değil, kontratlı satmak istemeyen bayiler yüzünden bu sıkıntı.

Kısaca fırsatçılık yapıyorlar ama az daha sabır.

Olmadı yeni nesil ip5 alırsınız mis gibi... O zaman görürüm şimdi ip4s lerini saklayanları ...

ip5 çıkınca otomatikman ip4 ve ip4s eski seri olacak.

Çok sıkıntı etmeyin, dövizde düşüyor, sabır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.f.y. -- 8 Şubat 2012; 16:18:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.f.y.

merak etmeyin 1 aya kalmaz bollaşınca satacak adam ararlar.

Aveada cihaz olmadığından değil, kontratlı satmak istemeyen bayiler yüzünden bu sıkıntı.

Olmadı yeni nesil ip5 alırsınız mis gibi... O zaman görürüm şimdi ip4s lerini saklayanları ...

Aynen, Şu an 1900 liralarda bulmak kolay. Avea espiriside bitiyor. Şu güne kadar beklemiş olsa idim aveadan almazdım.

• Yakında alıyorum iPhone 4s

• quote:

Orijinalden alıntı: Styric

quote:

Aynen, Şu an 1900 liralarda bulmak kolay. Avea espiriside bitiyor. Şu güne kadar beklemiş olsa idim aveadan almazdım.

Aynı fikirdeyim dostum, aynı fikirdeyim.

Özellikle dövizin düşüşü ile operatörler revizyona gitmek zorundalar.

Öyle yapmazlarsa piyasada çok daha ucuz garantili cihazlar olacak.

DOLAR 1.900 TL LERDEYKEN ŞİMDİ 1.740 TL LERE DÜŞTÜ.

AKIL VAR VAR MANTIK VAR DEĞİL Mİ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.f.y. -- 8 Şubat 2012; 16:58:09 >

• quote:

çok haklısın
    almamış olsaydım eğer
    kesin senin şu fikrinle hareket ederdim dostum

• Avea kampanyası halen piyasadaki en cazip olanıdır.

250 dk konuşma + 250 sms + 4gb internet olunca daha cazibi yok henüz. Yurt dışından gelenlerden bile daha cazip. Garantisi ve 24 ay vadeside cabası...
  • Iphone 5 için hiç heves etmeyin. En kötüsünden bir seneden fazla var.
  • Turkcell iyidir ya. Sayelerinde Little Ceaser'dan 28 tl'lık büyük boy pizzayı 9 liraya alıyorum. gnctrkcll şifresi ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Iphone 5 için hiç heves etmeyin. En kötüsünden bir seneden fazla var.

2013 e sarkacağını hele senin dediğin gibi 2013 marttan sonraya sarkacağını hiç sanmıyorum, kimsede sanmıyor ...

2012 haziran dönemi: %40 ihtimal

2012 eylül ekim dönemi: %50 ihtimal

2012 kasım-aralık dönemi: %10 ihtimal
  • 4-5 ay için bu kadar para verip almayın 4s 5 i bekleyin
  • quote:

quote:

2013 e sarkacağını hele senin dediğin gibi 2013 marttan sonraya sarkacağını hiç sanmıyorum, kimsede sanmıyor ...

Hocam iphone 5'in ne zaman çıkacağı yönünde bir duyum aldınız mı? Adam kendi ayağına kurşun sıkar mı? Bende ihtimali yazayım izninizle

2013 öncesi çıkış ihtimali % 1 bile değil ( yanlışlıkla 2012 yazmışım düzelttim )

2013 ten önce Türkiye'de iphone 5 çıkarsa ben bir şey bilmiyorum. İnşallah hepimiz hayatta oluruz burada yine bu konuyu konuşuruz. Selamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 8 Şubat 2012; 17:56:12 >

• quote:

quote:

Duyurulduğu anda mı gelecek Türkiye ye? Duyurulduktan en az 3-4 ay sonra anca alırız.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam iphone 5'in ne zaman çıkacağı yönünde bir duyum aldınız mı? Adam kendi ayağına kurşun sıkar mı? Bende ihtimali yazayım izninizle

2013 öncesi çıkış ihtimali % 1 bile değil ( yanlışlıkla 2012 yazmışım düzelttim )

2013 ten önce Türkiye'de iphone 5 çıkarsa ben bir şey bilmiyorum. İnşallah hepimiz hayatta oluruz burada yine bu konuyu konuşuruz. Selamlar...

apple tarafında bu konu dillendirilmiyor elbette ama konuşulanlar şu şekilde:

apple ip5 i daha farklı bir konuma koyup haziranda lanse edecek ve ip4s i ve ip4 ü eski seri olarak satacak. Farklı konumdan kasıt 4 inç ekranlı farklı bir model. Tabiki bunlar şimdilik söylenti ama yakın zamanda tüm haber sitelerinde neredeyse haberi çıkmıştı.

konusu şuydu sanırım:

http://forum.donanimhaber.com/m_57058370/tm.htm

• 5 çıkacak diye Haziranı beklerken bütün o ertelemeler ve 4s ile karşılaşmak, dedikodulara inanmamayı öğretti bana.. Çıktı çıkacak diye dört döneceğime, alırım 4s'i, kulağımı tıkarım...
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.