Şimdi Ara

Avea: iPhone 4S yok sattı, iki günde tükendi (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.192
Cevap
1
Favori
67.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: an_k_ist

bugun arkadaslar vodafone turkcell avea darty hepsini gezdim yanlız avea haric hepsinde telefon var en uygun fiyat verende vodafonedu 2300
    bundan daha ucuzu yok en iyisi netten siparis vermek binbircesitten veriyorum siparisimi taksitli 2111 pesin havale 2047 den vodafone cihazı buda herkese kolay gelsin ben siparisi veriyorum

Hadi hayırlısı...
  • Arkadaş 1200 e getirtti amerikadan 2.5 milyar falan fazla geldi bana araba fiyatına tabi alanlara hayırlı olsun orası ayrı
  • quote:

Orijinalden alıntı: __BadblooD__

Arkadaş 1200 e getirtti amerikadan 2.5 milyar falan fazla geldi bana araba fiyatına tabi alanlara hayırlı olsun orası ayrı

aynen....
  • quote:

bugun arkadaslar vodafone turkcell avea darty hepsini gezdim yanlız avea haric hepsinde telefon var en uygun fiyat verende vodafonedu 2300
    bundan daha ucuzu yok en iyisi netten siparis vermek binbircesitten veriyorum siparisimi taksitli 2111 pesin havale 2047 den vodafone cihazı buda herkese kolay gelsin ben siparisi veriyorum

iyi yaptın hayırlı olsun arkadaşım aynı garanti sistemi olacak brigstore mi neydi

arkadaşlar birde bu aralar bayilerde pek mal yok
    ben aslında bayiden mal almayada gözüm korktu dorusu açıp kullanılmış geri iade edilmiş üründe kakalıyabilirlerdi
    o yüzden gittim teknoloji marketten aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: galaxy10

AVEA'dan kontratlı alınca kasko yaptırma gibi bi şansımız oluyor mu?

Fikri ve akabinde zikri olan?
  • quote:

quote:

AVEA'dan kontratlı alınca kasko yaptırma gibi bi şansımız oluyor mu?

Fikri ve akabinde zikri olan?

Hocam cevap vermeyen çıkmayınca ben kısıtlı bilgimle size cevaplamaya çalışayım; bildiğim kadarıyla bu tip ürünlerin sigortasında fatura üzerinde veya faturayla beraber aynı gün yaptırmak gerekiyor. Yani ürünü alıp bir hafta sonra ben buna birde kasko yaptırayım diyemiyorsunuz. Araba kaskosu gibi olmuyor.
    Dediğim gibi bilgim çok fazla değil, sizin satıcıyla görüşmenizde fayda var.

• @celebic;
    Sağolasın hocam ben olmazsa Avea bayiine bir sorayım devamında bilgilendiririm burayı da...
  • quote:

@celebic;
    Sağolasın hocam ben olmazsa Avea bayiine bir sorayım devamında bilgilendiririm burayı da...

Aynen bekliyoruz cevabinizi..
  • Merhaba arkadaşlar bugün Gaziantep te merkezi bir bayii stoklara girdiğini belirten bir mail aldıklarını ilettiler en geç cumaya kadar elimizde olur dediler bakalım gelicekmi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Merhaba arkadaşlar bugün Gaziantep te merkezi bir bayii stoklara girdiğini belirten bir mail aldıklarını ilettiler en geç cumaya kadar elimizde olur dediler bakalım gelicekmi..

valla inşallah doğrudur ama ben hangisine sorduysam bilmiyoruz dediler..

şubatta yurtdışından gelecek olan akrabamın pasaportunu bekliyorum, o gelmeden avea getirirse alıcam, getirmezse yurt dışı cihaz alıp beklediğim pasaport da gelince işletirim artık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

iyi yaptın hayırlı olsun arkadaşım aynı garanti sistemi olacak brigstore mi neydi

arkadaşlar birde bu aralar bayilerde pek mal yok
    ben aslında bayiden mal almayada gözüm korktu dorusu açıp kullanılmış geri iade edilmiş üründe kakalıyabilirlerdi
    o yüzden gittim teknoloji marketten aldım

odemeyı gerceklestiremedim sitelerinde sorun vardı. musteri hizmetleri ilgili biraz koy agzıyla yazıyor. profosyonel deiller ama ilgililer
    bi sorun olustu sıtelerınde yarın tekrar iletisime gecicez bakalım pek guvende vermiyor ilkdefa gordum bu siteyi ama nette arastırdımda guvenilir olarak gorunuyor bakalım deneyıp gorcez

• Bursa'da Avea bayisi olan bir arkadasım aradı bugün.

7-8 gün içerisinde tüm bayilere yüklü sekilde yeni parti geliyor dedi.
    Sanırım bir tane bende alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soda23

Bursa'da Avea bayisi olan bir arkadasım aradı bugün.

7-8 gün içerisinde tüm bayilere yüklü sekilde yeni parti geliyor dedi.
    Sanırım bir tane bende alacağım.

Bu güzel haber
  • Her gün gazetelerde boy boy Avea İ Harika diye iphone 4s kamoanya reklamları çıkıyor. Bayilere gidiyorsun epeydir bu kampanyadan satış yapmamışlar ayrıca pekte yeni cihaz gelecek gibi beklentileri yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Her gün gazetelerde boy boy Avea İ Harika diye iphone 4s kamoanya reklamları çıkıyor. Bayilere gidiyorsun epeydir bu kampanyadan satış yapmamışlar ayrıca pekte yeni cihaz gelecek gibi beklentileri yok.

Ben hiç iphone gelmeyen bayi biliyorum :) Eh işte adamlar kampanya yapıyoruz diye milleti kandırıyorlar..TR çapında toplasan 1000 Tane cihaz anca satmışlardır belkide..Zaten 1000 tane cihazın maddi anlamda avea'ya getirdiği maddi yükte epey fazla olacaktır.Bilmiyorum ama apple parayı nakit alıyor olabilir..

Yukarıdaki arkadaş mail geldiğini söyledi ama..Her bayinin bildiğini sanmıyorum bu bilgiyi..Tarifelerden bile bihaberler..
  • istanbulda gözgözü görmüyor son 15 yılın en şiddetli kışını yaşıyoruz değil telefon ekmek almaya bile dışarı çıkılmayacak durumdayız
    kar tipi boran 30 santim kar var ana caddede
  • Katılıyorum, Avea bayilerine kampanyalı iphone 4S almak istiyorum diye sorduğumda hiç bu kampanyayı duymamış gibi tepki veriyorlar. Halbuki hergün gazeteye reklma vermesini biliyorlar.
    Bu şarlatanlığı şikayet edebileceğimiz bir makam yok mu acaba?
  • quote:

Katılıyorum, Avea bayilerine kampanyalı iphone 4S almak istiyorum diye sorduğumda hiç bu kampanyayı duymamış gibi tepki veriyorlar. Halbuki hergün gazeteye reklma vermesini biliyorlar.

Rekabet kurulu var.Ama ben şikayet ettim.Hiç bir bilgilendirme dahi almadım..
  • quote:

Katılıyorum, Avea bayilerine kampanyalı iphone 4S almak istiyorum diye sorduğumda hiç bu kampanyayı duymamış gibi tepki veriyorlar. Halbuki hergün gazeteye reklma vermesini biliyorlar.

Aynısını bende yaşıyorum adamın bir tek İPHONE NE Kİ? demesi eksik oluyor
  • çunku aveanın cok kucuk ılcelerde bıle ufacık bayıcıklerı var =)))
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.