Şimdi Ara

Avea: iPhone 4S yok sattı, iki günde tükendi (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.192
Cevap
1
Favori
67.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baudelaire

quote:

Orijinalden alıntı: by_rappe

İnternetten araştırdığım kadarıyla cihaz Turkcellde de var. Aveanın özelliği nedir?

Bana Turkcell kendi ürettirdiği T10 ve T20 bile vermiyor 6 aylık 400 lira fatura istiyor, yıllardır Turkcell abonesi olduğum halde ( Gerçi daha önceleri HTC Touch ve HP Netbook almıştım ama o zamanlar böyle fatura kotası yoktu ).. Avea'nın böyle şartı yok 8 aylık abone olmak veya 3 aylık otomatik ödeme aboneliği yeterli... ayrıca küçük paket 115 lira (Her Yöne 250 Dk+ 250 SMS+ 4GB Internet ) 115-15-15-29 = 55 liraya falan geliyor. 55 lira taksitle iphone 4s sahibi olmak epey avantajlı oluyor çoğu insan için , hemde kredi kartı limitinde tükenmiyor ( 250 dk. ve 250 sms 15er liradan hesaplanmıştır )

6ay değilki. sitede en az 12 ay taahhüt yaptıkları yazıyor. ayrıca ayda en düşük 115tl ödüyorsun o pakette 24ay taksit yapıyor? yoksa benmi yanlış anladım?

• arkadaşlar veri tabanı sınavındayım hiç bir şey bilmiyorum yardım edermisiniz :D 2 soru yapın please :D

C# CONSOLE dan yapılacak
    1. “ KartHesabı” adında bir class yaratınız. Sınıfınıza “HesapNo”, “Limit”, “KartSahibi” adında özellikleri ekleyiniz. Bu sınıftan iki nesne oluşturun. Klavyeden okuttuğunuz bilgileri bu nesnelere atayınız ve nesneleri ekranda yazdırınız.
    2. Bir class oluşturunuz. Class içerisine Main metotu içerisinde klavyeden girilen 10 adet sayıdan büyük olanı geri döndüren bir metot yazınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebelkral -- 12 Ocak 2012; 10:27:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Styric

quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ewil_death

arkadaşlar 95 tl yazan.küçük iPhone 4s tarifesi 151 tl geldi limit asımı olmamasına rağmen alan arkadaşların fatura tutarları nedir ?

Banada fazla geldi baktım eski ve yeni paket parasını birden almışlar.

Bu GSM operatörlerinden her şey beklenir...

Açık söylüyorum en kısa zamanda hepsi batsın. Sömürgecilikten başka bişey değil. Haksız kazanç sürekli.

Niye öyle söylüyorsunuz? Hükümetin en tatlı gelir kaynağı %50-60 vergi var anında vergilendiriliyor ... Aria'nın sahibi Telecom italia - TiM milyarlarca dolar zarar edip kaçabildiğine sevindi... bunlarında kaçtığında daha iyisinin geleceğini nerden biliyorsunuz?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar 95 tl yazan.küçük iPhone 4s tarifesi 151 tl geldi limit asımı olmamasına rağmen alan arkadaşların fatura tutarları nedir ?

Banada fazla geldi baktım eski ve yeni paket parasını birden almışlar.

Bu GSM operatörlerinden her şey beklenir...

Açık söylüyorum en kısa zamanda hepsi batsın. Sömürgecilikten başka bişey değil. Haksız kazanç sürekli.

Niye öyle söylüyorsunuz? Hükümetin en tatlı gelir kaynağı %50-60 vergi var anında vergilendiriliyor ... Aria'nın sahibi Telecom italia - TiM milyarlarca dolar zarar edip kaçabildiğine sevindi... bunlarında kaçtığında daha iyisinin geleceğini nerden biliyorsunuz?

Başkası da gelmesin. İletişim çağı bitsin. Nefret ediyorum vergilerden. Nereye kadar böyle gider tahmin etmek zor değil. Bir yerde patlak verecek artık.

• quote:

quote:

quote:

İnternetten araştırdığım kadarıyla cihaz Turkcellde de var. Aveanın özelliği nedir?

Bana Turkcell kendi ürettirdiği T10 ve T20 bile vermiyor 6 aylık 400 lira fatura istiyor, yıllardır Turkcell abonesi olduğum halde ( Gerçi daha önceleri HTC Touch ve HP Netbook almıştım ama o zamanlar böyle fatura kotası yoktu ).. Avea'nın böyle şartı yok 8 aylık abone olmak veya 3 aylık otomatik ödeme aboneliği yeterli... ayrıca küçük paket 115 lira (Her Yöne 250 Dk+ 250 SMS+ 4GB Internet ) 115-15-15-29 = 55 liraya falan geliyor. 55 lira taksitle iphone 4s sahibi olmak epey avantajlı oluyor çoğu insan için , hemde kredi kartı limitinde tükenmiyor ( 250 dk. ve 250 sms 15er liradan hesaplanmıştır )

6ay değilki. sitede en az 12 ay taahhüt yaptıkları yazıyor. ayrıca ayda en düşük 115tl ödüyorsun o pakette 24ay taksit yapıyor? yoksa benmi yanlış anladım?

Arkadaşım ben arkadaşın yazdığına cevap yazdım, farklı konudan bahsediyorum. Turkcell bana iphone değil T10 bile vermiyor dedim, T10 , T20 vermesi için bana son 6 aylık faturam şu kadar olmalı diye şart koşuyor .Aveada böyle şart yok o nedenle 3 ay önce aveaya geçtim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşım ben arkadaşın yazdığına cevap yazdım, farklı konudan bahsediyorum. Turkcell bana iphone değil T10 bile vermiyor dedim, T10 , T20 vermesi için bana son 6 aylık faturam şu kadar olmalı diye şart koşuyor .Aveada böyle şart yok o nedenle 3 ay önce aveaya geçtim

İkiside aynı merak etme Birinin diğerinden farkı yok. hepsi menffatçi

• Hele şükür şimdi Vodafone dan geçişimi sağlayann bayi aradı sadece 1 adet cihaz geliyormuş eksik olmasın onu bana veriyor cuma veya c tesi alabilirsin dedi bayilerinde suçu yok cihazı sağlayan distribütorlerin aymazlığı ama operatörleri bekleyen bizlerin işi zor piyasayı kesinlikle doyuramazlar operatörler.Düşünsenize 20 günde 1 kişi ancak cihaz alıyor.
  • quote:

quote:

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: realjonturk

Hele şükür şimdi Vodafone dan geçişimi sağlayann bayi aradı sadece 1 adet cihaz geliyormuş eksik olmasın onu bana veriyor cuma veya c tesi alabilirsin dedi bayilerinde suçu yok cihazı sağlayan distribütorlerin aymazlığı ama operatörleri bekleyen bizlerin işi zor piyasayı kesinlikle doyuramazlar operatörler.Düşünsenize 20 günde 1 kişi ancak cihaz alıyor.

O zaman diyemezler herkese iphone vereceğiz diye.. Sahtekâlığın daniskası bu!..Reklamlarında açıkça belirtmeliler bu durumu..Aslında tam mahkemelik yahu..

Ama vodafone'da her zaman cihaz gördüm ben..Ne zaman sorsam ellerinde oluyordu..

Bir de bir ara bir tane bayiye cihaz sormuştum.Adam tahaahhütlü alacakmısın diye sordu? O zxaman yok dedi.Normal nakit alsan hemen verecekti..Bazı bayilerde de var bir numara..

• quote:

Orijinalden alıntı: mygokhan

quote:

Orijinalden alıntı: realjonturk

Hele şükür şimdi Vodafone dan geçişimi sağlayann bayi aradı sadece 1 adet cihaz geliyormuş eksik olmasın onu bana veriyor cuma veya c tesi alabilirsin dedi bayilerinde suçu yok cihazı sağlayan distribütorlerin aymazlığı ama operatörleri bekleyen bizlerin işi zor piyasayı kesinlikle doyuramazlar operatörler.Düşünsenize 20 günde 1 kişi ancak cihaz alıyor.

O zaman diyemezler herkese iphone vereceğiz diye.. Sahtekâlığın daniskası bu!..Reklamlarında açıkça belirtmeliler bu durumu..Aslında tam mahkemelik yahu..

Ama vodafone'da her zaman cihaz gördüm ben..Ne zaman sorsam ellerinde oluyordu..

Bir de bir ara bir tane bayiye cihaz sormuştum.Adam tahaahhütlü alacakmısın diye sordu? O zxaman yok dedi.Normal nakit alsan hemen verecekti..Bazı bayilerde de var bir numara..

Vodafone dan alınmaz çok pahalıya geliyor

• quote:

quote:

faturan kaç günlük faturalanmış , bu önemli. eskiden fatura gününe kadar günlük fatura yapılıyordu. Mesela 15inde abone olmuşsan 12 günlük fatura oluyordu.Bu nedenle fatura kesim tarihinden 1-2 gün sonra abone olmak her zaman iyi oluyor

arkadasim tam dediğin gibi olmus eski tarifem de bu tutarın icinde olduğu icin biraz kabarık gelmiş cevabın icin teşekkürler

• İmkanınız varsa yurtdışına çıkın oradan alın ya da getirtin bir tane. Daha ucuz hem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zenci Forvet

İmkanınız varsa yurtdışına çıkın oradan alın ya da getirtin bir tane. Daha ucuz hem.

Forum dan okuyorum bu aralar yurt dışından gelen cihazlarla ilgili arkadaşlar sıkıntı yaşıyor IMEI leri klonlanıyormuş yurt dışı cihaz bekleyenler baya tedirgin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .AnasoN.

memleket iyiya gidiya

memleket daday mı
  • tahattusuz almak isteyene garantili 2098tl ye satıyo bı tanıdık telefoncu ıspartada olupta almak ısteyenlere duyrulur
  • Elden alacak olsak cihaz var ama Taahhütlu almak istiyoruz o is zor :)
  • Hiç gelişme yok mu? Yoksa millet bayilere mi hücum etti :D
  • quote:

Hiç gelişme yok mu? Yoksa millet bayilere mi hücum etti :D

Hocam bende Ankara'da yolda belde gördüğüm Avea bayisine dalıyorum ama onlarda bir şey bilmiyor... Gitmediğim AVM kalmadı... Son günlerde cihaz gelmemiş... Ama kampanyasız isterseniz cihaz var... Ali Cengiz oyunu gibime geliyor... Avea'da bunu biliyor...
  • quote:

quote:

Hocam bende Ankara'da yolda belde gördüğüm Avea bayisine dalıyorum ama onlarda bir şey bilmiyor... Gitmediğim AVM kalmadı... Son günlerde cihaz gelmemiş... Ama kampanyasız isterseniz cihaz var... Ali Cengiz oyunu gibime geliyor... Avea'da bunu biliyor...

Ohoooo kampanyası cihaz var, ama kampanyalı cihaz yok..Nasıl bir anlayıştır, hizmettir bu yahu! Aynen dediğin gibi Ali Cengiz oyunu gibi hakkaten..

Elimden geldiğince bir çok yere şikayet dilekçesi yazıyorum..Biraz daha bekleyip operatör değiştireceğim sanırım..Şu an için en iyiside VODAFONE galiba..

• quote:

quote:

quote:

Ohoooo kampanyası cihaz var, ama kampanyalı cihaz yok..Nasıl bir anlayıştır, hizmettir bu yahu! Aynen dediğin gibi Ali Cengiz oyunu gibi hakkaten..

Elimden geldiğince bir çok yere şikayet dilekçesi yazıyorum..Biraz daha bekleyip operatör değiştireceğim sanırım..Şu an için en iyiside VODAFONE galiba..

Avea'nın kampanyası ile bu cihazı almak en uygunu. Bir arkadaşımız forumda basit bir hesaplama yapmıştı.

küçük paket 115 lira (Her Yöne 250 Dk+ 250 SMS+ 4GB Internet ) 115-15-15-29 = 55 liraya falan geliyor. 55 lira taksitle iphone 4s sahibi olmak epey avantajlı oluyor çoğu insan için

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.