Şimdi Ara

Avea InTouch2 Root Bulan Bulabilen Var mı? (ÇÖZÜLDÜ) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
2
Favori
22.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biri bana yardımcı olsun ana menu tuşuda çalışmıyor android klavyede çalışmıyor eski room a da geçiremiyorum
  • nohcotr N kullanıcısına yanıt
    Kurulumu temiz bir şekilde yap tekrardan
  • merhaba arkadaşlar telefonunu eski haline getirmek isteyipte getiremeyen arkadaslar istanbul içi bana özelden mesaj atin yada 5332059636

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diger sayfalarda avea rom yedek dosyasını paylaşmıştım kurmak istersen
    kurulum CWM moda girip bckup restore kısmından restore yapıp kuruyorsun

Eger orjinal 4.0.4 romu kurmak istersen,diğer sayfalarda stock recoveri dosyasını sd karta atıp CWM moda girip dosyayı yüklüyorsun,rest atıp eski recovery menüye dönüyorsun.
    orjinal 4.0.4 romu indirip sd karta at ve kurulumu yap bu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gözcü 141 -- 11 Temmuz 2013; 2:55:11 >
  • Bu 4.2.2 romlarda bi uyumsuzluk var bende mavi ekran sorunu hala yapıyor 4.0.4 stock da kaldim yine :-)

• onur.mertt2 kullanıcısına yanıt
    Bazı cihazlarda var galiba mavi ekran sorunu anlamış değilim.
  • stock rom'a göre sreenshot programı istiyorum iyi bişiy bulamadım
  • Telefonun driverini kurdum usb kablosuyla bağladım hata ayıklama modunu aktif ettim buraya kadar herşey tamam yanlız programı çalıştırdığımda waiting for device yazısında takılı kalıyor ileri gitmiyor telefonda açılıştaki avea logosunda takılı kalıyor ve telefonu resimdeki biçimde aygıt olarak tanımamaya başlıyor driver kurmaya çalışıyorum kabul etmiyor nedendir acaba?
     Avea InTouch2 Root Bulan Bulabilen Var mı? (ÇÖZÜLDÜ)
  • Dragunovs D kullanıcısına yanıt
    Pda.net ti kur pcne düzelecektir
  • Hocam ben şimdi avea intouch 2 ye hiç rom root yapmadım daha önce s3 s2 de rom root kernel olayını içtim ama bunu çözemedim şimdi benim isteğim şu zte blade 3 orjinal 4.0.4 ü nasıl kurarım ve hiç root yapmadan avea roma nasıl dönerim (n
  • http://www.modaco.com/topic/363769-stock-recovery-flashable-all-country-updated-added-turkey/ avea intouch2 rom için recovery yayınlamışlar kurulumu yaptım test edicem bide sen bak bakalım
  • Hocam alsonur adlı kullanıcının telefonu brick olmuş bu recovery kulanınca
    Sadece recovery ile bu iş bitiyormu pek anlamadım.
  • Orjunal intouch romu siteden indirdim kurdum sıkınti yok

cihaz ilk açılınca android logomu var in touch 2 mi var
  • Gözcü 141 kullanıcısına yanıt
    ilk kurdugumda android logo geldi bataryayı cıkardım volume+ power'a basıp actım recovery geldi intouch2 updateyi kurdum sıkıntı yok kullanıyorum
    Avea romda radyo yok,yüklememe gerek yok,önemli olan splash ekranınıda değiştirmesiydi,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gözcü 141

Avea romda radyo yok,yüklememe gerek yok,önemli olan splash ekranınıda değiştirmesiydi,

hocam bu avea intouch 2 için rom ve root yapmayı sonra avea orjinal rom kurmayı bi başlık altında anlatsanız olur mu? çünkü böyle biraz zor oluyor
  • Gözcü 141 kullanıcısına yanıt
    benim için pek fark etmiyo açılış ekranı haatta android daha güzel :) tercih meeselesi 4.1.2 stabil olmazsa geri onu kurcam radyoyla bu ara pek işim olmuyo orjinal avea rom kullanıyom bi sıkıntım yok costum romlardaki klavyeler fitil ediyo beni adam gibi değiller minicik minicik yapmışlar :))))
  • 4.1.2 ya da 4.2.2 romda dahili depolama alanını görmüyor nasıl çözülür?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.