Şimdi Ara

Avea İn Touch 4 / ANA KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.453
Cevap
28
Favori
88.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vaskin77

quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

quote:

Orijinalden alıntı: vaskin77

Evet Avea in touch4 de var içinde. Çok avantajlı ama dikkat ettiysen 36 ay taahüt ile alınabiliyor. Yani telefon 720 TL ye geliyor. Yine de normal 24 ay taahütlü 744 TL olduğunu düşünürsek gayet mantıklı.

iyiki dediniz ben gene 24 ay diye anlamisim. tek avantaji 3 yillik enflasyonun yuzde 30 olacagini hesaplarsak pesin fiyat yuvarlak hesap 619 * yuzde 30 oluyor. 805 tl ye geliyor taksitli 720 tl ye geliyor. avantaj var ama cok yuksek degil.

Valla hocam benim kafam allak bullak oldu. Lenovo da bu ay içinde Türkiye 'ye geliyor. Çok güzel telefonları var. Fiyatı da uygun olursa harika olur. Ben biraz daha bekleyip gelecek mmodelleri görmek istiyorum.

ben telefon fiyatlarinin artacagini dusunuyorum, malum bakan kendi soyledi. yuzde 10 artsa 744 olan avea it4 820 olacak. fiyatlar dusmeyecek zira hem dolar artiyor hemde malum ithal telefonlara ek vergi gelecek. hayirli gunler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 3 Ocak 2015; 16:04:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• lenovonun tellerine baktim z2 modeli ancak intouch4 e denk geliyor onuda forumlarda 900 tl gibi bir rakamdan bahsetmisler, cok fazla beklentisi olmayan icon it4 gayet guzel secim.

• Henüz çok yeni ama root olayını araştıran var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu operatör telefonu olması çok kafamı karıştırıyor. Kime sorsam operatör telefonu almayın diyorlar. Sanırım bundan vazgeçip zenfone5 ya da 6 alacağım.
  • Yaklasik bi ongundur .intouch4 sahibiyim
    Pesin param olmadigi icin tarife ek uygun buldugumdan tercih ettim
    Yaklasik 1 senedir lenovoyu bekledim halen gelmedi
    Oppo.dan umitliydim ama musteriyi ne hale getirdiler
    Asus 5 alirim demeye kalmadi esime aldigim asus6 beni cileden cikardi
    İntelden android olmaz diyen bir forumdasi daha iyi anliyorum
    Bir incelemede 2 gb rami olan asus5 ile intouch4 un benchmark puanlari ayni cikti zaten
    Aveanin kampanyalarina baktiysaniz samsung s3 mini den daha ucuza geldigini goreceksiniz
    Gunde 1 tlye bundan iyisi olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: sherntey

Bu operatör telefonu olması çok kafamı karıştırıyor. Kime sorsam operatör telefonu almayın diyorlar. Sanırım bundan vazgeçip zenfone5 ya da 6 alacağım.

Peşin mi alacaksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: kingofnothings

quote:

Orijinalden alıntı: sherntey

Bu operatör telefonu olması çok kafamı karıştırıyor. Kime sorsam operatör telefonu almayın diyorlar. Sanırım bundan vazgeçip zenfone5 ya da 6 alacağım.

Peşin mi alacaksiniz

Evet peşin almayı düşünüyorum, uygun bir fırsat bulabilirsem alacağım. Bu avea vs. kafam oldukça karıştı.
  • Pesin alacaksan biraz daha biriktirmeni oneririm
    Bu arada gsm telefonlarini daha once kullandim bu cok farkli bu sefer yapmislar adamlar(yaptirmislar)
    Pesinde bi ara note3 neolari 1000 tlnin altina sattilar bence bi daha dusun

• Iyi gunler arkadaşlar. Bende pazartesi günü bu telefonu almayi düşünüyorum. Avea bayisinde inceledim.Fiyatina göre özellikleri hoşuma gitti. Yanliz avea bayisinde çalışanlarada sordum.Onlar çalıştırır dedi. Şimdide size soruyorum.

- Bu cihaz avea operatoru dışında diger gsm operator sim kartlarinida çalıştırır mi? 2. Hattim baska bir operatör. Deneyen oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: crackeruser

Iyi gunler arkadaşlar. Bende pazartesi günü bu telefonu almayi düşünüyorum. Avea bayisinde inceledim.Fiyatina göre özellikleri hoşuma gitti. Yanliz avea bayisinde çalışanlarada sordum.Onlar çalıştırır dedi. Şimdide size soruyorum.

- Bu cihaz avea operatoru dışında diger gsm operator sim kartlarinida çalıştırır mi? 2. Hattim baska bir operatör. Deneyen oldu mu?

Telefon Tek SİM, Turkcell hattımı da arada tak sök yapıyorum bir sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamisaga

quote:

Orijinalden alıntı: crackeruser

Iyi gunler arkadaşlar. Bende pazartesi günü bu telefonu almayi düşünüyorum. Avea bayisinde inceledim.Fiyatina göre özellikleri hoşuma gitti. Yanliz avea bayisinde çalışanlarada sordum.Onlar çalıştırır dedi. Şimdide size soruyorum.

Telefon Tek SİM, Turkcell hattımı da arada tak sök yapıyorum bir sıkıntı yok.

Tmm teşekkür ederim. Rahatla alabilirim ozaman.

• tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Kardeş teşekkürler kamu tarifeleriyle iyi fiyata geliyor...

L bello ile intouch 4 arasında kaldım sizce hangisi..
  • Kullanan arkadaşlarr art ve dalvik ile antutu yapabilir mi farkı merak ediyorum da

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhanjan

Bu mesaji it4ten yaziyorum. L bellonun ekrani ve islemcisi kotu. Sadece markasi icin alinabilir. Su an icin memnunum. Kendi launceri yerine apex launceri tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: simaros

Kullanan arkadaşlarr art ve dalvik ile antutu yapabilir mi farkı merak ediyorum da

ART seçeneğine geçmeyin. Tamamen hata yumağına dönüyor ve benim telefonum tekrar açılmadı. Recovery moddan verilerimi kaybetmek sureti ile açabildim.
  • tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    bende apexi kullandım 2 3 gün ancak bazı hatalar oldu apex de kaldırdım döndüm kendi launcere

bu arada lg bello da güzel ancak ekranda ki netlik it 4 de daha iyi yine ram de lg çok fazla yer kaplıyor i t 4 de yarıdan fazla yer kalıyor. keza kameraları ve fiyatını da katınca lg markası farkı kapar mı sanmıyorum..

bir şey sormak istiyorum bilen varsa sony kulaklık kullandım telefon görüşmesi için ancak kulaklığı tanımadı kendi kulaklığını da sony telefon ve asus telefon tanımadı. kulaklıklar farklı cihazlarda farklılık gösterebiliyor mu ? yoksa sıkıntı mı var acaba telefonda bilgisi olan cevap verirse sevinirim..
  • quote:

L bello da sadece LG nin belki yazılım desteği olur. Teknik olarak ekranı ve kamerası intouch 4 den kötü. işlemcisi idare eder ama avea intouch 4 mantıklı geliyor bana.
  • int4 ün Lolipop güncellemesi alması bence zor.

Ama fiyatı gerçekten güzel geldi bana..Aveya gidip incelicem.
  • quote:

int4 ün Lolipop güncellemesi alması bence zor.

Ama fiyatı gerçekten güzel geldi bana..Aveya gidip incelicem.

almaz ise sayet yaptiklari reklamin bir anlami yok 64bit islemci vs vs. hos almazsa tercih edilmez mi yinede edilir. daha populer firmalarin bile tellerine yillarca 4.2 nin ustunde guncelleme vermedigine sahit olduk. 4.4 te isimizi gorur.

• PİL ÖMRÜ NASIL ACABA
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.