Şimdi Ara

Avea ile ilgili çok acil......... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: gaggag

quote:

Orijinalden alıntı: MuhammedGenel

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CakircaliM19efe

quote:

Orijinalden alıntı: juske

quote:

AVEAYA GEÇME Bİ GÜN PİŞMAN EDERLER ADAMI...

http://forum.donanimhaber.com/m_71742431/mpage_1/f_/key_//tm.htm#71765901

Sayın musterı ıptal talebınız alınmıstır kalan kullanım haklarınızı fatura kesım tarıhıne kadar kullanabılırsınız ıyı gunler :) bunu gonderıyor yanı hata sende pısmanlık bı durum soz konısu degıl

Şu an Turkcell kullanıyorum, çooook memnunum..,, Turkcellde adamlar kendiliklerinden mesaj atıyorlar uyarıyorlar faturanız şu an şöyle sms hakkınız şöyle internet paketini şu diye bu bilgilendirme ücretsiz.... Avea da bu olsaydı ben o kadar fatura ödemezdim.. Adamların işine geliyor tabi bana bi tarife bi bişey bile tavsiye eden paket falan tavsiye eden mesaj bile göndermediler.. Bunu yapmak zorunda değillerse de "bu da aveanın kalitesini gösterir"... 5-6 senedeir her ay 50 - 60 tl fatura ödeyen faturalarını aksatdan yatıran bi müşterisine bile bunu yapan bi şebeke AVEA....

Türkcell iyi de sınırsız internetleri çok pahalı 10 liraya internet olsun yeter diyenlerden biriyim ben. yavaş oluyo kotası dolunca ama idare ederim ben sorun yok.

10 TL.'ye sınırsız internet istiyorsan aveanın seç tarifelerinden başka seçeneğin yok

Avea nın seç tarifesi faturalı mı oluyor hocam

Faturasızı da var ama sınırsız internet sadece faturalı seç tarifelerinde var

tüh ya fatura şoku maduru olmayalım bizde. zaten telefon android kendi kendine internete giriyo :S

Avea faturalıyım 16-17 aydır tek kuruş fazlalık gelmedi
    Talep olmadığı halde bazı servislere üye yapılanlar olduğu söyleniyor, isteğim dışında hiçbir yere üye yapılmadım
    Ekstra hiçbir ücret ödemedim
    Dikkatli kullanılırsa ( özellikle internette dolaşırken tuzak sitelere tıklanılmaz ise, ne olduğunu tam anlamadan olur olmaz yerlere SMS atılmaz ise, telefon çocuklardan uzak tutulur ise ) bir problem çıkacağını düşünmüyorum
    Bir de ilk ay internet, SMS ve dakikalar için onay mesajı gelmeden, internet, sms ve dakikalar hattınıza tanımlanmadan kullanmaya başlamayın, hatta mümkünse ilk seferde 30 dakika kadar SMS internet kullanmayın garanti olsun
    Gerisi sana kalmış, ister İnan ister inanma!!!

Hocam tabi yalan söyliyecek haliniz yok inanıyorum tabi. ben zaten vınn alıp bilgisayarda kullanmayı düşünüyorum interneti. Neti aldığım ilk gün kullanmayıveririm nolcak bişey olmaz o konuda. Daha sonraki aylardada böyle bir tedbir almalımıyım sorun olur mu bilgisayarda kullanırken interneti ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: juske

quote:

AVEAYA GEÇME Bİ GÜN PİŞMAN EDERLER ADAMI...

http://forum.donanimhaber.com/m_71742431/mpage_1/f_/key_//tm.htm#71765901

Sayın musterı ıptal talebınız alınmıstır kalan kullanım haklarınızı fatura kesım tarıhıne kadar kullanabılırsınız ıyı gunler :) bunu gonderıyor yanı hata sende pısmanlık bı durum soz konısu degıl

Şu an Turkcell kullanıyorum, çooook memnunum..,, Turkcellde adamlar kendiliklerinden mesaj atıyorlar uyarıyorlar faturanız şu an şöyle sms hakkınız şöyle internet paketini şu diye bu bilgilendirme ücretsiz.... Avea da bu olsaydı ben o kadar fatura ödemezdim.. Adamların işine geliyor tabi bana bi tarife bi bişey bile tavsiye eden paket falan tavsiye eden mesaj bile göndermediler.. Bunu yapmak zorunda değillerse de "bu da aveanın kalitesini gösterir"... 5-6 senedeir her ay 50 - 60 tl fatura ödeyen faturalarını aksatdan yatıran bi müşterisine bile bunu yapan bi şebeke AVEA....

Türkcell iyi de sınırsız internetleri çok pahalı 10 liraya internet olsun yeter diyenlerden biriyim ben. yavaş oluyo kotası dolunca ama idare ederim ben sorun yok.

10 TL.'ye sınırsız internet istiyorsan aveanın seç tarifelerinden başka seçeneğin yok

Avea nın seç tarifesi faturalı mı oluyor hocam

Faturasızı da var ama sınırsız internet sadece faturalı seç tarifelerinde var

tüh ya fatura şoku maduru olmayalım bizde. zaten telefon android kendi kendine internete giriyo :S

Avea faturalıyım 16-17 aydır tek kuruş fazlalık gelmedi
    Talep olmadığı halde bazı servislere üye yapılanlar olduğu söyleniyor, isteğim dışında hiçbir yere üye yapılmadım
    Ekstra hiçbir ücret ödemedim
    Dikkatli kullanılırsa ( özellikle internette dolaşırken tuzak sitelere tıklanılmaz ise, ne olduğunu tam anlamadan olur olmaz yerlere SMS atılmaz ise, telefon çocuklardan uzak tutulur ise ) bir problem çıkacağını düşünmüyorum
    Bir de ilk ay internet, SMS ve dakikalar için onay mesajı gelmeden, internet, sms ve dakikalar hattınıza tanımlanmadan kullanmaya başlamayın, hatta mümkünse ilk seferde 30 dakika kadar SMS internet kullanmayın garanti olsun
    Gerisi sana kalmış, ister İnan ister inanma!!!

Hocam tabi yalan söyliyecek haliniz yok inanıyorum tabi. ben zaten vınn alıp bilgisayarda kullanmayı düşünüyorum interneti. Neti aldığım ilk gün kullanmayıveririm nolcak bişey olmaz o konuda. Daha sonraki aylardada böyle bir tedbir almalımıyım sorun olur mu bilgisayarda kullanırken interneti ?

İster İnan ister inanmayı senin için söylemedim hocam
    Bazıları gelip ben faturalıda şöyle sorun yaşadım diyebilirler diye yazdım onu
    Sadece ilk ay ve ilk gün tanımlama yapılana kadar dikkatli olman yeterli, sonraki aylar otomatik olarak yenileniyor çünkü
    Vın olayını pek anlamam ama akıllı telefonun varsa pcden İnternet'e direkt bağlanabilirsin
    Ancak 1 GB bittikten sonra pek işine yaramaz pcde bunu da dikkate al....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

demekki bu şebekeler eski kullanıcılarına kıyak geçmiyor :) bunlar nasılolsa yıllardır abonemiz çaktırmayalım gidelim yeni abonelere avantajlı teklifler sunalım falan diye düşünüyorlar demekki :) tarifeniz de çok iyiymiş maşallah.. avea bize de böyle kıayk yapaydı terketmezdik ama yardımcı olmadılar sağolsunlar.. neyse herkesin hakkında hayırlısı ya.. burda çıkaracagımız sonuc, nerde avantajlıysa oraya zıplamak,, gsm operatörleri kendi aralarında yarışırken bizde yolumuza bakacaz :D

Turkcell de şu anki tarifenizi bana aynı fiyata sunaydı ben de Avea'ya geçmezdim
    Mevcut abonelere bu ayrım devam ettiği müddetçe bu numara taşımalar daha çok devam eder
    Numara taşıma başladıktan sonra 50 milyonun üzerinde numara taşınmış
    5-10 değil 50 milyon....
    Bu kadar insan manyak değil ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yaşasın kapitalizm :D:D:D
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.