Şimdi Ara

avea içi konuşma paketleri (kontörlü için) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
0
Favori
45.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Tacarsoy

yupiiii arkadaşlar bugun banada geldi o msj, msjda avea özel 180 dk için 2200 a gönderin 1 ay 180 dk konuşun yazıodu benimde aklıma madem bu paket açıldı bana 240 yazıp 2200a göndereyim bakalım ne olcak dedim vee gönderdim şak hattıma 240 dkika yüklendi sizinde aklınızda olsun 120 bile olsa 240 istiyorsanız deneyin derim ben :) :):):) bu aydan sorada acaba bu kampanya benim adıma devam edecekmi bilgisi olan varmı ki?

bana hep geliyor bende sevinsem bu kadar
  • hikaye hacı 2 hattım war teki 3 yıllık teki anca 5 aylık aylık olana kampanya geldi aveadan aradılar bant kaydı die ki o 5 aylık olana sürekli kntr almiyorum diğer 3 yıllık olan her ay en az 150 kntr yükleniyor diyecek bişey yok bence
  • aylar önce bir kez 120 dk teklifi gelmişti almıştım hemen. o gün bu gündür denerim hep ama olmuyor
    hatta şimdi mesaj attım 240 yazıp, bu sefer direk "paketler size tanımlı değildir" diye mesaj geldi, "paket için kaydınız alınmıştır size bilgi verilecektir" mesajı daha sonra geldi
  • quote:

Orjinalden alıntı: giyit

aylar önce bir kez 120 dk teklifi gelmişti almıştım hemen. o gün bu gündür denerim hep ama olmuyor
    hatta şimdi mesaj attım 240 yazıp, bu sefer direk "paketler size tanımlı değildir" diye mesaj geldi, "paket için kaydınız alınmıştır size bilgi verilecektir" mesajı daha sonra geldi

artık öle geliyor babam hattına 2 ayda 1 alıyordu bu ay almak istediğinde alamadı paketler sizin için tanımlı deil diyordu ama ben hemen aldım

• perşembe günü mobil öğrenci tarifesinden paso tarifesine geçtim,dün ise size özel 120 dakika mesajı geldi sanırım kampanya bitmemiş yalnız sms geldikten 5-6 saat sonra kayıt olabildim mesaj geldikten sonra er ya da geç kayıt olunuyor.merak ettiğim nokta tarife değişikliği ile alakalı mıydı bu acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Skaarj

perşembe günü mobil öğrenci tarifesinden paso tarifesine geçtim,dün ise size özel 120 dakika mesajı geldi sanırım kampanya bitmemiş yalnız sms geldikten 5-6 saat sonra kayıt olabildim mesaj geldikten sonra er ya da geç kayıt olunuyor.merak ettiğim nokta tarife değişikliği ile alakalı mıydı bu acaba?

kampanya zaten bitmedi ki özel kişilere hala devam ediyor isterse 180 ve 140 da alabilrdin ...
  • Özel kişiler arasında olmak hoş, 2-3 ay önce birkaç kez mesaj geldiydi bu konuda aveadan ama ihtiyaç duymadığımdan almamıştım bu ay lazım oldu 120 denedim hemen kayıt alındı mesajı geldi şimdi onu kullanıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: HePsİ1LeŞmE

quote:

Orjinalden alıntı: Skaarj

perşembe günü mobil öğrenci tarifesinden paso tarifesine geçtim,dün ise size özel 120 dakika mesajı geldi sanırım kampanya bitmemiş yalnız sms geldikten 5-6 saat sonra kayıt olabildim mesaj geldikten sonra er ya da geç kayıt olunuyor.merak ettiğim nokta tarife değişikliği ile alakalı mıydı bu acaba?

kampanya zaten bitmedi ki özel kişilere hala devam ediyor isterse 180 ve 140 da alabilrdin ...

e bana aylardır mesaj gelmiyordu ne iş bu anlamadım.
  • her yöne de yapsın türkcell gibi
  • hattıma tanımlı değilmiş. Ne demek bu şimdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarampol

Bir kaç hafta önce 120 dakika için teklif yapmıştı, 240 dakika için mesaj attım kabul etti. Mesaj gelirse teklif dışındakileri denemek de faydalı.

Ancak size verilmiş olan teklifin üstünde bir paketi alabilirsiniz ama aşağısındakini alamazsınız. 120 teklif edildiyse bütün üst paketleri alabilirsiniz ama altını alamazsınız. Tanımlı değildir der.
  • Avea içi 120 dk 5 TL (120 yaz 2200 a gönder)
    Avea içi 180 dk 7 TL (180 yaz 2200 a gönder)
    Avea içi 240 dk 10 TL (240 yaz 2200 a gönder)
    Her yöne 30 dk 7 TL (30 yaz 1100 a gönder)
    Her yöne 60 dk 10 TL (60 yaz 1100 a gönder)
    Her yöne 90 dk 12 TL (90 yaz 1100 a gönder)

kaynak: B o r a
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.