Şimdi Ara

avea içi konuşma paketleri (kontörlü için) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
0
Favori
45.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şebeke İçi : 180 DAK PATLİCAN
    Her Yöne : 75 DAK FATURASIZ HEPSİ BİR TARİFESİNDE
    Toplamda: 255 DAK.

Veya ..

Şebek İçi : 180 DAK ( Patlican )+ 240 DAK. : 420 Dakika (1 ayda en fazla süreli alınabilir paket)
    Her Yöne : 50 DAK. (50 kontör paket ücretinden sonra kalan 100 kontör HEPSİ BİR tarifesinde)
    Toplam : 470 DAK.

Veya ..

Şebeke İçi : 420 DAK. (Patlican + Aveaİçi Paketi 240) 50 kontör buraya harcadık.
    Her yöne veya Avea İçi : 5000 sms veya 500 sms / 39 kontör buraya harcadık
    Kalan Kontör : 61 oldu Hepsi Bir tarifesinden HER YÖNE 30,5 dak. arama hakkımız kalıyor..
    Toplam : 420 DAK. ŞEBEKE İÇİ + 61 DAK. HER YÖNE + SMS PAKET HAKKIMIZ OLUYOR..
    Yani kısaca ...

OHHH BE....
    AVEA YAPABİLECEĞİNİN EN İYİSİNİ SUNMAYA ÇALIŞIYOR..
    NUMARA TAŞIMA SİSTEMİ ÖNCESİ ORTAMI SICAK TUTMAYA ÇALIŞIYOR..

• Vallahi şahane oldu bu paket.50 Kontör işimi görür artık
  • Şu 180 dakika bitsin de 240'tan alıyım bende yav. Ama o da yetmeyecek artık.
  • bu avea cok cins yav ben karsımdakile 5 saniye konussam yine 2 kontör gidiyo ve + 150 kontörden assağı kabul etmiyolar
  • Gayet güzel bir kampanya olmuş. Tebrikler AVEA.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Noxco

Gayet güzel bir kampanya olmuş. Tebrikler AVEA.

aynen
    bu konuşma paktelerinide kandilden önce çıkardılar ki kandilde daha çok alınsın kullanılsın diye bence
  • Avea müşteri hizmetleri işi iyice şova dökmüş Kendi aralarında uzlaşsalar bizimle de uzlaşabilirler..şu işe bak tarifenin saniye bazlı olduğunu bile duyarlı arkadaşlardan öğreniyoruz bu adamlar orda ne işe yarar ya

Gerçekten güzel kampanya olmuş fakat avea şebekesinin bunu kaldıracağına emin deilim konuşma yapamadığım sürekli meşgul veren eski günlere donmek istemiyorumBedava msj personel hatları bir de bu kampanya şebekeler için bir sınav olabilir.Aksi durumda ben bu müşteri hizmetleriyle muhattap olmak istemem

• quote:

Orjinalden alıntı: man utd

Avea müşteri hizmetleri işi iyice şova dökmüş Kendi aralarında uzlaşsalar bizimle de uzlaşabilirler..şu işe bak tarifenin saniye bazlı olduğunu bile duyarlı arkadaşlardan öğreniyoruz bu adamlar orda ne işe yarar ya

Gerçekten güzel kampanya olmuş fakat avea şebekesinin bunu kaldıracağına emin deilim konuşma yapamadığım sürekli meşgul veren eski günlere donmek istemiyorumBedava msj personel hatları bir de bu kampanya şebekeler için bir sınav olabilir.Aksi durumda ben bu müşteri hizmetleriyle muhattap olmak istemem

sen bu gece şebeke meşgul yaşamazsan bidaha zor yani bi yerde haberde okumuştuk bazlar artık şebeke meşgul uyarısı vermeyecek diye
    avea bu durum içinden çıkamayacak olsa idi böyle sınırsın kamu konşma paketlerini çıkarmazdı
    tebrikler avea

• Dün aldım 240 dk..

Bursadaki arkadaşımı aradaım..

1 saat 24 dk konuştum ben su molası istedim

Sonra peşinden 1 saat 18 dk konuştum

Kesinti 0, ses gitmemesi hiç yok

Avea
  • quote:

Orjinalden alıntı: hepsi1lesme16

quote:

Orjinalden alıntı: man utd

Avea müşteri hizmetleri işi iyice şova dökmüş Kendi aralarında uzlaşsalar bizimle de uzlaşabilirler..şu işe bak tarifenin saniye bazlı olduğunu bile duyarlı arkadaşlardan öğreniyoruz bu adamlar orda ne işe yarar ya

sen bu gece şebeke meşgul yaşamazsan bidaha zor yani bi yerde haberde okumuştuk bazlar artık şebeke meşgul uyarısı vermeyecek diye
    avea bu durum içinden çıkamayacak olsa idi böyle sınırsın kamu konşma paketlerini çıkarmazdı
    tebrikler avea

şahsen istanbulda hiç yaşamadım şebeke kesintisi bir tek konya-ereğlide geçen kandilde yaşamıştım o da bir kere telefon hiç bir yeri aramıyordu falan ama istanbulda tek sorun yaşamadım memnunum aveadan

• Bende 120 dk. aldım.2 gündür konuşuyorum.Hiç kesilmiyor,helal olsun yav..Avea çalışıyor.
  • bana da 4 gün önce msj gelmişti 25 konture avea içi 120 dk diye inanmamıştım pek kaale almadım. gerçekten süper oldu arkadaşlarında dediği gibi artık 3 ayda bi 150 yüklesek yeterde artar teşekküler avea kalbimiz seninle
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Dün aldım 240 dk..

Avea

bursada kesinti olmaz tabi ben varım çünkübende hiç yaşamıyorum yani kesinti
    @Ünal Korkmaz
    1saat 1 dak sonra kesilmiyormuş....
    sende kesilme oluyormu?

• Şu saniye bazlıdan sonra varsın 1 saat sonra o da kesilsin.Vallahi muhteşem
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Dün aldım 240 dk..

Avea

bursada kesinti olmaz tabi ben varım çünkübende hiç yaşamıyorum yani kesinti
    @Ünal Korkmaz
    1saat 1 dak sonra kesilmiyormuş....
    sende kesilme oluyormu?

1 saat 1 dakikayı henüz geçemedim. Deneyeceğim en kısa sürede.

• quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

1 saat 1 dakikayı henüz geçemedim. Deneyeceğim en kısa sürede.

inşallah kapanmaz deneyince yazarsın ozamn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krkmz1666 -- 16 Ağustos 2008; 22:05:16 >
  • Arkadaşlar,
    benim aklıma çok güzel şeyler geliyor bu kampanyayı duyunca!
    Fikrimi sizlerle paylaşayım eğer bi yanlışlık görürseniz düzeltin.

Diyelim ki iki tane avea hattınız var (avea yı o kadar çok seviyorsunuz ) -olabilir yani bende var mesela- birisini daha sık kullanıyorsunuz birisini ise daha seyrek kullanıyorsunuz. Daha sık kullandığınıza 250 kontör yüklüyorsunuz (çünkü kontor başına düşen fiyat 150 den daha avantajlı + 150 sms) ve

180 dakika PATLICAN dan geliyor
    150 sms hediye geliyor (her yöne)
    39 kontör verip 5000 sms alıyorsunuz (avea içi)
    turkcell ve vodafone a sms attığınızda 150 den; aveaya sms attığınızda 5000 den düşüyor
    kaldı 211 kontör

sonra 240 yazıp 2200 a gönderiyorsunuz 240 dakika (saniye bazlı) hediye

kaldı 161 kontör = turkcell vodafone ve sabit hatlara 80 dakika veya daha az (ortalama 40 dakika -her konuşma 30 saniye olursa -)

Toplam = max 500 dakika (8 saat 20 dakika) + 5150 sms

ikinci avea hattınız (çok sık kullanmadığınız) için 150 kontor yüklüyorsunuz

180 dakika PATLICAN dan hediye geliyor ay sonuna kadar bunla idare ediyorsunuz (sadece avea içi)
    39 kontore 500 sms her yöne alıyorsunuz

bir miktar kontoru avea dışı harcıyorsunuz ( size bağlı )

30 gün bitmek üzereyken 120 yazıp 2200 a gönderiyorsunuz
    25 kontore 120 dakikayı 30 gün daha kullanıyorsunuz
    tekrar 39 kontore 500 sms alıyorsunuz

kalan kontrore bağlı olarak bunu her ay tekrar edebilirsiniz

128 kontorle 3 ay konuşmak mümkün (tabi bu hattı fazla kullanmadığımız için o kadar da önemi yok 2 ayda da bitebilir )

eğer 39 kontore sms paketi almazsanız 150 / 25 kontor = 6 ay + 1 ay da ilk gelen PATLICAN dakikaları = 7 ay (kampanya devam ederse) konuşabilirsiniz ( galiba bunun için hat kapanmaması için belli bir tarihe kadar kontor yüklemek gerekiyor 3 ayda bir mi 6 ayda bir mi onu bilmiyorum)

Yanlış bir şey varsa düzeltin lütfen...

OHH BE diyelim hep beraber ...

ilk defa diyebiliyoruz bunu

• Evet süper bir kampanya olmuş birde sabit hatlarda aransa tadından yenmezdi.Bu arada 120 lik paketten alıp 52 dakika sürekli hareket halinde konuştum bir kesinti olmadı çok şaşırdım hayırdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ckm

Evet süper bir kampanya olmuş birde sabit hatlarda aransa tadından yenmezdi.Bu arada 120 lik paketten alıp 52 dakika sürekli hareket halinde konuştum bir kesinti olmadı çok şaşırdım hayırdır.

niye şaşrıyosunki ben hep hareket halinde konuşuyorum ....kesintisiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krkmz1666 -- 18 Ağustos 2008; 20:45:45 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ckm

Evet süper bir kampanya olmuş birde sabit hatlarda aransa tadından yenmezdi.Bu arada 120 lik paketten alıp 52 dakika sürekli hareket halinde konuştum bir kesinti olmadı çok şaşırdım hayırdır.

niye şaşrıyosunki ben hep hareket halinde konuşuyorum ....kesintisiz

yani aynen millet aveayı ilk zamanlardaki gibi zannediyor ama avea çok gelişti şu an 2 temmuz 2008 itibariyle aveanın türkiye genelindeki baz istasyonu sayısı 8889 dur yılı sonuna kadar 10000 i görür avea bundan sonra ben rekabetin avea için iyi yönde ilerleyeceğini düşünüyorum çünkü avea bütçeyi düşünüyor şu anda bütçeyi zorlayan ve kullanılmayacak tek hat vodafonedir görünen köy klavuz istemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa_(87) -- 19 Ağustos 2008; 11:03:23 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.