Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.184
Cevap
64
Favori
277.806
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bugurlu

Avea nın müşteri hizmetlerinden hic bisey olmaz simdi aradim 4 dk boyunca hatta kaldim kimse acmadi daha numara tasimadan boyleyse birakin kalsin tasimayin turkcell deyim şahsen çekmediği yer yok müşteri hizmetlerini arayin aklinizdaki bütün soruların cevaplarini versinler boyle dandik hatlarla ugrasmayin hic derim ben.

Yorumlarında haklısın ama turkcellde öyle bir kazık atıyorki aman aman 1 gb internet al 20 tl yok usta biz garibanız varsın geç cvp versinler türk halkını yolunacak kaz gören soygunculara para kaptırmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen37

arkadaşlar pttcell faturalı hattan geçen varmı nasıl bir yol izlemem lazım.
    Kimliğini yanına alman yeterli, neler yapacağını anlatıyorlar orada. Geçiş 3-4 saat filan sürdü benim. Ekkart parası aldılar 8 lira yalnız, mecbur ödedik. :) Faturanı da yanına alırsan daha garanti olur, isteyebilirler.
  • alperen37 kullanıcısına yanıt
    14 luk muydu tarifeniz.
    bende geçmeyi düşünüyorum
    9 tl ye değer mi bilemedim
    paketi hiç asmam ama biter diye az az kullanuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bimcell hattım var taşımak için başvurdum Pazartesi günü hala gelen giden yok. Bayi sorumsuzluğundan mıdır anlamadım ama sinir oldum. Ücra bir yerde taşıdım belgeleri kayıp mı etti dingiller anlamadım. Millet 4 saatte taşınıyor dedi bekliyoruz 2 gündür.
  • Millet tarifem 1 gb internet 500 dk 1000 sms 23 idi. Az once bu tarifeye gectim sorunsuz 23 tl ye. 2 yildir da avealiydim, yani hat tasimaya falan gerek yok.

• Arkadaşlar bu tarifeye faturasız olarak geçince her ay kontör yükleyip tarifeyi yenilemek gerekiyor mu paketi 2 ayda 1 yenileyebilir miyim?
  • cianni kullanıcısına yanıt
    paketinin süresinin bitiminden itibaren 28 günün var 23 tl hattın var ise bir şey yapmana gerek yoktur .yukarılardaki mesajları okursanız daha deteylı bilgilere ulaşırsınız
  • Arkadaşlar Woops üyeliği için 25 yaş altı Tc numarası isteniyor. Soyisim benzerliği şarmı? yada ilerde devir vs işlemi gerektiğinde o Tc numarasının bir fonksiyonu olacakmı.

Neden buraya sorup müşteri hizmetlerine sormuyorum çünkü Avea müşteri hizmetleri sadece var denilsin diye kurulmuş bir bölüm. Bir kaç gün önce bana müşteri hizmetleri woops için yeni hat almanız gerekiyor diye ısrar etti ama görüyorumki eski hat kullanıcıları da bu üyeliği gerçekleştirebiliyor ama nedense görevliye bunu anlatamadım.
  • 2 adet hattım var hattımı taşıyacağımı söyledim. 70 tl lik paket önerdiler her yöne 1500 dk, heryöne 1500 sms ve 4 gb internet %50 indirimle 35 e verelim herşey dahil dediler. düşünceğim dedim. ama ikna olmadım gibi pocell düşünüyorum daha uyguna geliyor. toplamda 23 tl civarına geliyor 1000 oktan tarifesi
  • Dün bu tarifeye geçtim sorun yok kota dolmamış heralde
  • B_Beyrek kullanıcısına yanıt
    TC sahibinin kim olduğunun bir önemi yok yeter ki 7-25 yaş arası birisi olsun. TC'sini veren kişi hattın sahibi falan olmuyor, sadece formalite.
  • eCHoTeCH E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • Oh be, PTT Cell'den geçtim, 24'lük tarifeden daha ucuza, çok daha iyisine sahip olmuş oldum. Haber veren arkadaşa çok teşekkkür ediyorum. Yılın sıcak fırsatlarından biri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Oh be, PTT Cell'den geçtim, 24'lük tarifeden daha ucuza, çok daha iyisine sahip olmuş oldum. Haber veren arkadaşa çok teşekkkür ediyorum. Yılın sıcak fırsatlarından biri.

Hocam PTT Cell, BimCell falan bunlardan geçilebiliyor mu? HAt taşıma olmuyormuş avea 'ya. Bayi başka operatöre geçip geri avea ya gelmeniz lazım diye bişi soyledi de.. Nasıl bir yol izlediniz
  • quote:

Oh be, PTT Cell'den geçtim, 24'lük tarifeden daha ucuza, çok daha iyisine sahip olmuş oldum. Haber veren arkadaşa çok teşekkkür ediyorum. Yılın sıcak fırsatlarından biri.

Hocam geçiş yaparken sadece sim kart parası olan 10 tl mi verdiniz?

Bizim burada bi avea işlem ücreti diye üstüne birde 10 tl daha istiyor da

• quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

quote:

Hocam geçiş yaparken sadece sim kart parası olan 10 tl mi verdiniz?

Bizim burada bi avea işlem ücreti diye üstüne birde 10 tl daha istiyor da

Sadece 10 TL verdim, işlem parası falan vermedim. Avea'yı arayıp bayiyi şikayet edin, işlem ücreti falan yok. SIM kart ücreti de yok biliyordum ama varmış, Avea teyit etti bizzat.

Başka bayiden yapın. Mümkünse kurumsal bayi olsun.

• mahseer898 kullanıcısına yanıt
    sadece 10 lira vermeniz gerekiyor, oda sim kart ücreti. geçiş ücreti diye birşey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

quote:

Hocam PTT Cell, BimCell falan bunlardan geçilebiliyor mu? HAt taşıma olmuyormuş avea 'ya. Bayi başka operatöre geçip geri avea ya gelmeniz lazım diye bişi soyledi de.. Nasıl bir yol izlediniz

Öyle bir şey yok. O nasıl bir saçmalama şeklidir, ne diyor bu adamlar yahu? Bayiye gittim, Avea'ya geçiyorum dedim, 10 TL SIM kart bedeli vererek kartınızı alıp, belgeleri halledip çıkıyorsunuz. Hat sahibinin kimliği ve son 2 aya ait herhangi bir fatura yeterli. Doğalgaz faturası verdim ben.

Şikayet edin bayiyi.

• jay jay justified kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_74362920/tm.htm

Birkaç yerde daha benzer şeyler yazıyor. Bayilerin işgüzarlığı anlaşılan. Ben başka bi bayiye gidip bakayım. Sakarya'da hangi bayi yapıyor Pm'den alabilirim, tabi sakarya'da yaptırdıysanız geçişi
  • Arkadaslat bi sorunum var.
    1 Once super3lu paketi iptal ettim
    2 woopsa uye oldum
    3 30 tl yukledim
    4 superfirsat yazip 4545 e gonderdim

Ama bana 20 tl karsiliginda 250 dk 250 sms 250 mb net verdi

Ne yapmam lazim

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.