Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.184
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • WOOPS kulübün adı, MobilÖğrenci tarifenin adı. Sorun yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alivebora

Arkadaşlar faturasız hatlarda TL transferi 10 TL ve katları şeklinde bildiğim kadarı ile. İlk kez faturasız hat kullanacağım için soruyorum, ben diyelim 30 TL yükledim fazla yatırdigim 7 TL sonraki aya kalırmı? Sonraki ay 20 TL yüklesem üzerine eklenir mi?
    Komik bir soru belki ama, sorduk bir kere...

Olsun hocam çekinmeden sorun forum bunun için var :) yillardir faturasiz kullanan biri olarak cevaplayabilirim evet o yüklediğiniz TL(kontör) ler hattinizda her zaman kalir yani 30 yuklersiniz 23 düşer o kalan 7 TL yi harcamazsaniz diğer ay 20 TL yüklediğiniz de peketiniz otomatik olarak güncellenir ;) yalniz devlet 1,31 TL vergi aliyor konuda hesaba katiniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anl_clk -- 13 Ocak 2014; 2:22:52 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

quote:

Orijinalden alıntı: enesaydin00

quote:

Orijinalden alıntı: enesaydin00

benim fatura geçişim bugün saat 18.40 da olacak TL yüklemeden önce GENÇ AVEA ya geçsem 30 tl yüklesem her yöne 120 dk daha gelir? deneyen var mı

http://avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/GencAvea

evet hocam oluyormuş ama ben hatı taşıdığım esnada GENC AVEA tarifesi bilmediğim için mobil avea tarifesi ile açıldı. tarife değişikliği için en az 30 gün geçmesi gerekiyormus. Gelecek aydan GENC AVEA tarifesine gecip 30 TL yüklemeye heryöne 120 dk veriyor esktrada. 23 tl ye de 500dk 5.000sms 2gb internet var. toplam 620dk hayırlı işler

o zaman mobil öğrencide 1000 dakika sadece mobil öğrencilerle veriyor genç aveada 30 liraya her yone her ay 120 dakika verıyor doğru mu hocam?

numara taşımada hat yasal sahibi 25 yaşın üstündeyse de 25 yaşın altındaki kişinin kimliği mi gerekecek acaba ilk aydan yapmak için?kimlik yoksa bir sonraki aya mesaj yoluyla yapmak gerekir o durumda

Ezbere yazmışsınız, GençAvea tarifesinde olmak bu paketi almaya engel olur. Kampanya şartlarında açıkça (faturasızlar için) ya Mobil Avea ya da Mobil Öğrenci tarifesinde olmanız gerektiği yazıyor.

• Emre654 kullanıcısına yanıt
    Mevcut aboneler 500+5000+2GB olanı (kota dolmadıysa) 23 TL'ye alabilir; ama GençAvea tarifesinde olursanız bu kampanyayı alamazsınız...

• quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

WOOPS kulübün adı, MobilÖğrenci tarifenin adı. Sorun yok.

Hocam MobilÖğrenci tarifesine faturasıza geçince bana mesaj geldi ve kendisi geçti.MobilÖğrenci tarifesinin avantajları nelerdir, ne oluyor bu tarifede?
  • sonurakar kullanıcısına yanıt
    Ezbere yazmışsınız ( ) , kampanya şartlarında öyle birşey yazmıyor.Genç Avea tarifesindeyim.Paketi aldım bi sıkıntı yok.
  • 31 ocak son mu? 1 aylık bi tarife mi yani bu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Mevcut aboneler 500+5000+2GB olanı (kota dolmadıysa) 23 TL'ye alabilir; ama GençAvea tarifesinde olursanız bu kampanyayı alamazsınız...

kaynak hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dh mania

31 ocak son mu? 1 aylık bi tarife mi yani bu?

katılım ıcın son hocam
  • Faturalı hat için; 500 dk 5000 sms 2 gb 23 tl diye 1-1.5 ay önce sms gelmişti. Arayıp öğrenince faturalı hatTa geçişte veya yeni faturalı alımında oluyormuş.
    *Şuan değiştimi bilemem, lakin değişeceğini zannetmem.

Faturasız hatta ise; aynısı Süper3lü olarak olduğunu belirtmiştiler, faturasız olduğu için 30 tl.
    15-20 gün önce de bu pakette ki 1 gb olan interneti (her yöne 500 dk + her yöne 5000 sms + 1 gb cepten internet şeklindeydi paket halen daha aynı gerçi)2 gb ile değiştirdiler daha doğrusu 1 gb internet + 1 gb hediye olarak.

Avea mobil internet olarak avantajlı, lakin müşteri hizmetleri sıfır. Çekim kalitesi eh işte. Otomasyon sistemleri oldukça zayıf, size özel kampanya yaptık denir; kapatmayı düşündüğünüz hat için tekrar tl yüklersiniz bu yüzden ve o an gelir; sms de yazdığı şekilde herşey doğru olarak yaparsınız ama o kampanyayı bir türlü alamazsınız, herhangi bir bilgilendirme gibi birşey de yapılmaz.

• quote:

quote:

katılım ıcın son hocam

üye çekmek için yapılan bi tarifeymiş demekki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fberen

quote:

Orijinalden alıntı: karapenam

Bende Woops a üye oldum. 7-25 yaş arası T.C kimlik yolladım. Avea müşteri hizmetlerinin aradım.
    Önce 47 TL lik Avea 500 Full artı full a geçmem gerekiyorumuş. Eğer 30000 kişilik sınıra ulaşmamış ise 24 TL indirim olup 23 TL olacakmış.
    30000 kişi sınıra ulaşmış ise 47 TL de kalacakmışım.

Şimdi 30000 lik sınıra ulaşıp ulaşmadığını nasıl anlarım, yada nasıl geçiş yapabilirim.

bende 1-2 gün önce geçtim. yeniyıl yazıp 4545 e yolladığımda gelen cevabı yazayım. woops yeni tyıl kampanası kapsamında 500 dak 5000sms 1gb ye ek olarak tarife süresi boyunca 1 gb cepten internet ve 24 tl aylık ucret indirimi hattına tanımlanmıştır. diye mesaj geldi bence 30 bin felan hikaye

Aynen dediğin gibi oldu şimdi geçi yaptım. İnternet falan da süper.. Teşekkürler..

• pudinkk kullanıcısına yanıt
    Kampanya şartları:http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/SuperFirsatPaketiYeni
    http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/SuperFirsatPaketiMevcut

Süper Fırsat Paketi'nden faydalanmak isteyen müşterilerin Avea'nın Mobil Öğrenci ve Mobil Avea tarifelerinde olmaları gerekmektedir.

• Arbalet kullanıcısına yanıt
    Ben kampanya şartlarının yalancısıyım, DH üyesi abonelerin tecrübeleri benim için operatörlerin şartlarından her zaman daha öndedir.

Süper Fırsat Paketi'nden faydalanmak isteyen müşterilerin Avea'nın Mobil Öğrenci ve Mobil Avea tarifelerinde olmaları gerekmektedir.

• Detayları burada:http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/MobilOgrenci

• faturasızda kampanya olsun artık. super ucluye 30 lira veriyorum her ay
  • quote:

quote:

quote:

katılım ıcın son hocam

üye çekmek için yapılan bi tarifeymiş demekki

evet hocam,şu anda imkanınız varsa ya da boşta duran başka bir operatörde olan numara varsa taşıyın gitsin,faturasız nasılsa yuklemeyınce de bir şey almıyorlar

• faturasızım yeni yaptım paketi ilk 50.000 kişi daha olmamış dh sömürür diyorduk ama :) sormak istediğmi 12 ay boyunca 23 tl den mi yapacağız biz bu paketi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: larenuf

faturasızım yeni yaptım paketi ilk 50.000 kişi daha olmamış dh sömürür diyorduk ama :) sormak istediğmi 12 ay boyunca 23 tl den mi yapacağız biz bu paketi...

ben de öyle düşünüyordum sağda solda kaç tane tanıdık varsa yaptım hala alım var tarifeye
  • merhaba Avea kullanıcısıyım hattım abimin adına kayıtlı ben 18 yaşındayım hattı istesem üzerime alabilirim. Ancak abim 25+ yaşında. Benim hattım faturalı ve Süperİkili500 paketinden yararlanıyorum.(Her yöne 500 dk 4GB internet) ben bu kampanyaya nasıl geçiş yapabilirim anlatabilirseniz sevinirim iyi akşamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.