Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.183
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Faturasız 50.000 & faturalı 30.000 sınırlarıı mevcut müşteriler için geçerlidir. Yeni hat alımı veya numara taşımada sınır 31 Ocak 2014.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloudy_tr

quote:

Orijinalden alıntı: escrazy82

arkadaşlar bu hız düşmesini bende yaşadım. müşteri hizmetleri ni aradım. paket değişiklik lerinde ağ ayarlarının değiştiğini soylediler.

daha sonra sırasıyla:

ag ayarlarini otomatik yapin
    telefonu kapatın bataryayi çıkarıp takın
    telefon açılınca uygulama Yöneticisi nden uygulama tercihlerini sıfırla seçin

dedi. aynısını yaptım sorunum düzeldi. telefonum s3.

Not: bu sadece paket değiştirme den dolayı olan Hız düşüklüğü olayını çözdü. yoksa çekmeyen yerde gene aynı.

Iphone için ayar yapılacak yer yok. Biz napacaz

Batarya çıkarma nedir ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

arkadaşlar bu hız düşmesini bende yaşadım. müşteri hizmetleri ni aradım. paket değişiklik lerinde ağ ayarlarının değiştiğini soylediler.

daha sonra sırasıyla:

Not: bu sadece paket değiştirme den dolayı olan Hız düşüklüğü olayını çözdü. yoksa çekmeyen yerde gene aynı.

Benim hız da düştü . bende de samsung var. jb yüklü. Daha ayrıntılı anlatabilir misin ? yapalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Faturasız 50.000 & faturalı 30.000 sınırlarıı mevcut müşteriler için geçerlidir. Yeni hat alımı veya numara taşımada sınır 31 Ocak 2014.

tşk ederim bende pazartesi pttcell den geciş yapayım
  • barut78 kullanıcısına yanıt
    PTTCell, BimCell gibi avea altyapısını kullanan sanal operatörlerden avea'ya geçişlerde 10 TL SIM kart ücreti alınıyormuş, bu ücretten kurtulmak için numarayı önce Turkcell'e, Turkcell'de aktif olunca da avea'ya taşıyabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metekarahan

quote:

daha sonra sırasıyla:

Benim hız da düştü . bende de samsung var. jb yüklü. Daha ayrıntılı anlatabilir misin ? yapalım.

abi daha ayrıntılı nasıl anlatayım. tek tek yazdım.

• escrazy82 E kullanıcısına yanıt
    Ağ ayarlarına ve uygulama tercihlerine nereden giriyoruz ?

• ayarlar-> diger ayarlar → mobil ağlar → şebeke modu → gsm / wcdma(otomatik mod) sec.

kapat aç

ayarlar→ uygulama Yöneticisi → ( home tusunun soluna bas secenekler çıkar uygulama tercihlerini sıfırla ya bas uygulamaları sıfırla bas)

ok

• Bilen arkadaş bir fikir verse,

Ben bu woops kampanyasından 23 tl 500 dk 5000 msj 2 gb net tarifesine kayıt oldum.

Daha önce super3lu kampanyasındaydım. Az önce bir msj geldi super3lu tarifenizin günü yarın doluyor 28 tl varsa yenilenecek iptal etmek için 5555 e iptal super3lu yazın msj gönderin diyor ben şimdi bu mesajı gönderip iptalmi etmeliyim.? öteki tarife kalırmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: renkler

heryöne ekstra 200 dk ve tarife içi 2000 dk ile ilgili resimlerini ekliyorum buraya.
    Yapılması gerekenler ise, numarayı taşırken "Şampiyon Tarife" (GSMobile , Fenercell, KARTALCELL, TrabzonCell, BURSASPORCELL, FC Barcelona, İzmir ve Samsuncell hatlarını) olarak bildiriyoruz bayiye ve bize kazıkazan tarzında bir kart veriyor, arkasındaki yeri kazıyıp şifreyi 7400 gönderiyoruz. 20 TL ve üzeri yüklemelerde her yöne 200 dk, tarife içi 2000 dk. kazanılır. Kazanmak için ise 20 TL ve üzeri yüklemek yeterlidir, biz zaten süper fırsatı almak için her ay 25 tl yükleyeceğiz, 20 tl üzeri yüklediğimiz için bu dkları kazanmış olacağız, 23 tl ile de süper fırsat paketini aldığımızda Heryöne 700 Dk. + 5000 Sms + 2 Gb internet + 2000 Dk. tarife içi dk olacaktır. Ben kullanıyorum şuan.

http://i.hizliresim.com/xBoal9.jpg

http://i.hizliresim.com/wjzq4W.jpg
     AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS!

bu hala geçerli mi

Şampiyon tarifesi 30 kasım 2013 itibariyle bitmiş olarak gözüküyor. Ben başvururken de aynı şeyi söylemişlerdi o yüzden mobil öğrenci diye başvurdum.
    http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/SampiyonTarife2400DakikaKampanyasi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ringo-Star

Bilen arkadaş bir fikir verse,

Ben bu woops kampanyasından 23 tl 500 dk 5000 msj 2 gb net tarifesine kayıt oldum.

Daha önce super3lu kampanyasındaydım. Az önce bir msj geldi super3lu tarifenizin günü yarın doluyor 28 tl varsa yenilenecek iptal etmek için 5555 e iptal super3lu yazın msj gönderin diyor ben şimdi bu mesajı gönderip iptalmi etmeliyim.? öteki tarife kalırmı?

Yokmu bilgisi olan?
  • quote:

quote:

Bilen arkadaş bir fikir verse,

Yokmu bilgisi olan?

iptal et hocam onu, süperfırsat kampanyası farklı 23 liraya kullanmaya devam edersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avia -- 12 Ocak 2014; 13:34:14 >
  • Musteri hizmetlerini arayip sorun.

• quote:

Orijinalden alıntı: bugurlu

Musteri hizmetlerini arayip sorun.

Evet aradım super3lu iptal ettim.
  • Bende bu kampanyadan yararlanicam 23 tl ye turkcell den numara tasiyorum basvurumu yaptim turkcell çok pahali.

• En başından beri avea kullanıcısıyım. Şu an bal paket kullanıyorum. Ben de yararlanabilir miyim bu kampanyadan?
  • Ben de eskiden bahar paketini kullanıyordum. 500 dk + 5000 mesaj

Şimdi bu pakete geçtim. Aylık telsiz vergisi almaya başladılar. Bir diğer sorun eski paketimdeki mesajları kullanamıyorum.(Dakikalarda sorun yok.) Müşteri hizmetlerine durumu anlatmaya çalıştım ama olmadı. Zaten ayın 23. ünde eski paketim bitiyor ama yinede olan smslerin kullanılamaması üzücü.

Neyse 23 Tl + telsiz ücreti bu paket için bence iyi.
  • benim fatura geçişim bugün saat 18.40 da olacak TL yüklemeden önce GENÇ AVEA ya geçsem 30 tl yüklesem her yöne 120 dk daha gelir? deneyen var mı

http://avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/GencAvea
  • quote:

Orijinalden alıntı: phoenix_88

En başından beri avea kullanıcısıyım. Şu an bal paket kullanıyorum. Ben de yararlanabilir miyim bu kampanyadan?

evet. acele et ama kişi sinirindan dolayi

• quote:

Orijinalden alıntı: hc_tr

Teşekkür ediyorum hocam. Güncel faturam web de 57 küsür görünüyor ki tahminim buna vergiler filan taksitlendirilmemiş hali dahildir. Ama yine de dediğiniz gibi ben arayayım.

Biraz yukarı bakarsan benim faturam da o şekildeydi ancak bugün kontrol ettim 23 tl olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.