Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4.184
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bazdaran

quote:

Orijinalden alıntı: iddaameydani

quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

Orijinalden alıntı: iddaameydani

Avea faturasız kullanıyorum da
    1) WOOPS yaz 4545'e gönder. (25 yaşından küçük değilseniz, WOOPS yerine 25 yaşından küçük birisinin TC NO'sunu yazıp 4545'e gönder.)
    SUPER FIRSAT yazıp 4545e gönder

bu işlemleri yaptım yeniyıl ve söz diye mesajları atmadım atmam gerekiyormuydu?Yoksa onlar faturalı vs. falan mı içindi ?

onlar faturalı hatlar için.

Teşekkürler.

Söylenenler Faturasız hatlar için. Bizzat kendim yaptım, oğlumun TC sini 4545 e gönderdim daha sonra SUPER FIRSAT yazıp 4545 e gönderdim. 23 TL karşılığında paket tanımlandı.

ben faturalıyım 40 lira ödüyorum bu kampanyaya geçebilir miyim acaba

• Daha önce avea da 28 tl 500 dk 5000 msj 1 gb internet tarifesini kullanıyordum. mesaj gelmişti net 2 gb olmuştu uydurma bir kimlik numarası ile bu dalgaya abone olup 23 tl pakete geçtim 5 tl olsun bizim olsun hesabı ama gelgelelim. zaten avea neti iyi çekmeyen bir net bu tarifeye geçtikten sonra nette inanılmaz yavaşlama oldu bunlar tarifeye göre hız ayarlıyorlar kim ne derse desin. vodofone de uygun bir kampanya bulur bulmaz zıplayacam o tarafa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bazdaran

quote:

Orijinalden alıntı: smbdy

Bu 25 yaş tc numarası olayında alt limit var mı, örneğin 8-9 yaşındaki bir vatandaşımızın tc numarası da olur mu?

Evet 5 dakika önce tarafımdan denendi. 2005 doğumlu şahsın (Oğlum olur kendisi ) TC si kabul edilmiştir.

2005 doğumlu şahıs

Allah analıbabalı büyütsün hocam. Gece gece gülgürdün beni.

• Kampanyadaki 30.000 kişi durumu hakkında bilgi veriyorlar mı acaba?

Arkadaşı daha 27 Aralık'ta Profesyonel 600'e geçirmiştik, üstünden 1 ay geçmesi lazımmış değiştirmek için. 31 Ocak son diyor ama o zamana kadar dolar mı ki dedim.
  • cianni kullanıcısına yanıt
    Yer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smbdy S kullanıcısına yanıt
    7-25 yaş arası tc numarasını kabul ediyor.

• 35ben35 kullanıcısına yanıt
    Abone olduktan sonra paket otomatik yenilenir.
    Eğer bakiyeniz yoksa, yenileme tarihini takip eden 28 gün içerisinde bakiyeniz 23 lira olursa yenilenir aksi taktirde paket iptal olur.

• Paket süper, Turkcell' den geçmeyi düşünüyorum. Hat taşıyınca hediye veren mağazalar yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

Eğer bakiyeniz yoksa, yenileme tarihini takip eden 28 gün içerisinde bakiyeniz 23 lira olursa yenilenir aksi taktirde paket iptal olur.

ya peki bankadan telefona sürekli ayın su gugunde odeme yap komutu verilebiliyo mu acaba,
    kredi kartı veya hesaptan
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

ya peki bankadan telefona sürekli ayın su gugunde odeme yap komutu verilebiliyo mu acaba,
    kredi kartı veya hesaptan

Garanti ve İş Bankası'nda veriliyor. Diğer bankalarla çalışmadığım için bilemiyorum.
  • Arkadaşlar bende avea faturasız hat kullanıcısıyım ve hiçbir pakete üye değilim.Bana bu paketle ilgili mesaj geldi evet yazıp 1708'e yollayın sizi arayalım diye,yazıp yollayalı 1 hafta oldu ne arayan var ne soran.Ben şimdi bu pakete geçmek için ne yapmalıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbr

Arkadaşlar bende avea faturasız hat kullanıcısıyım ve hiçbir pakete üye değilim.Bana bu paketle ilgili mesaj geldi evet yazıp 1708'e yollayın sizi arayalım diye,yazıp yollayalı 1 hafta oldu ne arayan var ne soran.Ben şimdi bu pakete geçmek için ne yapmalıyım.

1. sayfada açıklamalar var hocam.
  • sonunda geçtim arkadaşlar haber verene çok çok teşekkürler turkcellden geçtim süreçle ilgili sorusu olan özelden yazabilir çekinmeden
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbr

Arkadaşlar bende avea faturasız hat kullanıcısıyım ve hiçbir pakete üye değilim.Bana bu paketle ilgili mesaj geldi evet yazıp 1708'e yollayın sizi arayalım diye,yazıp yollayalı 1 hafta oldu ne arayan var ne soran.Ben şimdi bu pakete geçmek için ne yapmalıyım.

Hocam önce woopsa kayıt olacaksınız sonra bu pakete.
  • Tüm işlemleri yaptım ancak online işlemlerde güncel fatura şu şekilde görünüyor, sıkıntı var mı?

Şu da benim internet hızım;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi telet abi -- 10 Ocak 2014; 15:58:49 >

• Telsiz kullanım ücretinden yırtmanın bir formülü varmı acaba ? Faturasız kral tarifede gözüküyorum , hat taşıma ile avea ya geçmiştim .

• quote:

Orijinalden alıntı: telet abi

Tüm işlemleri yaptım ancak online işlemlerde güncel fatura şu şekilde görünüyor, sıkıntı var mı?

Şu da benim internet hızım;

Hocam şaka mı bu 19 mbps nedir yahu bende bu aveanın internetini kullanıyorum 0.3 0.4 mbpslerdeyim bi yanlışlık olmasın

• woops üyesi olupta mediamarkt indirim kodu verebilecek varsa çok memnun olurum.
  • Hocam mekana göre değişiyor. Bizim burda da 10mbits felan hız alıyorum. Ama üniversitede 1-2 mbits..
  • 2007 yıl doğumlunun tc si kabul oluyor mu deneyen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.