Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.184
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki 25 yaşını geçince iptal falan olmaz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beroco50

Peki 25 yaşını geçince iptal falan olmaz değil mi?

Sadece giriş için 25 yaş olayı var. Yaş geçince Woops üyeliği iptal olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metekarahan

bu pakete geçince yıkılan paketi iptal etmiştim. bugün yıkılan paket için mesaj geldi 23 tl ye yarın yenilenecek diye ...ne oluyor var mı bilen ? ne yapayım ?

Musteri hizmetlerini arayin bir hata olabilir duzeltsinler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeneX

quote:

Orijinalden alıntı: beroco50

Peki 25 yaşını geçince iptal falan olmaz değil mi?

Sadece giriş için 25 yaş olayı var. Yaş geçince Woops üyeliği iptal olmuyor.

Teşekkürler
  • Lg g2 istanbul evin icinden disarda ne olur siz dusunun
     AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS!

• quote:

Orijinalden alıntı: karapenam

Bende Woops a üye oldum. 7-25 yaş arası T.C kimlik yolladım. Avea müşteri hizmetlerinin aradım.
    Önce 47 TL lik Avea 500 Full artı full a geçmem gerekiyorumuş. Eğer 30000 kişilik sınıra ulaşmamış ise 24 TL indirim olup 23 TL olacakmış.
    30000 kişi sınıra ulaşmış ise 47 TL de kalacakmışım.

Şimdi 30000 lik sınıra ulaşıp ulaşmadığını nasıl anlarım, yada nasıl geçiş yapabilirim.

bende 1-2 gün önce geçtim. yeniyıl yazıp 4545 e yolladığımda gelen cevabı yazayım. woops yeni tyıl kampanası kapsamında 500 dak 5000sms 1gb ye ek olarak tarife süresi boyunca 1 gb cepten internet ve 24 tl aylık ucret indirimi hattına tanımlanmıştır. diye mesaj geldi bence 30 bin felan hikaye
  • arkadaşlar turkcell kullanıyorum. Yeni hat alıp aveayı denemek istiyorum ancak çekmeyeceğinden korkuyorum. İstanbulda evimizde malesef çekmiyor(acıbadem)
    ne önerirsiniz ?
  • Avea faturasız kullanıyorum da
    1) WOOPS yaz 4545'e gönder. (25 yaşından küçük değilseniz, WOOPS yerine 25 yaşından küçük birisinin TC NO'sunu yazıp 4545'e gönder.)
    SUPER FIRSAT yazıp 4545e gönder

bu işlemleri yaptım yeniyıl ve söz diye mesajları atmadım atmam gerekiyormuydu?Yoksa onlar faturalı vs. falan mı içindi ?
  • faturalı pttcell kullaniyorum yaş 25 nasil yararlabilirim hat pederin üzerine
  • quote:

Orijinalden alıntı: iddaameydani

Avea faturasız kullanıyorum da
    1) WOOPS yaz 4545'e gönder. (25 yaşından küçük değilseniz, WOOPS yerine 25 yaşından küçük birisinin TC NO'sunu yazıp 4545'e gönder.)

bu işlemleri yaptım yeniyıl ve söz diye mesajları atmadım atmam gerekiyormuydu?Yoksa onlar faturalı vs. falan mı içindi ?

onlar faturalı hatlar için.

• ooo iyiii bu

• Abi yine faturalı kullananlara işkencesini yapmış Avea
    Bende yeni nesil 500 tarifesi var 39 lira ödüyorum şu anda ama geçmek için bu tarifeye yapmak gereken şeylere bar ya peki ne kadar sürer geçmem ?
  • woops üyesi olup tarifeye geçsek sonra woops u iptal ettirsek tarife de iptal olurmu?

bir de başkasının tc si için herhangi bir onay bir şey istemiyor değil mi?
  • SUPER FIRSAT yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermen yeterli.
    gönderdik hatta 12 lira var gerçi ama hesabınızda 23 lira olması lazım yükleme yapın tekrar deneyin dedi.aslında kaydı almasını bakiye ekleyince kullanılmaya baslamasını beklerdim neyse.gelelim soruma her ay SUPER FIRSAT yazıp 4545’e sms mi atılması gerek?yoksa 23 lira olup bir kere atınca artık gerek kalmıyor mu?
  • Bu 25 yaş tc numarası olayında alt limit var mı, örneğin 8-9 yaşındaki bir vatandaşımızın tc numarası da olur mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir de tc numaramı abim ben istemeden kendi hattında kullansa ben iptal ettirebilir miyim onun üyeliğini? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smbdy

Bu 25 yaş tc numarası olayında alt limit var mı, örneğin 8-9 yaşındaki bir vatandaşımızın tc numarası da olur mu?

Evet 5 dakika önce tarafımdan denendi. 2005 doğumlu şahsın (Oğlum olur kendisi ) TC si kabul edilmiştir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

Teşekkürler.

Söylenenler Faturasız hatlar için. Bizzat kendim yaptım, oğlumun TC sini 4545 e gönderdim daha sonra SUPER FIRSAT yazıp 4545 e gönderdim. 23 TL karşılığında paket tanımlandı.

• 25,5 yer mi yemez mi
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.