Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.184
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avea faturalı seç 500 tarifisndeyim 39 TL ödüyorum her ay. Bu kampanyaya geçebilirmiyim ? Alıntı bekliyorum teşekkürler.
  • Sabah tekrar deneyin, bazen oluyor öyle. Fakat kampanyanın bitmiş olma olasılığıda var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • numara taşımaya başvurduk yarın açılıyor ne demek kampanya bitmiş 31 ocak demediler mi
  • Kampanya bitmiş olamaz 31 yazıyordu. Ayrıca faturalı hatlar için 23 tl değil daha fazla ödüyorsunuz. O yüzden ben hattımı konturlü olarak taşıdım.

Burada varmı faturalı olup 23 tl ödeyen ?
  • Bana faturalı woops olunca kampanyayadan aynı ücretle yararlanılmıyor denildi. Yanlış bir bilgimi bu ?
  • 23 Tl'ye aldım paketi. Ama bu bir seferlik bir şey değidlir, değil mi? Dah önce hyone 500 1000 1gb olan paketim vardı 23 tl'ye kullanıyordum onu iptal edeyim bu sürecekse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HanktheAnt -- 7 Ocak 2014; 9:12:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoctorStrange

23 Tl'ye aldım paketi. Ama bu bir seferlik bir şey değidlir, değil mi? Dah önce hyone 500 1000 1gb olan paketim vardı 23 tl'ye kullanıyordum onu iptal edeyim bu sürecekse.

bende 500 dk 1000sms 1gb paketini kullanıyorum uzun süredir , 19 tl idi 23 tl yaptılar.. bizim mevcut kampanyamızın süresimi bitiyor acaba o yüzdenmi paket değiştirdiniz ?
  • Açıkçası yıkılan pakete 23 tl vereceğime buna 23 tl veririm diye geçtim buna ben. Ama emin olamadım bu bir aaylık bir olay mı yoksa yıkılan paket gibi sürecek mi diye.
  • sms ile interneti zaten bitiremiyorum , haliyle geçmeye gerek yok diye düşünüyorum ya birde süreliyse , dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmayalım
  • çok iiyimş de,
    25 yaşaltı TC nosunu bulunca ne oluyor, hat benim üzerime, ilgili kişinin imzası vs bişiyler gerekmiyor mu?
  • dun aksam 8 ıtıbarıyle gectım.mevcut avea musterısıyım.25 yas altı tc ıle ıslemı tamamladım.
  • bu gün geçen var mı tarifeye acaba süre bittimi
  • Kontorlu hata 2 gb internet kota dolduğunda normal tl den düşerek devam ediyor bildiğim kadarı ile.
    Bunu kota dolduktan sonra internete girmesin şeklinde bir ayar varmı acaba?

veya tel için - bilgisayar için program ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiiips

dun aksam 8 ıtıbarıyle gectım.mevcut avea musterısıyım.25 yas altı tc ıle ıslemı tamamladım.

hocam 25 yaş altı olan sen kendin miydin? değilse hat halasenin üstüne kalıyor mu yani
    sadece tc no yetiyor mu? ama o sacma olur sanki, hiç tnaımadıgın birinin tc nnosu da kullanılabilir o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avia
    Faturalı hat kullanan mevcut aboneler için kampanyaya dahil olmak için yapılması gerekenler;
    quote:

Orijinalden alıntı: Rolo

Aşamalara gelecek olursak.
    1- SEÇ FULL+FULL 500 tarifesine geç. >> 57 TL
    2-TC Numarasını - 4545'e yollayıp woops'a kayıt ol.
    3-YENIYIL - 4545'e yolla. Bu mesaj size 1gb ek internet Paketi + 24 TL indirim sağlamış olucak.
    SOZ - 5555 ve ONAY - 5555 >> Böylelikle taahhüt vermiş olacaksınız ve 10 TL indirimde buradan gelicek.
    Böylelikle tarife bedeliniz toplamda 23 TL olucak.

NOT:Taahhüt işlemini SEÇ tarifesine geçtikten hemen sonrada yapabilirsiniz en sonda yapabilirsiniz ya da hiç yapmaya da bilirsiniz orası size kalmış. Yapmazsanız 23 yerine 33 ödersiniz.

1-2-3 tüm maddeler tamam da, 25 yaş altı tc no bulsam bile,

hat sahibinni TC nosu farklı 2.maddedeyi yapınca çakışmayacak mı tc noları?

• quote:

Orijinalden alıntı: suicide

quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Vay be şaka maka 3g baya gelişmiş bu kadar hızlı olduğunu bilmiyordum.
     AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS!

baya iyi bana gore Avea.

Yerine ve baz istasyona göre değişiyor fakat genelde iyi avea...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Orijinalden alıntı: Avia
    Faturalı hat kullanan mevcut aboneler için kampanyaya dahil olmak için yapılması gerekenler;
    quote:

Orijinalden alıntı: Rolo

Aşamalara gelecek olursak.
    1- SEÇ FULL+FULL 500 tarifesine geç. >> 57 TL
    2-TC Numarasını - 4545'e yollayıp woops'a kayıt ol.
    3-YENIYIL - 4545'e yolla. Bu mesaj size 1gb ek internet Paketi + 24 TL indirim sağlamış olucak.
    SOZ - 5555 ve ONAY - 5555 >> Böylelikle taahhüt vermiş olacaksınız ve 10 TL indirimde buradan gelicek.
    Böylelikle tarife bedeliniz toplamda 23 TL olucak.

NOT:Taahhüt işlemini SEÇ tarifesine geçtikten hemen sonrada yapabilirsiniz en sonda yapabilirsiniz ya da hiç yapmaya da bilirsiniz orası size kalmış. Yapmazsanız 23 yerine 33 ödersiniz.

1-2-3 tüm maddeler tamam da, 25 yaş altı tc no bulsam bile,

hat sahibinni TC nosu farklı 2.maddedeyi yapınca çakışmayacak mı tc noları?

Sorun olmuyor herhangi bir TC kabul ediliyor.

• 19 TL'lik yıkılan paket tarifesindeydim. Ben de ilgili tarifeye 23 TL fiyatından geçtim, herhangi bir sıkıntı olmadı.
  • Bimcell den bu tarifeye direkt kayıt var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala yararlanabiliyor muyuz acaba?
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.