Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.184
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Faturasiz olana geçtim 23 TL bakiyeniz olmalidir.Diyor yukleme yapinca eski paketten değilde bu pakettenmi devam edeceğim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NegRaSombRa

30 lira yükledim 8 tl telsiz vergisi kesildi 22 tl kaldı mecbur 10 lira daha yüklemek zorunda kaldım. Bal paket kullanıyodum ondan kalan dakika ve smsler birleşti güzel oldu. :)

Telsiz vergisi bi kereye mahsus mu alınıyor. Nasıl oluyor bu vergi?
  • 8 aydır ödememişse toptan almışlar.
  • Bu Avea reklamlarında Avea ArGe ekibi falan filan anlatıyor güzel güzel de, bu ekip acaba uyuyor mu? Tamam kampanyalar güzel, faydalanıyoruz ama altyapıyı da tamamlasalar güzel olacak. Online İşlemler uygulamasında Yıkılan Paket kotalarım görünmüyordu, şimdi Süper Fırsat'ta görünmüyor, hatta Online İşlem Merkezinde de görünmüyor daha bu yeni paket. Henüz hiç kimsede görünmüyor biliyorum ama bu teknik ekip bu işi çözemiyor mu acaba? Sistemdeki güncel abone bilgilerini yansıtmak çok mu zor ki? Turkcell'den nefret ediyorum ama adamlar harika bir uygulama yapmış, widgetı bile vardı. Hadi be Avea çöz şu işi artık da bilerek görerek kullanalım şu haklarımızı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xgametr582

Beyler Faturasiz olana geçtim 23 TL bakiyeniz olmalidir.Diyor yukleme yapinca eski paketten değilde bu pakettenmi devam edeceğim?

eski paketinizi iptal edeceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

faturalı değilmisiniz?

Faturalıyım 12 ay Hepsi Var kampanyasında.
  • Hattına para yüklemeyince vergi birikmiştir kesintinin sebebi odur.

Ben vodafone dan geçtim internet baya yavaş geldi.Apn ayarları vs yapmamız gerekiyormu? vodafone da 60 ping 6-7 mbps oluyordu 3g. Avea da 2mbps yi gecemedim (hem üni de hem şehir merkezinde-ısparta)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phoénix

3-4 Gün önce geçiş yaptım halen onaylanmadı telsiz ücreti alınır mı sizce ?

+
  • Yarın açılacak hattım Allah ın izniyle.Halen 23 tl mi acaba nerden anlayacağız?Ya 28 keserlerse
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccguven

Hattına para yüklemeyince vergi birikmiştir kesintinin sebebi odur.

Ben vodafone dan geçtim internet baya yavaş geldi.Apn ayarları vs yapmamız gerekiyormu? vodafone da 60 ping 6-7 mbps oluyordu 3g. Avea da 2mbps yi gecemedim (hem üni de hem şehir merkezinde-ısparta)

Mobilde 6 mb hiz ile ne yapiyorsunuz?
  • Ben de dün akşam itibariyle başvurdum.
    Vodafonedan geçeceğim.
    Tahminim perşembe cuma günü Aveaya geçmiş olurum.
    Ancak 1-2 sorum daha var.
    Ben şu an hala vodafone hattım takılı bu telefona mesaj gelecek değil mi Avea geçebilirsiniz diye ?
    Sonra neler olacağını birileri anlatırsa biraz detaylı biçimde pmden veya burdan ?
  • Şu woops muhabbetinde 25 yaş altı herhangi bir arkadaşımızın tc kimliği yeterlimi. Aynı kütükten olacak şartı aranıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter_06

Şu woops muhabbetinde 25 yaş altı herhangi bir arkadaşımızın tc kimliği yeterlimi. Aynı kütükten olacak şartı aranıyor mu?

Aranmiyor hocam oyle bir sart. Yeterki 25 yaş altı biri olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.İ.N.G

Ben de dün akşam itibariyle başvurdum.
    Vodafonedan geçeceğim.
    Tahminim perşembe cuma günü Aveaya geçmiş olurum.
    Ancak 1-2 sorum daha var.
    Ben şu an hala vodafone hattım takılı bu telefona mesaj gelecek değil mi Avea geçebilirsiniz diye ?
    Sonra neler olacağını birileri anlatırsa biraz detaylı biçimde pmden veya burdan ?

hocam vodafone hattına mesaj gelecek. örneğin xxx tarihinde xxx saatinde geçişiniz tamamlanmıştır diyecek. o saatte vodafone hattın servis dışı olacak. avea hattını takıp kullanmaya devam edeceksin. başka hiç bir şey yok.
  • quote:

quote:

3-4 Gün önce geçiş yaptım halen onaylanmadı telsiz ücreti alınır mı sizce ?

+

müşteri hizmetlerinin dediğine göre paketli tarifelerde telsiz ücreti alınıyormuş.
  • şu dakika itibari ile bende woopsladım 23tl' ye yıkılan paket haklarım dönem sonuna kadar devammıs ( 23 ocak ) artık 500dk 5000sms 2gb internet 23tl ödüyorum :)

Teşekkürler
  • arkadaşlar ben faturalisina geçtim 30 binlik kota dolmuş mu bilen var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

quote:

Şu woops muhabbetinde 25 yaş altı herhangi bir arkadaşımızın tc kimliği yeterlimi. Aynı kütükten olacak şartı aranıyor mu?

Hocam sen de bimcell'isin yanlış hatırlamıyorsam. Ben de bimcelliyim. Bu tarifeye geçeyim diyorum. Konuya biraz baktım da çok uzun ve kuru gürültü var. Bir bimcelli olarak beni bilgilendirsen çok makbule geçer be :) Ne zaman, nasıl geçebiliriz? 1 GB net olsa bile geçecem, yetmiyor 500 mb net

• quote:

Orijinalden alıntı: Judgement..

quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

quote:

Hocam sen de bimcell'isin yanlış hatırlamıyorsam. Ben de bimcelliyim. Bu tarifeye geçeyim diyorum. Konuya biraz baktım da çok uzun ve kuru gürültü var. Bir bimcelli olarak beni bilgilendirsen çok makbule geçer be :) Ne zaman, nasıl geçebiliriz? 1 GB net olsa bile geçecem, yetmiyor 500 mb net

Hocam direk aveaya gidin ben bimcelliyim aveaya geçmek istiyorum diyin. Onlar sizden 10TL isteyecek. Yedek sim kart adında sim kart verecekler. avea aktifleşince önce woopsa kayıt olmak için bir mesaj atılacak sonra pakete kaydolmak için bir mesaj atılacak bu kadar.

Bende dün 12 civarinda gittim aveaya işlemleri yaptım. Şimdi aveanin aktifleşmesini bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dün pttcell'den geçiş yaptım ve an itibari geçiş yaptım.

50b sınırı dolmamış
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.