Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.184
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • swc full artı full 500 e gectim islemleri falan yaptim fakat avea online işlemlerde mevcut faturam gözükmüyor sizde durum ney millet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

quote:

Orijinalden alıntı: ugurcan709

Konu baltalamak gibi olacak ama Vodafone kampanyası daha iyi gibi

http://forum.donanimhaber.com/m_85203991/tm.htm

Arada 2 tl fark var sadece. Yeni yılda numara taşıyarak geçiş yapılırsa 1 yıl boyunca telsiz ücreti alınmıyor...

o da mı 2 gb internet

Hayır o 1 gb internet ancak avea nın 3g performansı ile vodafonun ki arasında baya fark var, okulda az küfür etmedim avea nın 3g sine

• Paketimizde kaç dk konuşma,internet kaldığını kısa mejasla nasıl öğreniyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıdemli Yarbay -- 28 Aralık 2013; 18:25:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

Paketimizde kaç dk konuşma,internet kaldığını kısa mejasla nasıl öğreniyoruz

KALAN SUPER FIRSAT 4545
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevi şahsına münhasır

Herhangi bir taahhüdü bulunmayan Fenercellden geçebiliyor muyuz bu tarifeye? Bizim yeğenin(18 yaşında) kimlik nosunu da yazsak mesela?

hocam bu tarife değil paket numara taşımana da gerek yok,fenercelllilerde yararlanabiliyormuş bu paketten.hocam bu tarife değil paket numara taşımana da gerek yok,fenercelllilerde yararlanabiliyormuş bu paketten.
  • quote:

Herhangi bir taahhüdü bulunmayan Fenercellden geçebiliyor muyuz bu tarifeye? Bizim yeğenin(18 yaşında) kimlik nosunu da yazsak mesela?

hocam bu tarife değil paket numara taşımana da gerek yok,fenercelllilerde yararlanabiliyormuş bu paketten.
  • Beyler ben yararlanamıyorum? O kadarda yıkılanı iptal ettim, Sanırım Tarifem uyumsuz yapan biri bana kendi tarifesinin ne olduğunu söyleyebilirmi?
  • quote:

hocam bu tarife değil paket numara taşımana da gerek yok,fenercelllilerde yararlanabiliyormuş bu paketten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

Paketimizde kaç dk konuşma,internet kaldığını kısa mejasla nasıl öğreniyoruz

Faturalı tarifede, 5555'e "Ses", "Sms" veya "İnternet" yazarak gönderiyoruz.
  • Geçtim bende gençler

3GB internetim oldu Yıkılanı yeni yenilemiştim daha, 23TL kesti bendende
  • whoops a kayıt olacağım 25 yaş altı kimlik no lazım
  • Hayırlı olsun beyler bugun bende geçtim ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

Güzel oldu ya heryöne 500 :) Nişanlılık süremde bitiyor nasılsa. Yoksa 1000dk zor yetiyo şu an yıkılanda. Evlenince 500heryöne rahat yeter :)

Sen öyle san

Nolurcak geçerim işime gelen başka bi tarifeye :)

Ya hanımda ya sen de yüksek dakkalı bulunsun. Benim hanımda 1000 dakka var. Bende 100 dakka. Çaldırıp kapatıyorum. Sağı solu da ondan arıyorum
  • Faturalıydım bende geçtim faturalıda geçmek için ilk önce

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/SECFullArtiFull500tarifesiYeni

bu tarfiye geçmek gerekiyor sonra o mesajı yollayabiliyorsunuz fiyatı yazan fiyata düşürüp ekstra 1gb internet veriyorlar.
  • Ben şuan faturalıda "HEPSI VAR" kampanyasından yararlandığım için bu kampanyadan faydalanamıyormuşum nasıl geçebilirim bu kampanyaya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tembelterazi -- 28 Aralık 2013; 19:29:45 >
  • Pttcellden nasil geceriz bilen var mi
  • Bende 1 gb'lık versiyonu var,25 tl veriyordum.Keşke 1 ay bekleseydim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Ben şuan faturalıda "HEPSI VAR" kampanyasından yararlandığım için bu kampanyadan faydalanamıyormuşum nasıl geçebilirim bu kampanyaya?

Faturalı S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine kayıtlı olman gerekli. 12 ay boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü vermek için tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndermen gerekli. Kampanyaya kayıt olmak için ise YENIYIL yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermen yeterli.

http://www.woops.com.tr/her-an-yeni-bir-woops/woops-firsata-bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fukasaku -- 28 Aralık 2013; 19:50:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: [_HadeS_]

quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Ben şuan faturalıda "HEPSI VAR" kampanyasından yararlandığım için bu kampanyadan faydalanamıyormuşum nasıl geçebilirim bu kampanyaya?

Faturalı S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine kayıtlı olman gerekli. 12 ay boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü vermek için tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndermen gerekli. Kampanyaya kayıt olmak için ise YENIYIL yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermen yeterli.

http://www.woops.com.tr/her-an-yeni-bir-woops/woops-firsata-bak

Bugün MH aradım. Başka tarifede olduğum için Faturalı S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine kayıt olduktan sonra 31 gün bu tarifede kalmam gerektiğini ve 31 gün sonra YENIYIL yazarak 4545 e gönderdiğimde bu tarifeye geçebileceğimi söyledi. Siz tüm mesajları aynı gün içerisinde mi gönderdiniz?

• maakbulut M kullanıcısına yanıt
    Ben göndermedim ama gönderen arkadaşlar vardı eski sayfalara göz gezdirirseniz bulursunuz.
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.