Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.184
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eyvallah hocam şimdi 47 tl ye onay dedim gönderdim. yeniyılı tekrar yazayım bakalım :) yazdım dostum faydalanmaktasınızdır dedi fiyat olarak bir şey demedi :S
  • Arkadaşlar vodafone da
    500dk + 5000sms + 1gb 30 TL ödüyorum.
    Şimdi aveaya geçsem bu paket ne kadar süreyle aynı fiyat olur.
    birde aveaya geçenlere kampanya olarak neler var aveada
  • woopsa kayıt oldunuz mu?
  • SelimErkan kullanıcısına yanıt
    23 tl ödersiniz paketten çıkmadığınız sürece aynı şekilde kullanabilirsiniz.
    bilmiyorum.
  • Hattım Turkcell üzerinde acaba taşıyasıya kadar 50k kişi sınırına ulaşır mı ki?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mrt32 kullanıcısına yanıt
    numara taşırsanız 23 olur her türlü taşımada kişi sınırlaması yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mrt32

Hattım Turkcell üzerinde acaba taşıyasıya kadar 50k kişi sınırına ulaşır mı ki?

Hattını başka operatörlerden taşıyarak bu pakete geçenler 50.000 kontenjanına takılmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

numara taşırsanız 23 olur her türlü taşımada kişi sınırlaması yok.

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mrt32 -- 27 Aralık 2013; 14:34:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yikilan paketteyim once iptal edip mi geciyoruz yoksa direk kayit mesajimi atiyoruz birde yas 25 ustu benim. kardesimi mi kaydediyorz woopsa

• tanjugunduz kullanıcısına yanıt
    iptal et kardeşinin tc si ile ol

komik olan avea müşteri hizmetleri aynısını söyledi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

iptal et kardeşinin tc si ile ol

komik olan avea müşteri hizmetleri aynısını söyledi bana.

peki iptalden sonra ya kaydolamazsak tarifemizde elden gitmesin 50 bin kis doldu mu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: mertcam1992

http://www.woops.com.tr/kullanma-kilavuzu/kullanma-kilavuzu burada tüm açıklamalar var. Ben akıllı kamu kullanıyordum. Önce küçük oğlumun TC nosunu woopsa üye olmak için 4545 e gönderdim. Ardından avea 500 ü arayarak tarifemi SEÇ full artı full 500 e geçirttim. Sonra 5555 e SOZ yazarak gönderdim ve 12 ay kalmayı taahhüt ettim. Ardından YENİYIL yazıp 4545 e gönderdim. Biraz zahmetli bir iş ama sonuçta 24 TL aylık indiriminiz tanımlanmıştır mesajı geldi. 47-24=23 TL aylık fatura gelecek.

Hocam bu yöntem çalışıyo:) Yaptım oldu

• Arkadaşlar bu telsiz kullanım ücreti ile ilgili bir bilgi vardı. Ocak'ta numara taşınırsa, telsiz kullanım ücreti ödenmiyor yazıyordu. Bu bilginin kaynağı nedir?

• suspectum S kullanıcısına yanıt
    Bu bilgiyi veremeyeceklerini söylemişti mh görevlisi. 50.000'i geçip geçmediğini nereden kontrol ettiniz?
    Şuanda sayı kaçmış?
  • Arkadaşlar ben super üçlü kampanya dan buna geçtimde diğer kampanyayı da ayrıca iptal etmeme gerek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: trmp

quote:

http://www.woops.com.tr/kullanma-kilavuzu/kullanma-kilavuzu burada tüm açıklamalar var. Ben akıllı kamu kullanıyordum. Önce küçük oğlumun TC nosunu woopsa üye olmak için 4545 e gönderdim. Ardından avea 500 ü arayarak tarifemi SEÇ full artı full 500 e geçirttim. Sonra 5555 e SOZ yazarak gönderdim ve 12 ay kalmayı taahhüt ettim. Ardından YENİYIL yazıp 4545 e gönderdim. Biraz zahmetli bir iş ama sonuçta 24 TL aylık indiriminiz tanımlanmıştır mesajı geldi. 47-24=23 TL aylık fatura gelecek.

süper ikilide taahhutum var ve sec 500 e gecebiliyorum..acaba sec ten yeni yıla gecebiliyormuyuz sonra elimizde patlamasın..

• quote:

Orijinalden alıntı: #berk

Bu bilgiyi veremeyeceklerini söylemişti mh görevlisi. 50.000'i geçip geçmediğini nereden kontrol ettiniz?
    Şuanda sayı kaçmış?

Arkadaş saat 13:00 da geçiş yaptı devam ediyor ama her an bitebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: psyko91

Kesin 50.000 kişiyi geçmiştir, hiç şüphesiz hem de

ben bugün üye oldum hala geçmemiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mizan23

quote:

Orijinalden alıntı: trmp

quote:

süper ikilide taahhutum var ve sec 500 e gecebiliyorum..acaba sec ten yeni yıla gecebiliyormuyuz sonra elimizde patlamasın..

hocam ben yeni nesil 500 den gectim risk aldım tuttu.Senin ki olur mu bilemem

• #berk # kullanıcısına yanıt
    23 liradan kayıt olabildiğim için 50k nın dolmadığını söyledim. Yoksa kaç kişi olmuş benimde bilgim yok. Nitekim saat 13:00 da hala 23 tl den geçebilenler varmış.
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.