Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.184
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PTT Cell'deyim, maalesef geçiş yapmak için Avea iletişim merkezine gitmem gerekiyormuş. Kart değişme durumları falan var sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uncanny

Arkadaşlar ben ayın 15'inde SÜPER 3'LÜ paketini almıştım. şimdi SUPER FIRSAT yazıp 4545e yolladığım zaman " Hattınızda en az 23 TL bulunması gerekiyor diyor.

Şimdi ben 23 TL yükleyip bu paketi alırsam, hemen başlayacak mı ? Yoksa SÜPER 3'LÜ bittikten sonra mı başlıcak ?

Hemen başlarsa biraz kötü çünkü diğer taraftan SÜPER 3'LÜ deki hakkım gidecek boş yere. Daha 10 gün olmuştu alalı.

Bir arkadaşımız yardımcı olursa sevinirim.

Evet hemen aktif oluyor...

Bende 11 inde almıştım...50bine girebilmek feda dedim...Benimde süper üçlüydü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

PTT Cell'deyim, maalesef geçiş yapmak için Avea iletişim merkezine gitmem gerekiyormuş. Kart değişme durumları falan var sanırım.

BİMcell, POCELL, Pttcell, Avea Çalışan, Avea Çalışan Aile, Standart, Mobil Ofis, Katlayan, Bayi tarifeleri hariç

diyor...Normal Aveaya geçmen gerekiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

quote:

Orijinalden alıntı: The Gun

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadşalar tarife online işlemlerde yenisuperfırsat diyemi gözüküyor ?

Evet...Ayrıca hala 5000sms ve 2gb gözükmüyor nette...

Aynen bende yaptımda benim durumda bu şekilde. Eskiden kalma süper3lü gözüküyor ama 9333 arayınca paketin tüm kalanları orada söylüyor.

O zaman sıkıntı yok...Sanırım online işlemlerde paket gösterimi problemi var...Süper üçlü ortadan kalkınca düzelir heralde...

İnş olmuştur. Ben 2013 ağustos gibi geçtim aveaya. Ama ilk 50000e girdim herhalde inş devam eder. Birde birşey sormak istiyorum bu paket 1 aylık felan değil dimi sürekli devam edicek ?

Sms geldiğine göre tamamdır...Ucu açık bir kampanya...Ama en az 12 ay bu fiyat garanti...Hemen zam yapamazlar...

Tamamdır o zaman 12 aya kadar avea daha iyisini sunar zaten

• yıkılan paketi nasıl iptal ediyoruz ?
  • Biri açiklik getirse 10 oldu yazmam şimdi kontör yok ama Wopsa kaydoldum superfırsat yazıp 4545 gönderdim 23 tl kontörüm yok diye msj geldi ben sonra kontor yüklesem alabilirmiyim 23 tlden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

BİMcell, POCELL, Pttcell, Avea Çalışan, Avea Çalışan Aile, Standart, Mobil Ofis, Katlayan, Bayi tarifeleri hariç

diyor...Normal Aveaya geçmen gerekiyor...

Faturasız kısımda yazıyordu o yanlış bakmadıysam ama sonuçta değişen bir şey yokmuş. Avea'ya geçilecek falan. :)
  • Az önce bende soyadı farklı bir tc yollayarak woops oldum ardından super tarifeye geçtim 23 TL aldı hala 50000 dolmamış arkadaşlar bende yıkılandan geçtim ama herhangi bir iptal yapmadım her ikisi aynı anda devam etmez değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: jakida

Anlatımlarınız için çok teşekkürler. Faturalıda Süper Fikir tarifesindeydim 6 ay taahhütlü 1 gb internet alıp duruyordum 9.5 liraya, kurtuldum sonunda
    Faturalıdan geçiş yapmak isteyenler için bir dip not düşeyim.

Müşteri temsilcisini aramadan Online işlemlerden Seç Full Artı Full 500'e geçiş yapıldığında tarife 57 TL'lik olarak tanımlanıyor.
    SOZ yazıp 5555'e gönderince 12 ay Taahhütlü olarak 47 TL'ye düşüyor.
    WOOPS'a üye olduktan sonra YENIYIL yazıp 4545'e gönderildiğinde ise tarifeye 24 TL'lik indirim uygulanıyor.
    Sonuçta faturalı hat için tarifenin ücreti 12 ay taahhütlü 23 TL'ye düşüyor. Yapılan işlemlerin onay mesajları geliyor.
    Tekrar çok saolun, bana çok iyi bi zamanda denk geldi bu.

Ben saniyeli hepsi bir tarifesindeyim daturalıda. Online işlemlerde ise tarife değişikliği kısmında bu kanaldan geçiş yapabileceğiniz herhangi bir tarife bulunmamaktadır diyor. İlla mh mi aramam gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Desikator

yıkılan paketi nasıl iptal ediyoruz ?

Iptal 1991

• süper üçlüdeyim süper üçlüden buna geçebilir miyim bi farkı var mı süper üçlü ile bunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorbey27

Biri açiklik getirse 10 oldu yazmam şimdi kontör yok ama Wopsa kaydoldum superfırsat yazıp 4545 gönderdim 23 tl kontörüm yok diye msj geldi ben sonra kontor yüklesem alabilirmiyim 23 tlden?

Hocam TL yokken sms atınca hesapta para yok diyor ben hemen netten yükleme yaptım TL kesmedi tekrar kayıt sms yollayınca TL düştü ve üyelik aktifleşti. Yani bence parayı almadan Üyelik kabul edilmiyor.

• yarına kadar yetişir mi 50 bin ve süper üçlüyü iptal etmek gerekiyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: chemoside

quote:

Orijinalden alıntı: zorbey27

Biri açiklik getirse 10 oldu yazmam şimdi kontör yok ama Wopsa kaydoldum superfırsat yazıp 4545 gönderdim 23 tl kontörüm yok diye msj geldi ben sonra kontor yüklesem alabilirmiyim 23 tlden?

Hocam TL yokken sms atınca hesapta para yok diyor ben hemen netten yükleme yaptım TL kesmedi tekrar kayıt sms yollayınca TL düştü ve üyelik aktifleşti. Yani bence parayı almadan Üyelik kabul edilmiyor.

Anladım teşekkür

• Arkadaşlar benim yıkılan paket yeni yenilendi yani 490 dakika heryöne konuşmam 1gb internetim ve sms hediyelerim var şimdi geçiş yaparsan bunlar çöpemi gidecek nasıl oluyor bilginiz varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: andree03

quote:

Orijinalden alıntı: Desikator

yıkılan paketi nasıl iptal ediyoruz ?

Iptal 1991

Yıkılan paketi iptal etmeye gerek var mı dersiniz ben iptal etmeden üye oldum. Kafamdan geçen yıkılan bitmeye yakınken yenilenecek diye sms gelirse iptal ederim diye düşünüyorum.

• Herkese msj gelir 23 liraya uye olmak icin evet yazip gonderin diye, bizede tarifeniz 2 gb a guncellenecektir, paketiniz 30 liraya tanimlanmaya devam edecektir diye mesaj geliyor. Evet yazip arkadaslara gelen numaraya mesaj atacagim bakalim ne olucak

• quote:

Orijinalden alıntı: alpersahin

Arkadaşlar benim yıkılan paket yeni yenilendi yani 490 dakika heryöne konuşmam 1gb internetim ve sms hediyelerim var şimdi geçiş yaparsan bunlar çöpemi gidecek nasıl oluyor bilginiz varmı?

Yıkılan paketi iptal etsende yenileme tarihine kadar kullanabiliyorsun paketi...Artı birde bu paket geliyor üstüne...
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Evet olabilir, hatta özel tanımlı bir indirim varsa kamu, öğretmen gibi online işlem merkezinde seçenek görünmüyor olabilir.
    ARTI FULL 500 yazıp 6363’e göndererek de SMS yoluyla tarifeye geçiş yapılabiliyormuş. Bu şekilde deneyin bir de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Bu eklenen SMS ve GB lerin online işlemlerde görünmemesi kıllandırıyor beni. Yıkılan Paketten 200mb kotam kaldı, şimdi o bitince Süper Paketin 2 GB si başlamazsa ne olacak? Online işlemlerde görünmemesi sadece bir görüntüleme sorunudur umarım, hesabımıza gerçekten eklenmiştir inşallah. Yoksa Avea'ya boş yere 23 TL bağışlamış olacağız.

Bu arada, bu paketlerin ne kadar süre ile devam edeceği de büyük merak konusu. Yanlış bilmiyor ve hatırlamıyor isem, BTK yasalarına göre operatörler kampanya ile çıkardıkları tarife ve paketleri en az 6 ay aynı şartlarla sürdürmek zorunda. Yıkılan Paket ilk çıktığında da benzer tartışmalar vardı ama hiç değişmedi, nasıl başladıysanız o şekilde devam etti. Bu da öyle olacaktır büyük ihtimal.

Benim yikilan paketteki son 40mb internetim biter bitmez bu paketteki kotadan dusmeye basladi.
    Bende bir sikinti olmadi bu konuda..

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.