Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.184
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onu iptal edecegim o kadar fazla dk sms lazim degil:-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2gden sonra hız düşümümü var?
  • Yıkılan paketi yenilenmemesi için nasıl iptal ediyoruz

• Kef14 kullanıcısına yanıt
    Fiyat bilgisi şöyle geldi; Açıklamalar sonrasında tarifenize 24TL indirim tanımlanmıştır diye mesaj geldi. 23 TL'ye denk geliyor sanırım.
  • Son durum ne beyler? 28 tl mi yani şuan? Olmadı aveaya geçelim güzel paket

• quote:

Orijinalden alıntı: Enjektör

Yıkılan paketi yenilenmemesi için nasıl iptal ediyoruz

IPTAL yazıp 1991'e gönderiyorsunuz.
  • ben de geçiş yaptım kalanı naslı öğreniyoruz yıkılan pakette kalan diyorduk?
  • quote:

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

ben de geçiş yaptım kalanı naslı öğreniyoruz yıkılan pakette kalan diyorduk?

KALAN SUPER FIRSAT yazıp 4545'e gönderiyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oricalcus

quote:

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

ben de geçiş yaptım kalanı naslı öğreniyoruz yıkılan pakette kalan diyorduk?

KALAN SUPER FIRSAT yazıp 4545'e gönderiyorsunuz.

teşekkürler hocam
  • Bimcell liyim.

Ne yapmam lazım bilgi verebilecek olan var mı?
  • bende 25 yaşından büyük olduğunuz için bu kampanyadan yararlanamamaktasınızdır diyor bir çözümü var mıdır ?
  • Beyler bende gectim kontörğ Sonra yüksek sorun olurmu şimdi kalan superfırsat yazıp 4545 yollayınca hattınıza tanımlı superfırsat bulunmuyor dedi

• Arkadşalar tarife online işlemlerde yenisuperfırsat diyemi gözüküyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: minmax

bende 25 yaşından büyük olduğunuz için bu kampanyadan yararlanamamaktasınızdır diyor bir çözümü var mıdır ?

çoluk çocuk, tanıdık birisinin tc nosunu yolla...Ama tabiki o kişinin izni dahilinde...TC yaz 4545 e yolla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Gun

Arkadşalar tarife online işlemlerde yenisuperfırsat diyemi gözüküyor ?

Evet...Ayrıca hala 5000sms ve 2gb gözükmüyor nette...
  • Fiyat yüksek geliyor diye kontorluye gectim şimdi faturalıya geçmek istiyorum deyince 30 gün beklemelisin diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dursun_61 -- 25 Aralık 2013; 21:39:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

quote:

Orijinalden alıntı: minmax

bende 25 yaşından büyük olduğunuz için bu kampanyadan yararlanamamaktasınızdır diyor bir çözümü var mıdır ?

çoluk çocuk, tanıdık birisinin tc nosunu yolla...Ama tabiki o kişinin izni dahilinde...TC yaz 4545 e yolla...

yolladım hocam 22 yaşında kardeşimin yolladım değişen yok aynı mesaj geldi :(
  • 1 ay sonra fiyatlar artmaz inşallah

Edit: Şimdi geçtim kampanyaya 50Bin dolmamış demek ki. Hat babamın üstüne kendi TC Numaram ile WOOPS a üye olmuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seasoul -- 25 Aralık 2013; 23:52:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enjektör

ilk önce woopsa üye oldum
    sonra 25 tl yükledim
    sonra super firsat yazıp 4545e gönderdim.anında 23 tl düştü mesaj geldi üye oldunuz diye.
    hiç sorun çıkmadan üye olabildim ben,yıkılan paket kampanyasındaydım.

Bende yikilan paketteydim internetim bitmisti paketin yenilenmesi icin ise 5 gun vardi daha..
    Woops a kayit olmak icin mesaj attim..
    "Sistemde kayitli TC Kimlik Numarasi 7-25 yas arasinda degildir. WOOPS'a uye olabilmek icin 7-25 yas arasinda bir TC Kimlik no gonderiniz." Seklinde bir mesaj geldi , burdan hat sahibi disindaki birisinin de TC Kimlik nosunun olabilecegini dusundum, 25 yasindan ufak olan kuzenimin TC Kimlik nosunu yazip 4545 e yolladim. ( kuzenle soyadlar da ayni oldugundan sikinti olursa hallederim diye dusundum)
    Sonrasinda "Tebrikler! WOOPS'a hosgeldin! Artik sen de WOOPS'un ozel ayricaliklarindan ve firsatlarindan yararlanabilirsin :)" seklinde bir mesaj geldi.
    Hemen 0,98tl bakiye olan hattima 25TL yukledim ve "SUPER FIRSAT" yazarak 4545'e yolladim.. 5 saniye sonra "Tebrikler! Super Firsat Paketi ile 23 TL'ye 30 gun boyunca yurtici heryone 500 dakika, yurtici heryone 5000 SMS ve 2 GB cepten interneti rahat rahat kullanabilirsin." Seklinde bir mesaj geldi ce kullanmaya basladim..
    Tum bunlarin gerceklesmesi 2-3 dakika surdu.. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

quote:

Orijinalden alıntı: The Gun

Arkadşalar tarife online işlemlerde yenisuperfırsat diyemi gözüküyor ?

Evet...Ayrıca hala 5000sms ve 2gb gözükmüyor nette...

Aynen bende yaptımda benim durumda bu şekilde. Eskiden kalma süper3lü gözüküyor ama 9333 arayınca paketin tüm kalanları orada söylüyor.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.