Şimdi Ara

Avea Her Yöne 1000 dk. 1000 sms 4 gb.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
4
Favori
5.879
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar az önce avea'dan mesaj geldi. 12 ay taahhüt vermem durumunda faturalı, ayda 29 TL'ye 1000 dk. 1000 sms ve 4 gb. Siz de bi kontrol edin isterseniz.

Avea Her Yöne 1000 dk. 1000 sms 4 gb.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı sms 2 ay önce banada gelmişti 23 tl'lik woops kontörlü paket kullananlara gönderiliyor sanırım , ben hemen geçmiştim öiv ile 33 tl ye geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seloo_79 -- 15 Nisan 2015; 12:33:40 >
  • banada geçen ay gelmişti bende woopsluydum geçtim daha ilk faturam gelmedi. fatura kesimi ayın 22 si bakalım faturada bir sürpriz ile karşılaşmasak devam ederiz yoksa bırakırım tarifeyi.
  • banada geldi mesaj 23 tl ye faturasız 2 gb lı woops kullanıyorum, bence faturalıya geçmek ateşle oynamak sürprizlere hazırlıklı olun avea bu
  • bana da aralık sonunda gelmişti.. faturada süpriz olabiliyor , buna geçiş yspınca birçok yere de üye yapıyor dikkatli olun hepsini iptal edin, somrdan süpriz ile karşılaşmadım, gayet iyi fiyat
  • bana araliktan bu yana 3. teklifleri gecmiyom arkadas

• En rahati faturali bence 3 senedir avea faturaliyim

• Bana da geldi internetten arastirirken burayi buldum gececem heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: hasoci

banada geldi mesaj 23 tl ye faturasız 2 gb lı woops kullanıyorum, bence faturalıya geçmek ateşle oynamak sürprizlere hazırlıklı olun avea bu

2 yıldır avea faturadayım
    19.75 Lira
    karşılığında
    1000dk her yöne
    5000 şebeke içi
    1000sms
    4096mb internet
    şuan samsung 1205 kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hunt_etehen

quote:

Orijinalden alıntı: hasoci

banada geldi mesaj 23 tl ye faturasız 2 gb lı woops kullanıyorum, bence faturalıya geçmek ateşle oynamak sürprizlere hazırlıklı olun avea bu

2 yıldır avea faturadayım
    19.75 Lira
    karşılığında
    1000dk her yöne
    5000 şebeke içi
    1000sms
    4096mb internet
    şuan samsung 1205 kullanıyorum

Hocam bu tarifeyi nasıl aldınız ?
    Ben müşteri hizmetlerini arıyorum, bana en fazla müşteri memnuniyeti için %15 indirim yaparız diyorlar. =))

• gùzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dışarıdan geçilebiliyor mu? turkcell'den geçmeyi düşünüyorum.
  • Aveanı başka tarifesine taahhütüm var.Onu iptal edip geçebilir miyim acaba
  • Arkadaşlar onay mesajını gönderince direkt geçiyor mu yoksa müşteri temsilcisi arayıp bilgilerinizi mi alıyor?

• Geçen ay bende geçtim bu tarifeye ilk faturam 27.6 tl geldi.
  • Geçiş yaptım arkadaşlar. Mesaj attıktan 2 gün sonra onaylandı. Taahhüt vermek için de müşteri hizmetleri ile görüşüp onay verdim.

• Avea'nin bu kampanyalari etkili oluyor. Turkcell bile gardini dusurmeye basladi. 1000dk hy 100sms 4gb net 40tl gibi bir paket sunsun, 1dk dusunmeden turkcell'e gecerim. benzer paket cikardi konusma suresini 500dk'da tuttu. Bana yetersiz geldigi icin gecemedim. son 3 yilda butun arkadaslarim avea'ya gecti. Ama mevcut kullanicilari cepte gorup mevcut kampanyalardan avantajli faydalanmasini engellemesi dogru degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 17 Nisan 2015; 19:56:20 >
  • Mevcut Avea lılar buna geçebiliyor mu ? Yani başka paket var şu anda ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu tarife yüzünden vodafone red e geçemiyorum ya. FikRED in acilen tarifeleri düşürmesi lazım

özellikle RED large tarifesini 45 e çekmeleri lazım
  • Arkadaşlar merhaba hu Mesajı attım şöyle bir cevap geldi SEÇ FULL 2 GB tarifesine gelen 25 YAŞ altı kişiler yerleşebilir dedi yardımcı olursanız çok sevinirim annem için

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.