Şimdi Ara

AVEA Hat Açma Süresinde Rekor Kırdı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
8.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben vodafone hat almıştım , bayi 30dk içinde açılır dedi ,10dk sonra taktım açılmıştı . . .
    Eskiden bayağ bekliyorduk :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: flypow3r

Geçen Bi Hat Aldım Hatı Elime Alır Almaz Otomatik Olarak Açıldı.Özel Sensör Varmış Hat'ta :D

açık hat almışsındır sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: xR4d

Buda rekormu Avea Aktivasyon Yapıyor Bayide qeL ßenden ßi Hat Al 3 Dakika Sonra Aktif Olmassa SAna Yemek Ismarlıyım

Bu da rekor mu?Avea aktivasyon yapıyor bayide gel benden bir hat al 3 dakika sonra aktif olmazsa sana yemek ısmarlıyayım

Güzel Türkçemiz i düzgün kullanalım
  • valla ben bi kere avea hat aldım 1 sene falan oldu. aldıktan soonra tatile gittim. 5 gün sonra açtılar. kaç defa aradım aveayı. açılcak dediler. sonunda aradım. iptal edin diodum. açtık dedilerr
  • ben avea aldım 3 gündür açılmasını bekliyorum :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Liquitmen

ben avea aldım 3 gündür açılmasını bekliyorum :/

açıl susam açılll
  • O da birşey mi kıbrısda hattı al tak direk konuş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: levi karakian

O da birşey mi kıbrısda hattı al tak direk konuş :)

• Avea yeni sistem gelistirmis. Yapay zekali.

Evden hat almak icin ciktiginizda hat kendisini sececegini anliyor ve siz bayiye gelmeden kendisini aciyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xR4d

Buda rekormu Avea Aktivasyon Yapıyor Bayide qeL ßenden ßi Hat Al 3 Dakika Sonra Aktif Olmassa SAna Yemek Ismarlıyım

Hattı alırsın 10 dakika sürüyr kardeşim açık hattır o
  • o bişey mi:p ARİA döneminde açık hatlar satılırdı taktığın gibi kullanıyordun, hatta o dönemde 100 kontörü içinde Hat fiyatı, 100 kontör fiyatından ucuz diye yeni hat aldığımı bilirim :) bir sms in 2 kontör olduğu zamanlar heeey hey :)
  • O da bişey mi? Geçen yeni bir hat alsam mı diye düşünürken zırt kapı çaldı yeni hattı getirmişler:P
    Şaka bi yana hat açmak eskisi gibi değil artık. Yetkili bayiden alırsanız hemen açabiliyorlar. Bilgisayarda numara girip aç demek kadar çabuk bir olay:)
  • Geçenlerde bir hat başvurusu yaptım, ne zaman açılır demeye kalmadı görevli efendim hattınızın ödenmemiş bir yıllık borcu var en kısa sürede ödeyin dedi daha ne diyeyim
  • balıkesirde 1 gün sürüyor tami tamina
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asceticc

Geçenlerde bir hat başvurusu yaptım, ne zaman açılır demeye kalmadı görevli efendim hattınızın ödenmemiş bir yıllık borcu var en kısa sürede ödeyin dedi daha ne diyeyim

Bu çok süperdi :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.