DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
AVEA Hat Açma Süresinde Rekor Kırdı
34
Cevap
0
Favori
8.220
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> AVEA Hat Açma Süresinde Rekor Kırdı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      570 Mesaj
      25 Temmuz 2009 17:11:39 Konu Sahibi
      merhaba arkdaşlar
      geçenlerde ümitköy galleria avea bayisinden kontörlü bir hat aldım ve hattım tam yarım saat sonra aktif olmuştu. Gerçekten şoke oldum aveaya saygı duymak lazım bu bir rekor çünkü.

|
      |

PSN: UmbertoGTI
    • Binbaşı
      1162 Mesaj
      25 Temmuz 2009 17:15:42
      Buda rekormu Avea Aktivasyon Yapıyor Bayide qeL ßenden ßi Hat Al 3 Dakika Sonra Aktif Olmassa SAna Yemek Ismarlıyım

ecHo
    • Yüzbaşı
      909 Mesaj
      25 Temmuz 2009 18:05:54
      quote:

Orijinalden alıntı: xR4d

Buda rekormu Avea Aktivasyon Yapıyor Bayide qeL ßenden ßi Hat Al 3 Dakika Sonra Aktif Olmassa SAna Yemek Ismarlıyım

|
      |

• Yarbay
      2147 Mesaj
      25 Temmuz 2009 19:13:57
      Bir keresinde vodafone hat aldığımda abartmıyorum 2 dakika olmadan açılmıştı.Tanıdık bir ablamız vardı vodafoneda çalışan acelem var dedim oda hattın açıldı bile hayırlı olsun dedi...Rekor değil yani yarım saat
      |
      |

• Çavuş
      46 Mesaj
      25 Temmuz 2009 23:01:43
      turkcell burda 3 dk ıcınde acılıyor bu rekormu ona sız karar verın artık..
      denenmıstır...gozlerımle şahit oldum
      |
      |

• Yarbay
      3088 Mesaj
      25 Temmuz 2009 23:04:27
      Uzun süredir kontör yüklemediğim için hattım kapandı. Ben de yeni hat alacağım. Bakalım ne kadar sürede açacaklar?
      |
      |

Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.
    • Yarbay
      3746 Mesaj
      25 Temmuz 2009 23:32:49
      bende turkcell faturalıdan aveya kamu 1500 geçmek için başvurdum 1 hafta oldu tık yok.ne gelen var ne giden.
      |
      |

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE....BÜYÜK ATATÜRK...TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR...
    • Yüzbaşı
      570 Mesaj
      25 Temmuz 2009 23:33:22 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: sweety_boy_43

turkcell burda 3 dk ıcınde acılıyor bu rekormu ona sız karar verın artık..
      denenmıstır...gozlerımle şahit oldum

arkadaşlar yapmayın bugüne kadar kaç tane turkcell hat aldım hepsi minimum 12 saat sonra açıldı vodafone da öyle. Bundan önce avea 1 günde falan açılıyordu.
      |
      |

• 25 Temmuz 2009 23:59:50
      siz gelin bana ben daha hattı telefonunuza takmadan aktif hale getireyim tamamen bayi ile alakalı aveadan kaynaklanan birşey değil yoksa
      |
      |

dün geçti, yarın var mı? gençliğine de güvenme ölen hep ihtiyar mı?
    • Yarbay
      15567 Mesaj
      01 Ağustos 2009 18:46:47
      ben geçen sene almıştım 10 dak içinde açılmıştı ilçede
      |
      |

• Yarbay
      4225 Mesaj
      02 Ağustos 2009 05:02:55
      zaten ortalama yarım saat sürüyo...şaşılacak bişey yok yani
      |
      |

• 02 Ağustos 2009 19:31:34
      istanbuldan avea kontorlu hat aldım alır almaz hattı taktım acıktı (not acıkhat falan degil)
      |
      |

Intel i7 8700K - MSI Z370 SLI PLUS - MSI GTX 1080 Gaming X SLI - MSI 2 Way SLI Bridge M - GSKILL 2x8GB RipjawsV 2400Mhz - Silverstone TD02-LITE - Asus VG248QE - Samsung 750 EVO 250GB - Sandisk SSD Plus 480GB - Seagate Barracuda 2TB - Corsair RM850i - NZXT S340 Elite - Razer Blackwidow Chroma Deus Ex - Razer Mamba T.E. - Corsair Void RGB Wireless S.E.
      Intel i7 4790K - Asus Z87 Gryphon - Asus GTX 1050Ti Exp. - Crucial 4x4GB 1866Mhz - Samsung 750 EVO 120GB - Seagate Barracuda 500GB - AOC 21.5" E2270Sw - Thermaltake LITEPOWER 450W - Thermaltake Core V21

Samsung Galaxy S8 Midnight Black
    • Yarbay
      15827 Mesaj
      02 Ağustos 2009 21:41:12
      gecen sene kuzene aliyoduk. 3 tane numara sundu bize secmemiz icin. biz secerken hattınız aktif oldu dedi

DH daki en rezil mesajım
      |
      |

• Yüzbaşı
      805 Mesaj
      02 Ağustos 2009 23:17:21
      quote:

Orijinalden alıntı: taken21

gecen sene kuzene aliyoduk. 3 tane numara sundu bize secmemiz icin. biz secerken hattınız aktif oldu dedi

oda birşey mi,ben hat almaya karar verdim,eve telefon açtılar hattınız aktif diye , ertesi gün hattı aldım

DH daki en rezil mesajım
      |
      |

• Yüzbaşı
      570 Mesaj
      03 Ağustos 2009 00:06:01 Konu Sahibi
      ya herkes sıkıyor. hiçbir kontörlü hat alındığın anda aktif olmaz. Avrupa'da var böyle hatlar bakkala gidersiniz 10 euro veririsiniz ne kimlik ne bir şey telefona takar konuşmaya başlarsınız.
      |
      |

• Yüzbaşı
      909 Mesaj
      03 Ağustos 2009 14:16:04
      quote:

Orijinalden alıntı: tacoist06NL

ya herkes sıkıyor. hiçbir kontörlü hat alındığın anda aktif olmaz. Avrupa'da var böyle hatlar bakkala gidersiniz 10 euro veririsiniz ne kimlik ne bir şey telefona takar konuşmaya başlarsınız.

Suç takibi açısından çok mantıklı değil.
      |
      |

• Yarbay
      5007 Mesaj
      03 Ağustos 2009 14:35:02
      Evet gerçektende doğru bende hattı aldığımda 1 saat sonra hattım aktif olmuştu geçenlerde arkadaş turkcell den hat aldı hafta sonuna denk gelmiş diye hattı 3 gün içinde ancak açılabildi böyle şey olabilirmi yaa??
      |
      |

• Yüzbaşı
      885 Mesaj
      03 Ağustos 2009 16:37:48
      quote:

Orijinalden alıntı: xR4d

evet bende cok iddalıyım buyur gel
      |
      |

..::GONYA'lıyım, GONYA'lısın, GONYA'lı, GONYA'lıyız, GONYA'lısınız, GONYA'lılar::..
    • Teğmen
      140 Mesaj
      11 Ağustos 2009 16:58:49
      Geçen Bi Hat Aldım Hatı Elime Alır Almaz Otomatik Olarak Açıldı.Özel Sensör Varmış Hat'ta :D
      |
      |

Reklamlar
SEO
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,607
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.