Şimdi Ara

AVEA GEÇ KAZAN (faturasızdan faturalıya) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
602
Cevap
7
Favori
34.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: slmnd

+90 (555) 444 15 00 nolu telefondan aradilar..

ya otomatik odeme ya da e-fatura talimati veriyorsunz illa otomatik odeme olcak diye bir kaide yok.

Bunun disinda taahhutsuz 25 tl ye alabilirsiniz dediler..yanlis anladigimi sanmiyorum ama belli de olmaz tabi aradiklarinda sorarsiniz..

Butun vergiler dahil degil mi 20 ni uzerinde gelmeyecek diye sordum evet dediler..konusma kayit altina alindigina gore 20 nin uzerinde gelirse ugrastiririm onlari..

Direk gecisi yaptim adres filan vererek..

Baska sorunuz varsa cevaplayabilirm

internet hızı kaç gb tan sonra düşüyor.birde siz evet yazıp gonderdikten kaç gün sonra sizi aradılar.teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRX -- 11 Ağustos 2012; 5:03:06 >
  • http://www.avea.com.tr/sec/

yeni sayfadaki tarife içerikleri çok farklı 10 tl zamlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

http://www.avea.com.tr/sec/

yeni sayfadaki tarife içerikleri çok farklı 10 tl zamlı

o gelenle bunun alakası yok ya
  • Bi mesaj gelmedi bize de ya :@
  • Arkadaslar gececeginiz tarife sec tarifesidir evet ama mesaj gonderilen aboneler indirimli kullanabilecek bunu o yuzden tarifenin ucretlerini degil ama ozelliklerini ogrenmek isterseniz sec tarifelerine bakabilirsiniz..
    İnternet hizi 1 gb tan sonra dusuyor..

Mesaji 7 agustosta attim 10 unda donus yaptilar..

Fatura kesim tarihini sormak aklima gelmedi hic sorsam iyiymis..kullanim miktarlarinda kalan sureye bakarsak sanirim 26 sinda kesiliyor fatura..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaslar gececeginiz tarife sec tarifesidir evet ama mesaj gonderilen aboneler indirimli kullanabilecek bunu o yuzden tarifenin ucretlerini degil ama ozelliklerini ogrenmek isterseniz sec tarifelerine bakabilirsiniz..
    İnternet hizi 1 gb tan sonra dusuyor..

Mesaji 7 agustosta attim 10 unda donus yaptilar..

Fatura kesim tarihini sormak aklima gelmedi hic sorsam iyiymis..kullanim miktarlarinda kalan sureye bakarsak sanirim 26 sinda kesiliyor fatura..

9333 arayarak fatura kesim tarihini öğrenebilirsin
  • Beni de bugün aradılar, hattın yasal sahibi olmadığım için hattın yasal saihibinin telefon numarasını verdim.Arayacağız dediler ama daha hala aramamışlar İnşAllah ararlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_siverekli

Beni de bugün aradılar, hattın yasal sahibi olmadığım için hattın yasal saihibinin telefon numarasını verdim.Arayacağız dediler ama daha hala aramamışlar İnşAllah ararlar

Ben de hattın yasal sahibi değilim. Beni aradıklarında ben hattın yasal sahibiymiş gibi davransam ne olur ki?zaten 3 gündür aramalarını bekliyorum.daha fazla bekleyemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: f.murat_1994

quote:

Beni de bugün aradılar, hattın yasal sahibi olmadığım için hattın yasal saihibinin telefon numarasını verdim.Arayacağız dediler ama daha hala aramamışlar İnşAllah ararlar

Ben de hattın yasal sahibi değilim. Beni aradıklarında ben hattın yasal sahibiymiş gibi davransam ne olur ki?zaten 3 gündür aramalarını bekliyorum.daha fazla bekleyemem.

hat sahibinin bilgilerini biliyosanız o kişi gibiymiş konuşun..

@by_siverekli, biraz sabırlı olmayı öğrenmelisin bence, yukarda da yazmışsın aramışsın ve evet mesaj gelmiş diye onaylamışlar, aranacaksınız demişler ama sen yinede 3-4 mesaj daha atmışsın.. ayrıca bak aramışlar, demekki arıyorlar.. arıyacaz deyip aramamazlık yapmıyorlar.. şimdide bekle bi kaç gün ararlar neden aramasınlar..

• quote:

quote:

Tabiki de olabilir ama benim durumumda; ben bay, hattın sahibi bayan çıkar yolu olsaydı hiç kurtuluşları olmasdı.Lakin aramamalarından korkuyorum, iftardan sonra aradım, durumu anlattım hani aramadınız dedim ama konuyla başka mh ilgileniyormuş, eğer numara verdiyseniz ararlar dediler.Ama içime sinmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_siverekli -- 12 Ağustos 2012; 0:35:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

quote:

hat sahibinin bilgilerini biliyosanız o kişi gibiymiş konuşun..

@by_siverekli, biraz sabırlı olmayı öğrenmelisin bence, yukarda da yazmışsın aramışsın ve evet mesaj gelmiş diye onaylamışlar, aranacaksınız demişler ama sen yinede 3-4 mesaj daha atmışsın.. ayrıca bak aramışlar, demekki arıyorlar.. arıyacaz deyip aramamazlık yapmıyorlar.. şimdide bekle bi kaç gün ararlar neden aramasınlar..

evet gerçekten benimde zaman zaman kendimde farkkettiğim bi durum; çok sabırsızım

• mesaj gelenler tarife ve paketlerinizi belirtir misiniz
  • quote:

mesaj gelenler tarife ve paketlerinizi belirtir misiniz

Yıkılan paket (her yöne 500 dk+her yöne 1000 sms+ 1 gb - 19 tl)
  • quote:

yıkılan paket heryöne 500 dk-1000 sms-1 gb internet.
    bana mesaj geldi evet yazdım ama daha aramadılar bekliyorum şimdilik acelem ay sonuna doğru arayacam bakalım ne olacak....
  • Benim ki de yıkılan paket. Ama benimkinin süresi doldu. Salıya kadar 20 TL yüklemem lazım.Bakalım pazartesi de aramazlarsa ben onları arayacağım. Ama Salıya kadar bu tarifeye geçemezsem sizce 20 TL yükleyeyim mi? Yoksa yıkılan paket iptal olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: öpüşelimmi

quote:

Benim ki de yıkılan paket. Ama benimkinin süresi doldu. Salıya kadar 20 TL yüklemem lazım.Bakalım pazartesi de aramazlarsa ben onları arayacağım. Ama Salıya kadar bu tarifeye geçemezsem sizce 20 TL yükleyeyim mi? Yoksa yıkılan paket iptal olacak.

paket iptal olmaz ben 3 ay kullanmadım
    şimdi 500hy olanı yeniden alabilirim
    (yanılmıyorsam)

Bana gelen mesaj Hattinda 20 TL olmadigi icin YIKILAN Paket yenilenemedi. 4 gun icinde yukleme yaptiginda paket otomatik olarak yenilenecektir.Iptal icin IPTAL yaz 1991e gonder.ben buradan 4 gün içinde yüklemezsem iptal olacağı sonucunu çıkardım.ama bilmiyorum...

• quote:

Yıkılan Paket benim de..Bu yılın başında Turkcell'den geçmiştim..(O zaman Genç Paketti tarifenin adı)
  • quote:

quote:

Yıkılan Paket benim de..Bu yılın başında Turkcell'den geçmiştim..(O zaman Genç Paketti tarifenin adı)

demek ki sadece yıkılan paketlilere sms gelmekte
  • quote:

Orijinalden alıntı: afrik1500

quote:

yıkılan paket heryöne 500 dk-1000 sms-1 gb internet.
    bana mesaj geldi evet yazdım ama daha aramadılar bekliyorum şimdilik acelem ay sonuna doğru arayacam bakalım ne olacak....

Bende boyle 26-27 si gibi aramak istiyorum ama o zamanda üye sayisi doldu felan derler diye cekiniyorum acikcasi. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avea müşteri hizmetlerinin telefon numarası kaç?500 mü 4440500 mü? Bir de ücretli mi?Eğer dakikamız varsa o dakikadan mı gider yoksa ayrı bir ücret mi kesilir?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.