Şimdi Ara

AVEA GEÇ KAZAN (faturasızdan faturalıya) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
603
Cevap
7
Favori
34.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mesaj gelmeyen mh arayarak eğer geçirmez seniz numaramı taşırım diye belirtebilir mi bakalım ne olacak. ben yaparım ama şu yeni dönem de geçmek istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.kaya

quote:

Orijinalden alıntı: arşivci_06

quote:

ben geçtim tarifeye arkadaşlar. Aradılar bugün müşteri hizmetlerinden geçirdiler tarifeye. Internt hızı 1 gb dan sonra düşüyor 2 diyenlere aldanmayın. 1 yıl taahhüt verdim ayda 20 tl

Hocam tarifeye aradiklarinda mi geciriyorlar baska bir islem yaptiniz mi gecis icin

sağolun. 5 gün önce evet mesajı atıp yollamıstım. Daha bugün aradılar geçtim. Belki müşteri hizmetlerini siz kendiniz arayıp geçirtebilirsiniz

Yanlis anlasildim galiba bende dediklerinizi yaptim. Demek istedigim avea aradigi zaman siz gecisi kabul ediyorsunuz ve oluyor mu yoksa kabul ettikten sonra avea bayine de gitmek gerekiyor mu?

• quote:

quote:

quote:

quote:

ben geçtim tarifeye arkadaşlar. Aradılar bugün müşteri hizmetlerinden geçirdiler tarifeye. Internt hızı 1 gb dan sonra düşüyor 2 diyenlere aldanmayın. 1 yıl taahhüt verdim ayda 20 tl

Hocam tarifeye aradiklarinda mi geciriyorlar baska bir islem yaptiniz mi gecis icin

sağolun. 5 gün önce evet mesajı atıp yollamıstım. Daha bugün aradılar geçtim. Belki müşteri hizmetlerini siz kendiniz arayıp geçirtebilirsiniz

Yanlis anlasildim galiba bende dediklerinizi yaptim. Demek istedigim avea aradigi zaman siz gecisi kabul ediyorsunuz ve oluyor mu yoksa kabul ettikten sonra avea bayine de gitmek gerekiyor mu?

yok ya ne bayisi m.h hallediyor herseyi. Hattınz direk kontorluden faturalıya geçiyor. Bayiler hiçbir is yapmıyor bu devirde zaten :)

• 8 ağustosta gelen mesaja bugün evet yazıp cevapladım, fakat gelen cevap "değerli abonemiz kampanyamıza kalıtım hakkı kazanamadınız" oldu. Avea destek ile görüştüğümde evet cevabını aynı gün göndermem gerektiği söylendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

quote:

Orijinalden alıntı: afrik1500

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

mesaj gelenler tarife ve paketlerinizi belirtir misiniz

yıkılan paket heryöne 500 dk-1000 sms-1 gb internet.
    bana mesaj geldi evet yazdım ama daha aramadılar bekliyorum şimdilik acelem ay sonuna doğru arayacam bakalım ne olacak....

Bende boyle 26-27 si gibi aramak istiyorum ama o zamanda üye sayisi doldu felan derler diye cekiniyorum acikcasi. :)

ben evet yazdım ama aramadılar daha.benim dakikalar 25. de falan bitiyo 20.den sonra aramalara başlarım :)

• 3 iş günü içinde arayacaklarmış. Bana Cumartesi geldi. En geç çarşamba 5e kadar arayacaklarmış.
  • o zamana kadar beklemeyin hocam mesaj göndermek için kampanya bitebilir. Ben 8 inde mesaj geldi aynı gün evet yazıp yolladm daha dün aradılar. Soran arkadaşlar var evet heryone 500dk heryone 5000 sms ve sinirsiz internet. Aradılar yarim saat içinde geçirdiler ve datalarımı yüklediler. Sizin başka birşey yapmanız gerekmiyor ama bir arkadaşım evet yazdıktan 3 gün sonra m.h ni kendi aramış geçirmisler onu da. Saygılar

• Taraftar hattina sahip olup bunu kullanan varmi
    Gsmobile 20 yuklemeye 2000dk + yikilandan feragat edip buna gectigimizde hattimiz yine gsmobile olarak kaliyordur heralde. Sim kartimiz degismedigine gore..

• quote:

Geçerken hangi bilgileri istediler.Hat sabinin tc sini falan istediler mi? (hattın yasal sahibi ben değilim de) bir de siz 8 ağustosta saat kaçta evet yazıp gönderdiniz. ben saat 19.00 da gönderdim bana hala dönmediler de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRX -- 14 Ağustos 2012; 16:49:54 >
  • Bana mesaj 8 ağustosta geldi. Ama ben bu gün evet yazıp gönderdim. Kampanyaya katılım hakkı kazanamadınız diyor. Geçemeyecek miyim şimdi?
  • quote:

o zamana kadar beklemeyin hocam mesaj göndermek için kampanya bitebilir. Ben 8 inde mesaj geldi aynı gün evet yazıp yolladm daha dün aradılar. Soran arkadaşlar var evet heryone 500dk heryone 5000 sms ve sinirsiz internet. Aradılar yarim saat içinde geçirdiler ve datalarımı yüklediler. Sizin başka birşey yapmanız gerekmiyor ama bir arkadaşım evet yazdıktan 3 gün sonra m.h ni kendi aramış geçirmisler onu da. Saygılar

beni de şuan faturalıya taşımışlar; bana gelen mesajlar

"Faturalı hatta hoşgeldiniz!Tarifenizle,ayda 25 tlye her yöne 500 dk konuşabilirsinz.

Değerli müşterimiz SEC BAGLAN Paketiniz ayda 10 tl'ye hattınıza tanımlanmıştır.Güle güle kullanmaya başlayabilirsiniz

Değerli müşterimiz SEC MESAJLAS Paketiniz ayda 10 tl'ye hattınıza tanımlanmıştır.Güle güle kullanmaya başlayabilirsiniz"

diye farklı farklı mesajlar gelmişti.Tam bu mesajı buraya yazarken

"
    Degerli Müşterimiz, SEC BAGLAN paketiniz ilk 12 ay fatura dönemi boyunca ücretsiz olarak hattınıza tanımlanmıştır.Güle güle kullanmaya başlayabilirsiniz

Degerli Müşterimiz, SEC MESAJLAS paketiniz ilk 12 ay fatura dönemi boyunca ücretsiz olarak hattınıza tanımlanmıştır.Güle güle kullanmaya başlayabilirsiniz

12 ay faturalı hat kullanma sözünüze tarife aylık ücret indiriminiz tanımlanmıştır.Taahudünüze uymazsanız yararlandığınız toplam indirim son faturanıza yansır"

Bu şekilde toplamda 6-10 tane bilgilendirme mesajı geldi.Kayıt olmayı bekleyenler için yol gösterme açısından bunları ekledim :)

Peki fatura kesim tarihi ve borç sorgulama için hangi numaradan öğrenebiliriz?Bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_siverekli -- 14 Ağustos 2012; 17:29:57 >

• bana hak kazanamadınız diye mesaj geldi o kadar evet yolladım şimdi tekrar evet yolluyorum lanet olası aveaya
  • mesaj gelmesi için ne yapmalı

• Yav ben uyurken aramışlar. Ben hemen geri döndüm MH'ye sizi geri arayacaklar dediler ama bilmiyorum ararlar mı ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: f.murat_1994

quote:

Geçerken hangi bilgileri istediler.Hat sabinin tc sini falan istediler mi? (hattın yasal sahibi ben değilim de) bir de siz 8 ağustosta saat kaçta evet yazıp gönderdiniz. ben saat 19.00 da gönderdim bana hala dönmediler de.

Ben de bugün 25 tl taahhütsüz olana geçtim. Geçerken hat sahibinin doğum tarihi ve doğum yerini sordular. bir de hat sahibi olmadığını söylerseniz kabul etmiyorlar ama hat sahibi yerine konuşursanız oluyor denendi onaylandı

İnşallah bi yanlışlık yapmadık. avea'ya güvenmediğim için taahhatsüz olana geçtim. kadın beni 20tl lik olana geçirmeye uğraştı ama ben kabul etmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: EngineerBaris

Yav ben uyurken aramışlar. Ben hemen geri döndüm MH'ye sizi geri arayacaklar dediler ama bilmiyorum ararlar mı ki ?

Beni tam 3 kez aradılar; ilkin mesajın geldiği hattı aradılar.Bana hattın yasal sahibi olmadan kaydın tamamlanmayacağını söyledi.Sonra hattın yasal sahibine ulaşmaları için tel istediler.Ben de verdim numarayı; sonra aramışlar hattın sahibini, hattın yasal sahibi kampanya hakkında tam bilgi vermediğim için hat sahibi beni daha sonra tekrar arayın demiş.En son aradıklarında da tam bilgileri verip, dün kaydımı tamamladılar.

Ama ben söyleyeyim; öyle hani nede olsa bizleri arar deyip boş durmayın.Eğer tarifeyi istiyorsanız, eşeğinizi sağlam kazığa bağlayın derim

Yani gidin twitter dan avea ile iletişime geçin, olmadı avea nın kendi sitesinde online işlemlerden giriş yapıp ordan iletişime geçin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_siverekli -- 15 Ağustos 2012; 13:37:37 >

• BUGÜN GEÇTİM ÖZELLİKLE MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN GEÇMEDEN SORDUM BANA 2 GB SONRASI HIZ 128 KB DÜŞER DEDİLER !! AMA AVEA ONLİNE İŞLEMLERDEN GİRDİĞİMDE PAKET 1 GB GÖRÜNÜYOR YANİ 1GB DEN SONRA SINIRSIZ YAZIYOR BENİM HAT İŞLEMLERİNDE ... VE 1 GÜN İÇİNDE DE PAKETİNDEKİ DK LARI KULLAN DEDİ HEPSİ YANDI SMS İNTERNET DK ..
  • AYRICA 26 AĞUSTOSTA TEKRAR YENİ AYA GEÇECEK PAKET 11 GÜNDE AY DOLMUŞ OLACAKMIŞ ONU DA GEÇİNCE GELEN MESAJDAN ÖĞRENDİM .. MÜŞTERİ HİZMETLERİ SÖYLEMİYOR !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: EFSANE 97 XEİ ORJİNAL

BUGÜN GEÇTİM ÖZELLİKLE MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN GEÇMEDEN SORDUM BANA 2 GB SONRASI HIZ 128 KB DÜŞER DEDİLER !! AMA AVEA ONLİNE İŞLEMLERDEN GİRDİĞİMDE PAKET 1 GB GÖRÜNÜYOR YANİ 1GB DEN SONRA SINIRSIZ YAZIYOR BENİM HAT İŞLEMLERİNDE ... VE 1 GÜN İÇİNDE DE PAKETİNDEKİ DK LARI KULLAN DEDİ HEPSİ YANDI SMS İNTERNET DK ..

9333 ararsan orda 1 gb olduğunu anlarsın (benim anladığım kadarıyla) Ayrıca "VE 1 GÜN İÇİNDE DE PAKETİNDEKİ DK LARI KULLAN DEDİ HEPSİ YANDI SMS İNTERNET DK tam olarak ne demek istedin anlamadım"
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_siverekli

Beni tam 3 kez aradılar; ilkin mesajın geldiği hattı aradılar.Bana hattın yasal sahibi olmadan kaydın tamamlanmayacağını söyledi.Sonra hattın yasal sahibine ulaşmaları için tel istediler.Ben de verdim numarayı; sonra aramışlar hattın sahibini, hattın yasal sahibi kampanya hakkında tam bilgi vermediğim için hat sahibi beni daha sonra tekrar arayın demiş.En son aradıklarında da tam bilgileri verip, dün kaydımı tamamladılar.

Ama ben söyleyeyim; öyle hani nede olsa bizleri arar deyip boş durmayın.Eğer tarifeyi istiyorsanız, eşeğinizi sağlam kazığa bağlayın derim

Yani gidin twitter dan avea ile iletişime geçin, olmadı avea nın kendi sitesinde online işlemlerden giriş yapıp ordan iletişime geçin

Eyvallah hocam. Yarın akşama kadar aranırsınız demişti. Bekleyelim bakalım arayacaklar mı ? aramazlarsa ben çalışmalara başlarım :)

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.