Şimdi Ara

Avea faturasız hat devir ücreti ne kadar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
13.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Avea faturasız hattımı kendi üzerime almak istiyorum.
    Avea bu hat devri için ücret alıyor mu?
    Alıyorsa ne kadar alıyor?
    Hattın şu anki sahibi devir işlemi esnasında bulunmak zorunda mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulubatlı2506 -- 10 Kasım 2011; 19:47:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ulubatlı2506

Avea faturasız hattımı kendi üzerime almak istiyorum.
    Avea bu hat devri için ücret alıyor mu?
    Alıyorsa ne kadar alıyor?
    Hattın şu anki sahibi devir işlemi esnasında bulunmak zorunda mı?

devir için ücret var 30 lira gibi bi rakam olması lazım

hattın şuan ki sahibi olmadan olmaz diye biliyorum
  • 34 TL işlem ücreti vardır ve hattın eski ve yeni sahiplerinin aynı anda bayide bulunmaları gerekmektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avea*

34 TL işlem ücreti vardır ve hattın eski ve yeni sahiplerinin aynı anda bayide bulunmaları gerekmektedir.

bir ara eski hattımı ben de üzerime alacaktım ama baya yüksek diye hiçbir bayi önermemişti
  • quote:

34 TL işlem ücreti vardır ve hattın eski ve yeni sahiplerinin aynı anda bayide bulunmaları gerekmektedir.

cevap için teşekkürler.Hattı üstüme alacağıma bu fiyata gider yeni hat alırım.34tl çok fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulubatlı2506

quote:

cevap için teşekkürler.Hattı üstüme alacağıma bu fiyata gider yeni hat alırım.34tl çok fazla.

Yıllardır kullanmakta olduğunuz bir numaraysa gidip yeni bir hat almak yerine numaranızı değiştirmemek daha doğru olur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asceticc

Yıllardır kullanmakta olduğunuz bir numaraysa gidip yeni bir hat almak yerine numaranızı değiştirmemek daha doğru olur diye düşünüyorum.

Bende bu dediğinizi yapmayı düşünüyordum fakat numara sahibi olmadan kullandığım numaranın turkcell den avea ya taşınmasını isteyebiliyormuyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isok

quote:

Orijinalden alıntı: Asceticc

Bende bu dediğinizi yapmayı düşünüyordum fakat numara sahibi olmadan kullandığım numaranın turkcell den avea ya taşınmasını isteyebiliyormuyum?

normalde olmuyor ama bazı bayiiler yapıyor

ben arkadaşımın ön ödemeli hattını taşımıştım turkcellden avea ya ;)
  • Hat devri yeni hat açılışı gibi kabul görüyor. O yüzden sıfır hat alırken ödenen açılış vergileri devirde de geçerli. Bu 30 küsür lira ondan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albus Dumbledore -- 26 Kasım 2011; 2:12:43 >
  • Vodafone 10 lira alıyor, kankanız varsa shop ta, bedava
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Vodafone 10 lira alıyor, kankanız varsa shop ta, bedava

valla vodafone bayisine gittim dedim bir avea hattım var hat devri için 36 lira istiyorlar bu parayı vermek istemiyorum vodafone geçeyim 10 liraya devir yapalım dedim adamlar 555li numara olduğu için hattın devrini biz yapamayız avea yapması gerekir dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adalet -- 28 Nisan 2012; 21:29:52 >
  • bugün hat devri yaptım
    37 tl ödedim
    Ama devir oldu mu olmadı mi bilmiyorum mesaj gelmez mi nasıl anlarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

bugün hat devri yaptım
    37 tl ödedim
    Ama devir oldu mu olmadı mi bilmiyorum mesaj gelmez mi nasıl anlarız

Merhaba,

İletişim bilgilerinizihttp://bit.ly/FDH_Avea sekmesinden iletmeniz durumunda, konu hakkında inceleme yaparak size geri dönüş yapmak isteriz.

Teşekkürler.
  • Numaram 534 lu hattımı uzerime almak istiyorum vodafone kullanıyorum hattı uzerime almak icin turkcelle mi gecmem gerekli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lsengul

Numaram 534 lu hattımı uzerime almak istiyorum vodafone kullanıyorum hattı uzerime almak icin turkcelle mi gecmem gerekli

Soru yanlış bölüm ve yanlış konuda; ama yine de yanıtlayayım: Her numara açıldığı operatörde devredilebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Orijinalden alıntı: lsengul

Numaram 534 lu hattımı uzerime almak istiyorum vodafone kullanıyorum hattı uzerime almak icin turkcelle mi gecmem gerekli

Soru yanlış bölüm ve yanlış konuda; ama yine de yanıtlayayım: Her numara açıldığı operatörde devredilebilir.

Bu durumda mutlaka turkcelle geçmem gerekli o zaman kötü :(((

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu anda hat devir işlem ücreti ne kadar ? 120 tl falan diye birşey duydum doğru mu ki o?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.