Şimdi Ara

AVEA Efsane Yıkılan Paketi geri getirmiş. 500DK+5000SMS+1GB İnternet şeklinde güncelledi! (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.165
Cevap
16
Favori
139.874
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gandalffff

Pekii, bnm 1gb netim bitti, şimdi ek olarak en uyguna ne alabilirim?

:)) cevap bulursan yaz da bizde aramayalım....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vodafone'dan geçmiştim şimdi vodafone aynı paketi 19tl'ye yapmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

vodafone'dan geçmiştim şimdi vodafone aynı paketi 19tl'ye yapmış

hangi paketmiş o?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

quote:

hangi paketmiş o?

ama numara taşımak gerekiyormuş bundada.

26 yaş altı 19 tlhttp://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Komple_Ozgurluk_Paketi.php

üstü 23 tlhttp://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Super_Komple_Paket.php

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

quote:

hangi paketmiş o?

ama numara taşımak gerekiyormuş bundada.

26 yaş altı 19 tlhttp://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Komple_Ozgurluk_Paketi.php

üstü 23 tlhttp://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Super_Komple_Paket.php

harbiden oyleymis gec kaldi vodafone ahahaha avea daha hizli davrandi , eger vodafone daha once yapsaydi bunu suan vodafone olacaktim , gule gule vodafone

• bu arada benim sms azaliyor 250 sms flan ne kadar olur?
  • sevgili dostlar,

ben turkcell faturalı kullanıyorum 29,99 TL

her yone 250 dakika konuşma
    turkcellilerle 250 dakika konuşma

her yone 5000 sms

500 mb internet

turkcell kalitesinen memnunum elbette interneti çatır çatır çekiyor, telefon çekmeme yada sms gitmeme gelmeme gibi durumlar olmuyor

avea da durumlar nasıl, şebeke çekmeme durumu sms problemleri ve özellikle otobüsle falan giderken internetin çekmeme durumu oluyormu?
  • quote:

1 gb nasıl biter yav. benim 2 hafta oldu daha 200 mb gitti. Evde Wifi filan yokmu

• quote:

Orijinalden alıntı: By___Muzzy

avea da durumlar nasıl, şebeke çekmeme durumu sms problemleri ve özellikle otobüsle falan giderken internetin çekmeme durumu oluyormu?

Kırsala fazla çıkmadığın sürece çekim sıkıntısı yaşaman
  • Biz de dun bindik bi alamete :)) 3 hat tasidim, tasimadan once de vodafone'a sordum bos yere babayi yormayin git gellerle gelin bunu bana sunun hatlari tasimayayim diye, onlarsa elveda dediler

• quote:

sevgili dostlar,

her yone 5000 sms

500 mb internet

turkcell kalitesinen memnunum elbette interneti çatır çatır çekiyor, telefon çekmeme yada sms gitmeme gelmeme gibi durumlar olmuyor

Birkere baştan belirteyim Turkcell i mumla ararsın.
    Şimdi arkadaşlar atıp tutacak ama bunu 1997-2012 Turkcell faturalı hat kullanmış biri olarak yazıyorum. Yaşadıklarımı ben bilirim bir kere Aveada karşında muhatap bulamazsın bulsanda çözüm alamazsın. Faturan hiç bi zaman belirtilen tutarda gelmez. Faturasız kullanmak mantılı olanıdır.
    Şebeke 3g vs. aynı hatta Turkcell den daha iyi diyenler olacaktır şimdi. İmir Adnan Menderes Havalimanındayım Turkcell ile kesintisiz olan 3g Avea ile bazı yerlerde hiç yok olan yerlerde ise gidip gidip geliyor. Buyrun gelin denemesi bedava.

• quote:

Orijinalden alıntı: oturan adam

quote:

1 gb nasıl biter yav. benim 2 hafta oldu daha 200 mb gitti. Evde Wifi filan yokmu

Iphone 5 feci yiyiyor, ki tlfa gelen hiç bir güncellemeyi de yapmadığım hale :s

• Arkadaşlar her şeyi geçtim de 60 sn periyodu ne kadar farkediyor ?

Bende 6sn periyodlu faturalı hat var. Bu 60 sn ye çıkarsa benim 500 dakikam , kaç dakka gibi gelir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgzgn

quote:

sevgili dostlar,

her yone 5000 sms

500 mb internet

Şimdi arkadaşlar atıp tutacak ama bunu 1997-2012 Turkcell faturalı hat kullanmış biri olarak yazıyorum. Yaşadıklarımı ben bilirim bir kere Aveada karşında muhatap bulamazsın bulsanda çözüm alamazsın. Faturan hiç bi zaman belirtilen tutarda gelmez. Faturasız kullanmak mantılı olanıdır.
    Şebeke 3g vs. aynı hatta Turkcell den daha iyi diyenler olacaktır şimdi. İmir Adnan Menderes Havalimanındayım Turkcell ile kesintisiz olan 3g Avea ile bazı yerlerde hiç yok olan yerlerde ise gidip gidip geliyor. Buyrun gelin denemesi bedava.

ayda 10 tl kar edicez diye, sürprize girmeyelim o zaman hiç

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mgzgn

quote:

sevgili dostlar,

her yone 5000 sms

500 mb internet

ayda 10 tl kar edicez diye, sürprize girmeyelim o zaman hiç

İnsanların çoğu Turkcell pahalı diye Turkcell den kaçıp Avea ya geçiyor.
    Yoksa aynı fiyat olsun bak bakalım Avea nın yüzüne bakan olacakmı?
    Acı ama gerçek bu...

• 2-3 hafta önce yeni avea hat alıp yıkılan pakede geçmiştim 23 liraya ve şuan vodafone aynı pakedi 19 liraya veriiyor kara bahtımı kör talihimi ....
  • Ek internet paketi alınabiliyormu sms ve dakikalar gitmeden?
    7 günde 760 mb yemişim yani telefon kullanımı bunu gösteriyor, 740 mb da aveada gözüküyor bakınız; KALAN 1991..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

2-3 hafta önce yeni avea hat alıp yıkılan pakede geçmiştim 23 liraya ve şuan vodafone aynı pakedi 19 liraya veriiyor kara bahtımı kör talihimi ....

sen yine iyisin hocam ben dün geçtim daha ve 19 martta vodafone'un bu kampanyayı yapacağını duydum. tekrar vodafone'a dönebiliyor muyuz acaba var mı bilginiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayzerSozze

quote:

2-3 hafta önce yeni avea hat alıp yıkılan pakede geçmiştim 23 liraya ve şuan vodafone aynı pakedi 19 liraya veriiyor kara bahtımı kör talihimi ....

sen yine iyisin hocam ben dün geçtim daha ve 19 martta vodafone'un bu kampanyayı yapacağını duydum. tekrar vodafone'a dönebiliyor muyuz acaba var mı bilginiz?

hocam geçişi iptal için tekrar başvurun geç olmadan... onun dışında 90 gün beklemeniz gerekecek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

quote:

Orijinalden alıntı: KayzerSozze

quote:

hocam geçişi iptal için tekrar başvurun geç olmadan... onun dışında 90 gün beklemeniz gerekecek...

Arkadaş dün geçmiş avea ya dün geçtiyse şuan hattı aktiftir açıktır zaten.
    Ben avea hattı aldıktan 3 saat sonra açıldı hattım.

Ama vodafone fiyat garantisi vermemiş kampanya koşullarına bakarsanız orda yazıyor her an kafasına göre fiyat artışı yapabilir.Yinede geçiş hakkımız varsa haberimiz olsun

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.