Şimdi Ara

Avea data hakkı kota sorgulama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Avea aşımsız 5gb data hattı kullanıyorum. Ipadden kalan data sorgulama nasıl yapılabiliyor. Telefona taktım şifre aldım bir süre sonra bloke oldu. Yokmudur kolay bir yöntemi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: resvo

Arkadaşlar merhaba. Avea aşımsız 5gb data hattı kullanıyorum. Ipadden kalan data sorgulama nasıl yapılabiliyor. Telefona taktım şifre aldım bir süre sonra bloke oldu. Yokmudur kolay bir yöntemi.

Ayarlar-Genel-Kullanım-Hücresel Kullanım
    Ordan,her ay paket yenilendiğinde "istatistikleri sıfırla" derseniz tamamdır
    Veya
    Datausage uygulamasını indirin,gayet kullanışlıdır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar merhaba. Avea aşımsız 5gb data hattı kullanıyorum. Ipadden kalan data sorgulama nasıl yapılabiliyor. Telefona taktım şifre aldım bir süre sonra bloke oldu. Yokmudur kolay bir yöntemi.

hangi şifre bloke oldu?
  • quote:

aveanın avea cep uygulaması var bu da işinizi görecektirhttp://www.avea.com.tr/web/Servisler/MobilUygulamalar/AveaCep cihaz android ise markettede vardır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.