Şimdi Ara

avea dan yeni nesil uygun bir paket gibi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
3
Favori
34.434
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: digital90

quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

mevcut aboneler için de daha avantajlı halde sunsalarmış iyiymiş

ekim 2004'te hattım aktif olmuş düşün 8 senedir avealıyım fakat bana özel herhangi bir artısını yaşamadım henüz!
    üstüne üstlük başka hatlardan gelenlere 8 senelik müşterisinden daha fazla muamele ve ayrıcalık veriliyor!
    bu numara taşıma işi çıktı çıkalı müşteri avı başladı, mevcut müşteriler afedersin üvey evlat oldu yeniyi nasıl kandırabilirizin derdine düşüldü!
    avea yetkilisi oku bu mesajımı

al benden de okadar
    sadece bu muamele için 2 olan avea yı teke indirdim, yaptıkları şey müşteri memnuniyetsizliği,

ayrıca hakkını vermek gerekirse Avea 3G data da en iyisi ama yıllardır faturamı bir türlü sabitliyemedim ne alırsam alayım ek bir ücret cıkıyor bir yerden
    en son geçen ay internet paketim bitmiş 9mb paket aşımı yapmışım 15,91 lira aldılar utanmadan, itiraz ettik yok dediler doğru, eğer avea daysanız ve yeni geçecekseniz biraz diken üstünde olmalısınız
    15.91 lik kazıktan sonra bende bu pakete geçtim bakalım artık bu son olur inşallah.

• ben şuan şöyle yapıyorum arkadaşlar isteyen bu kombinasyonu deneyebilir:
    ayda 30 tl yüklüyorum bunun 1,5 gibi bir miktarı vergi gibi bişeye kesiliyormuş bi kaç ay önce başladı o da ne alakaysa
    -0 liraya bin dk mobilöğrencilerle konuşabiliyorum
    -9 liraya 11bin sms
    -9 liraya 500mb aylık internet

zaten hep konuştuklarım mobil öğrenci olduğundan benim 10 lira gibi miktar her ay cepte kalıyor

bu ay da 150 dk her yöne 10 tl konuşma paketi aldım bakiye 0 landı nerdeyse.

toplamda 30 TL'ye=11bin sms(bini heryöne)+1000 dk mobilöğrencilerle+150 dk her yöne+500 mb internet

tarifem mobil öğrenci
    şuana kadar başka türlü bir kombinasyon bana uymuyor eskiden 1 gb idi 9tl fakat 15 lira yaptılar ben de miktarı az olandan aldım
    arada bir ailem arıyor diğer hatlardan 5er 10ar daha her yöne geliyor ben çaldırıyorum onlar arıyor öyle yani anca

• Ben de yeni nesil 1000 ekstra tarifesine geçtim, 1 yıllık taahhüte 50 tl ye geliyor.
    Ayrıca detaylarda ;
    "- Tarifelere kayıt olan müşterilerimiz Nokia 500 ve Nokia Asha 303 Cihaz Kampanyası'ndan faydalanabilirler. "diye yazıyor.. müşteri hizmetlerine sorduğum kadarıyla hat taşıyan ve yeni hat alanlar için asha 3003 ayda 1 tl , nokia 500 ise 5 tl'ye yararlanabiliyormuşuz. mevcut abonelere ise asha 12 tl, nokia 500 ise 17 tl aylık farkla yararlanabiliyormuşuz. Hat taşıyan ya da yeni numara alacaklar için süper fırsat bence..

Bir diğer mevzu da ;
    "- Tarifeye kayıt olan müşterilerimiz Paket Aşımlarınız Bizden kampanyasından faydalanabilirler. " bu kampanyada ise HEDIYE yazıp 1002 ye sms gönderince yine taahhüt verince konuşma süresini 60 dk. ücretsiz aşabiliyorsunuz..
    Bence mevcut en iyi tarife...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleepertaner -- 20 Mart 2012; 10:41:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

Güzel kampanya ...iphone 3 gs yi blutoot ile neti paylastırmak olmasa..direk wifi gibi paylastirabilsem..hic dusunmem hemennnnnn...

yapabilirsin ki;

http://intelliborn.com/mywi.html

jailbreakli oldugunu varsayiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rhnzkn

ben kartalcell abonesiyim. Bugun musteri hizmetlerinden aradılar. bir yıl taahütle % 50 indirimli olarak tarifeme devam ediyorum. 1000 dk 1000 sms 1 gb internet 45 TLden 22.5 TLye düştü......

1000dk heryöne mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldmaster61

2 gb'tan sonra hiz 128 kbpsye dusuyormus boyle sinirsiz internet mi olur.

bu fiyata daha ne olmasını bekliyorsunuz??
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanks

quote:

ben kartalcell abonesiyim. Bugun musteri hizmetlerinden aradılar. bir yıl taahütle % 50 indirimli olarak tarifeme devam ediyorum. 1000 dk 1000 sms 1 gb internet 45 TLden 22.5 TLye düştü......

1000dk heryöne mi?

evet her yone...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

1000dk heryöne mi?

evet her yone...

sizinki sanki biraz torpilli olmuş gibi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: worldmaster61

2 gb'tan sonra hiz 128 kbpsye dusuyormus boyle sinirsiz internet mi olur.

bu fiyata daha ne olmasını bekliyorsunuz??

.
    128'e ben kızıyorum yoksa fiyat fena değil(tabi diğer operatörlere göre). En azından 256 veya en uygunu 512'e düşseydi. Aksi halde nette dolaşmak kabus olabiliyor, download derdinde değilim. Ben 800 kbps ile sayfa açmaya çalıştığımda bile çıldırıyorum. Kullanıcıya göre değişir tabi.'
  • ya bu tarifeyi sırf interneti sınırsız oldugu için istiyorum ben avea kamudayım 1000dk 35 tl ödüyorum 6 tl de 1.000 sms için ödüyorum her ay 444 lerden dolayı yaklaşık 50 tl fatura geliyor internette yok şimdi ben faturasıza geçip sonra tekrar faturalıya geçsem böylemi avantajlı olur yoksa direk aylık 50 tl versemmi avantajlı olur çıkartamadım:D
  • Olayı özetliyorum:D
    şimdi ben avea kamu hattı kullanıyorum ve yeni nesil 1.000dk+2.000sms+sınırsız net tarifesine geçmek istiyorum
    avea abonesi olduğum için normalde 40 tl olan tarifeye benden 50 tl isteniyor(12 ay taahhüt verirsem)
    yani 10tl her ay fazla ödüyorum 12*10=120tl

bu farkı ödememek için ya başka operatöre yada avea faturasız bir tarifeye geçmem gerekiyordu böylece tekrar avea ya döndüğümde sadece 30 tl lik bir bedel alınacak ve her ay 40 tl ödeyecektim yani 120-30=90 tl 12 ay sonunda kara geçmiş olucaktım.

avea m.h aradıgımda başka operatörle uğraşmak istemiyorum siz beni faturasız bir tarifeye geçirin bende sonra bu yeni nesile geçiyim dedim gelen cevap 30 gün içinde tekrar tarife değiştiremezsiniz oldu..

yani adamlar resmen başka operatöre geçmek için beni zorluyorlar başka operatöre geçsem 4-5 güne geçiyor aynı gün aveya geçsem toplamda 9-12 gün arasına halletmiş olucam.

neyse kıl oldum dedim turkcell ,vodafone bakıyım ne kampanyalar var hiç bi kampanya yok ne garip bi iş dimi hesapta yarışıyor bunlar ama avea kampanyalarda açık ara önde valla:D

• Su paketlrri bir de turkcell adam akilli yapsa super olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

Vodafone 8 TL'lik kağnı hızındaki ceplimitsizden 44 TL'lik Avea Yok Yok tarifesine geçtikten hemen 1 gün
    sonra bu tarifelerin yayımlanması bana acı oldu

Gene de yakınları 500 dk'lık Yeni Nesil 500 paketine abone yaptım, valla benzersiz bir kampanyaya
    imza atmış Avea, dilerim abone sayısı arttıkça 3G servisleri yavaşlamaz ya da sıkıntı olmaz.

Hocam bende yok yok a başvurmuştum dün sabah açıldı hattım geçişle geldim Turkcell den baktım sitede bu tarife var dedim dalgamı geçiosunuz 1 GB eksik internete 4 TL fazla niye veriyorum açalı 1 2 saat oldu hattımı beni yeni nesile aktarın direk yok yok falan iptal edin dedim . Kız olmaz açıldı artık sizi ancak tarife değişikliği ile aktarabilirim dedi (o zamanda 10 TL fazla veriyoruz).

Dedim o zaman iptal edin numara taşımayı istemiyorum gönderin beni geri Turkcelle . Ben yapamıyorum diyip başkasına aktardı. Anlattım arkadaşa baştan dedim valla gidiyorum geri her hizmetin ürünün belli bir deneme süresi var ben bu uygulamanızdan dolayı giderim beni yeni nesile aktaramıossanız dedim .

tamam ben aktarıcam dedi ok dedik kapattık. mesaj falan geldi ama dikkat edemedim yoğunluktan. akşam baktım tarife değişikliğiniz gerçekleşti diomuş mesajfa. aradım tekrar dedim böyle bölyle tarife değişikliği istemiyorum beni direk yeni nesilden başlatmıyosanız ya yok yok a döndürün ya iptali edin geçişi. (Yok yok a döndürmeyide Nokia 500 almaya karar verdim gün içinde +5 TL ile ondan kabul ettim neyse) eleman size 12 ay için %25 indirim yapalım aynı fiyata gelsin direk yeni nesili gibi dedi. e bende eyvallah o zaman dedim . Hatta son olarak sordum bu yeni nesille de telefon alabiliomuyum + 5 tl ye diye alabiliyosun dedi. yarın gidicem bakalım inşallah pürüz çıkmaz.

Yani sözün özü bu durumda olan arkadaşlar bi şanslarını denesin , küstüm oynamıyorum falan desin. Tatlı söz olmazsa rest çıkarır yılanı deliğinden :)

• @d_net, ben de hattımı taşıma başvurusundan sonra geldi bu yeni nesil paketler,
    ben de telefonla sordum dedim hattım henüz açılmadı ama açılınca Yok Yok olacak
    dedim değiştirebiliyor muyuz dedim hayır çünkü sözleşmenizde Yok Yok yazılı dedi

Bana da mantıklı geldi ama şimdi sizin dediğiniz gibi hat açıldı ve tatlıca bu konuda
    bir şeyler sorulabilir diye düşünüyorum. İnşallah faturalaşmada sıkıntı olmaz ama.

Sizin adınıza çok sevindim ben de deneyeceğim şansımı.
  • avea Yine kendi kullanıcısına üvey evlat muamelesi yapmış. Benzer bir uygulamada avea'dan hemen kaçacam. Vodafone da paket yada tarife değişikliği gül gibi aynı fiyattı. avea da, avea lıysan paket yada tarife değiştirmek istediğinde senin fiyatını ototmatikmen %20 ila %40 oranında fazla yapıyor. Yazık... (tarife güzel ama benim gibi avea ya geçtikten sonra daha cazip bir tarife olunca değiştiremiyorsunuz- ki vodafon da öyle değil istediğin zaman (taahhüt dışı) tarife değiştir)
  • Arkadaşlar aranızda avea kullanıcısı olup bu tarifeye indirimli fiyatlarla geçmek için bastıran ve başarılı olanlar varsa bir ses versinler.Ne yaptıklarını yazsınlar lütfen.

Anladığım kadarıyla bir arkadaş %20 indirim alarak yapmış bu işi, ancak onun Turkcell-geçişmeçiş işi de varmış. Taahhütsüz - düz avea kullanıcıları da bu yolu kullanabilirlerse şükela olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sleepertaner

Ben de yeni nesil 1000 ekstra tarifesine geçtim, 1 yıllık taahhüte 50 tl ye geliyor.
    Ayrıca detaylarda ;
    "- Tarifelere kayıt olan müşterilerimiz Nokia 500 ve Nokia Asha 303 Cihaz Kampanyası'ndan faydalanabilirler. "diye yazıyor.. müşteri hizmetlerine sorduğum kadarıyla hat taşıyan ve yeni hat alanlar için asha 3003 ayda 1 tl , nokia 500 ise 5 tl'ye yararlanabiliyormuşuz. mevcut abonelere ise asha 12 tl, nokia 500 ise 17 tl aylık farkla yararlanabiliyormuşuz. Hat taşıyan ya da yeni numara alacaklar için süper fırsat bence..

Bir diğer mevzu da ;
    "- Tarifeye kayıt olan müşterilerimiz Paket Aşımlarınız Bizden kampanyasından faydalanabilirler. " bu kampanyada ise HEDIYE yazıp 1002 ye sms gönderince yine taahhüt verince konuşma süresini 60 dk. ücretsiz aşabiliyorsunuz..
    Bence mevcut en iyi tarife...

- Tarifelere kayıt olan müşterilerimiz Nokia 500 ve Nokia Asha 303 Cihaz Kampanyası'ndan faydalanabilirler. "diye yazıyor.. müşteri hizmetlerine sorduğum kadarıyla hat taşıyan ve yeni hat alanlar için asha 3003 ayda 1 tl , nokia 500 ise 5 tl'ye yararlanabiliyormuşuz. mevcut abonelere ise asha 12 tl, nokia 500 ise 17 tl aylık farkla yararlanabiliyormuşuz. Hat taşıyan ya da yeni numara alacaklar için süper fırsat bence..

sunun bilgisini sitede bulamadım ınceledim baya bi

eger 30 luk tarifeye bide bu telefonları koyarlardsa tadından yenmez bencee

• gercekten de detaylar kısmında yazıyo aradaslar 30 tl ye 500 dk 2000 sms 2 gb internet ustune 1 tl ye telefon yada 5 tl ye

Nokia 500
    (3,5G bağlantı ve 1Ghz işlemci
    Symbian Anna İşletim Sistemi
    2 adet renkli kapak hediyesi
    3,2inç kişiselleştirilebilir dokunmatik Ekran
    5 MP Kamera

yok bole bişi yaa

aveadan kostura kostura kacan ben zamanında 35 tl faturalara 50 tl veren ben anırım bu riski göze alıp kostura kostura gececğm bu tarıfeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: blindness

Arkadaşlar aranızda avea kullanıcısı olup bu tarifeye indirimli fiyatlarla geçmek için bastıran ve başarılı olanlar varsa bir ses versinler.Ne yaptıklarını yazsınlar lütfen.

Anladığım kadarıyla bir arkadaş %20 indirim alarak yapmış bu işi, ancak onun Turkcell-geçişmeçiş işi de varmış. Taahhütsüz - düz avea kullanıcıları da bu yolu kullanabilirlerse şükela olur.

Az önce müşteri hizmetleri ile görüştüm ben (heryöne kamudayım) eski müşterilerinize bu şekilde davranmanız yanlış falan dedikten sonra 12 ay boyunca 500mb internet ve 500 sms e kandırıldım, 1 gb da bende vardı ayrıca ikiz 250 indirimli kullanıyordum onu iptal ettik ikiz 500 üzretsiz aldım. İmkanı yok geçrmediler diğer kampanyaya toplamda heryöne kamu + ikiz 500 = 35 lira bana makul geldi. Arkadaşlar siz de zorlayın bu ne ya çantada keklik değilim ben, gerçekten hattı taşıyacaktım bu arada belki de o yüzden ikna edici konuşmuş olabilirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarkaraaslan

quote:

Orijinalden alıntı: blindness

Arkadaşlar aranızda avea kullanıcısı olup bu tarifeye indirimli fiyatlarla geçmek için bastıran ve başarılı olanlar varsa bir ses versinler.Ne yaptıklarını yazsınlar lütfen.

Az önce müşteri hizmetleri ile görüştüm ben (heryöne kamudayım) eski müşterilerinize bu şekilde davranmanız yanlış falan dedikten sonra 12 ay boyunca 500mb internet ve 500 sms e kandırıldım, 1 gb da bende vardı ayrıca ikiz 250 indirimli kullanıyordum onu iptal ettik ikiz 500 üzretsiz aldım. İmkanı yok geçrmediler diğer kampanyaya toplamda heryöne kamu + ikiz 500 = 35 lira bana makul geldi. Arkadaşlar siz de zorlayın bu ne ya çantada keklik değilim ben, gerçekten hattı taşıyacaktım bu arada belki de o yüzden ikna edici konuşmuş olabilirim :)

İkiz dediğiniz 2 tane 500 mb mı. Yani 1 gb da sizde vardı, yine 2 gb internet almışınız yanlış anlamadıysam. Heryöne kamu dediğiniz nasıl bi tarife.İkiz dediğiniz 2 tane 500 mb mı. Yani 1 gb da sizde vardı, yine 2 gb internet almışınız yanlış anlamadıysam. Heryöne kamu dediğiniz nasıl bi tarife.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.