Şimdi Ara

avea dan yeni nesil uygun bir paket gibi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
3
Favori
34.435
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben kartalcell abonesiyim. Bugun musteri hizmetlerinden aradılar. bir yıl taahütle % 50 indirimli olarak tarifeme devam ediyorum. 1000 dk 1000 sms 1 gb internet 45 TLden 22.5 TLye düştü......
  • e benim kontorlü hattım var ave ben niye hiç bişiden faydalanamıyorum harbiden mevcut kullanıcıya cok ayıp illa başka yonemi taşıyalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

e benim kontorlü hattım var ave ben niye hiç bişiden faydalanamıyorum harbiden mevcut kullanıcıya cok ayıp illa başka yonemi taşıyalım..

Faturalı tarifeye geçebiliyorsun ve tarifeden normal fiyatlardan yararlanabiliyorsun.
  • Ben de 19 TL gencpaket var.

1000 Dk. Avea
    1000 SMS her yone
    1 GB Internet

Benim internetim cok yavas sebebi ne olabilir? Avea kaynakli mi benden kaynakli mi?
  • beyler 2gbdan sonra net hızı 128e düşüyomuş ya normalde ortalama kaçı görüyosunuz?
  • eski avea hattını kapatıp yeni almak daha mantıklı gibi bu fiyatlara göre...
  • Bence gayet güzel tarife.
    Yalnız yine kendi kullanıcılarını sallamamışlar. Ayıptır be insafsızlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbreakx

Ben de 19 TL gencpaket var.

1000 Dk. Avea
    1000 SMS her yone
    1 GB Internet

Benim internetim cok yavas sebebi ne olabilir? Avea kaynakli mi benden kaynakli mi?

Valla istanbul icinde turkcellden geri kalir yonu yok.Forumada bir cok arkadas ekran goruntulerini koydu avea 3g muthis hizli. Bunu kullanicilarinin bir cogunun 3g kullanmiyor olmasina bagliyorum (polis ogretmen kamu vs vs) bunlarin 3g leri bile aktif degil :) dolayisiyla su anda 3g hatlarinda baya rahatlik var..

Tabii sinirsiz tarifelerden sonra aveanin internetli paketlerine dehset bir yuklenme olacak bakalim yaptigi yatirimlar ne kadar kurtaracak bu olayi bilmiyorum merakla bekliyorum :)
  • vodofon 55 lik paket kullanıyorum 60 ile 62 arası geliyor - 1000 dk 1000sms 2gb intenetim var interneti turkcel gibi olmasada idare eder . çok iyi değil ama şükür diyorum.

avea yeni paketi çok güzel ama benim burda düzgün çekmiyor çekene kadar vodofonda kalacagım- ama paket de beni cezbediyor .40 tl ye 1000 dk 2000 sms sınırsız internet ki, hot spot özelliği var telefonumun neti laptopta kullanabilirim.ama çekmedikten sonra anlamsız bence çekme problemini halletseler daha iyi olucak .vodofondan güzel bir kampanya bekliyorum inşallah olur ama en iyi kampanya her zaman aveada çünkü çekmiyo hatları :( çekenlerde milleti yolma derdinde,

evinde interneti ttnet gibi kablo ile alanlar memnun değil ve ttnetle uğraşılmaz çevremde herkes bıktı ttnetin santral arızalarından ve internet kesintilerinden herkes evine vodofondan 14mps lik modem alıyor 4gb internetle wın - kablo derdi de yok -- bu hat olayıda iyi ama her zaman evde değiliz evde lazım olsa birisi biz olmadan giremez ama avea güzel kampanya yapmış ben çok beğendim

500 dk 2000 sms ve sınırsız net süper olmuş 30 tl ye - her keseye uygun olmuş - net telefonda olursa chat on var - viber var -whats up var aslında ilerde telefon şirketleri sadece internet versinler herkes whats up yada chat on gibi internet üzerinden görüşme yapsa daha iyi olucak :)) ilerde bu günlerde gelicek o zaman sadece internet satacaklar bizlere - dk vs olmucak inşallah (viber whats up chat on yaygınlaşması lazım )

• Harika paketler.
  • valla Avea yine çok iyi bir is cikarmis. Bomba bir paket daha. Akilli telefon sahibiyseniz 3G bir zorunluluk. Benim gibi Avea'ya karsi onyargili arkadaslarimiz var ise hic cekinmesinler, hizmet kalitesi Vodafone ile ayni hatta online web hizmetleri, MH filan cok daha iyi. 19 TL lik paketten cok memnunum, simdide bu paketleri gorunce kacirmayin diyorum. Her yone konusma, sms paketi gayet yeterliyken birde ustune sizi internetsiz birakmayacagini soylemesi cok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUAVI -- 17 Mart 2012; 9:16:48 >
  • avea kamudayım....bu tarıfeye gecemıyorum nasıl bı sacmalık ya...adamlar resmen adam secıyolar....sanırım cok da durmayacagım aveada..kendı musterılerını hıc dusunmuyorlar...ıllakı hattı baska operatore mı cevırelım yanı??
  • arkadaşlar bu internet olayını bilgisayarımızda kullanabiliyor muyuz? Oluyorsa nasıl yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbreakx

Ben de 19 TL gencpaket var.

1000 Dk. Avea
    1000 SMS her yone
    1 GB Internet

Bu 19 luk pakette her yöne 500 dk vardı o gittimi ne oldu?
  • 20 TL'lik paket güzel ama 200 mb intrenet kime yetecek?
    Buna benzer avantajlı bir tarife var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

20 TL'lik paket güzel ama 200 mb intrenet kime yetecek?
    Buna benzer avantajlı bir tarife var mı?

19 luk genç tarife var, 1000 dk şebeke içi ***** sms 1 gb internet.
  • valla yeter kaç oldu bu avea nin yaptığı terbiyesizlik. Eski abonesini resmen eldeki keklik görüyor bu saatten sonra burada durmanın anlamı yok benim için
  • quote:

Orijinalden alıntı: fragman44

arkadaşlar bu internet olayını bilgisayarımızda kullanabiliyor muyuz? Oluyorsa nasıl yapabilirim?

avea jet ile bilgisayardan baglanabilirsiniz tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zorunda miyim!
  • Biz avealı keklikler bu duruma nasıl tepki koymalıyız düşünüyorum ama bulamıyorum dağdan gelenler en güzel üzümleri yerken bağcılara bu yapılan nedir? Şeytan diyor ki... neyse buraya yazmayayım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.