Şimdi Ara

avea dan yeni nesil uygun bir paket gibi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
3
Favori
34.434
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kelfender2

quote:

Orijinalden alıntı: ulex

beğendim. vodafone güzel bir cevap vermezse geçerim valla 30 liralığa. Aveanın dezavantajı olan ücretlendirme periyodunuda aynı seviye olan 6 saniyeye çekmişler güzel olmuş.

ekleme: 444 lü numara arama olayını düzeltmemişler. arama başı 40 kuşur diyor. vodafone da bedavadan gidiyor.

yeni duzenleme ile 1 nisan dan itibaren 444 lu numaralari paket kapsaminda arayabileceksiniz, ayrica bu aramalarin ucretlendirilmesine de bir ust sinir gelicek.

1 nisanı beklemekte fayda var o halde.. vodafone faturalı 444 leri ararken çok iyi oluyor..
  • Turkcell, vodafonedan tarife beklemeyin bence artik onlarda yeteri kadar musteri var.Avea da belirli bir noktaya gelince btk avea yada bu kadar iddiali kampanya yapmasina izin vermeyecektir.

Guzel kampanyaymis firsat varken gecmek gerek mart sonunda esimin hatti voda sozlesme bitiyor avea yapacagim.
  • Artık akıllı telefonların sayısı arttı. Telefonlara dokunduğumuzda birkaç kb de olsa veri indiriyor. Bu tarifelerde doya doya internet bağlantısı, e-posta, facebook, harita, hava durumu vs imkanı var. Bu yüzden Avea'nın kampanyası cazip gözüküyor. Ayrıca her yöne 2000 kısa mesaj sade vatandaşa çok fazla bile gelir. Kısa bir süre içinde Vodafone'un cevabını bekleyelim. Olmazsa bu tarifeleri değerlendireceğiz.
  • tarıfeler güzelde
    aveanın kendı abonelerıne gaddarca davranmasına
  • quote:

Orijinalden alıntı: hancer001

quote:

Orijinalden alıntı: kelfender2

quote:

Orijinalden alıntı: ulex

beğendim. vodafone güzel bir cevap vermezse geçerim valla 30 liralığa. Aveanın dezavantajı olan ücretlendirme periyodunuda aynı seviye olan 6 saniyeye çekmişler güzel olmuş.

ekleme: 444 lü numara arama olayını düzeltmemişler. arama başı 40 kuşur diyor. vodafone da bedavadan gidiyor.

yeni duzenleme ile 1 nisan dan itibaren 444 lu numaralari paket kapsaminda arayabileceksiniz, ayrica bu aramalarin ucretlendirilmesine de bir ust sinir gelicek.

paket kapsamında derken ustam nasıl yani

burada oldugu gibi 500 dk heryone konusman var diyelim, o konusma surelerinden gidicek. suan sayilmiyor, faturadaniza yansiyor yada tl leriniz gidiyor.

1 nisanda sabit hatlari hangi ucrete ariyorsaniz ona, ucretsiz ariyorsaniz ucretsiz olucak.

• vodafone yöneticilerinde akıl varsa numarasını vodafona taşıyana sınırsız cepnet paketi vermeye başlarlar.
  • Çok beğendim, özellikle iphone vs gibi akıllı telefonları olanlar için hepten harika olmuş. şu an avea kontörlüde 19 tl lik genç tarifedeyim eğer bu paketim iptal olursa (üzerinden 1 sene geçmek üzere) kesinlikle bu tartifeye geçeceğim.
  • Zaten faturalı avea kullanıcıysanız çok saçma fiyatlar nedir bu aveanın elindeki müşterileri umursamaması anlamadım. Illa git benden tekrar gel diyor elindekine verilen değer sıfır varsa yoksa yeni müşteri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: yesil-111

Sen misin sınırsız interneti kapatan Vodafone. Şimdi aveaya geçsinler de gör bakalım.

ben 30 luğa geçerim abi, ama vodafonedan bir cevap geleceği kesin gibi, takip...

Arkadaşlar yeri değil biliyorum ama size sorayım genede , Şöyle ucuz yollu bir telefon arıyorum gsm şirketlerinin verdiği ,

Turkcell hattımı , vodafona yada Avea'ya taşıyacağım , En uygun cep olarak B.berry veriyor Vodafon 25 TL genç tarifeye + 17 TL Telefon ücreti

2-3 güne geçiceğim aslında hemende geçebilirim ama dedim 1-2 gün bekliyim belki başka telefonda kampanya olur diye acaba başka ucuz yollu kaliteli bir telefon vererek cevap verebilir mi Vodafone Avea'ya yoksa hiç düşünmeden geçeyim mi ? Telefon ihtiyacımda var o bakımdan :)

• tarife güzel hız hernekadar 128e düşsse de bence güzel kampanya 2gb doldurmakta mesele millet 4gb pc de kullanıyo düşünün
    adsl den ucuz neti kapatıp bunu kullanmak lazım
  • Arkadaşlar şu anda avea kullanan dh üyeleri olarak müşteri hizmetlerini arasak toplu inithar yada tehdit etsek (BİZ KAÇ KİŞİYİZ) nasıl slagon ?? Geçen sene kapatacağız diyenlere ekstra indirim bile yapıyorlardı benim ...... yemedi bankalarda falan hep aynı numara var ama hep birlik olursak istediğimizi yaptırırız denemelimi ne dersiniz
  • Turk Telekom bir yerden alıyor diğer tarafa veriyor onu anladık.

TTNET ve Avea; Türk Telekom'un grup şirketi

TTNET ücretlerine zam yaptı
    Türk Telekom adil kullanımı getirdi
    O kadar aldı AVEA ya verecek onları da

buradan çıkan sonuç

adsl de TTNET kullanma
    gsm de AVEA'dan vaz geçme
  • Çok güzl olmuş bu kampanya süper 19 tl lik genç paket bitmek üzere hemen buna geçeyim bari...
  • şunu tam anlayan var mı faturalı tarifeden bu tarifeye geçiş 40 Tl mi 45 Tl mi 50 Tl mi nedir ya?
  • güzel tarifeymiş. yalnız taraftar modem kullanan biri olarak, sınırsız internetin sonunun vodafone gibi olmasından korkuyorum. vodafone cepnet'i 1,5 yıl boyunca kullandım. artık son zamanlarda internet rezil bir hal almıştı. hız çok düşmüştü... şu an gsmobile kullanıyorum, hız gayet iyi ama inşallah sonu vodafone gibi olmaz...
  • Fena değilmiş. 19 luk tarifedeyim memnunum. Hazır TTNet e zam gelirken buna mı geçsem ne yapsam
  • yeni abone olmak daha avantajlı gibi.

taahhüt vermeden de alınabiliyormuş, ama 6 ay 30, sonra 35 tl olacakmış. taahhüt verince 30, aveanın başka tarifelerinden gelene 40 ve 45. kendi abonesini kazıklamaya çalışmak değil de nedir bu

interneti de gayet avantajlı bence.

vodafone'da 100mb sonrası 96kbps ye düşüyodu sanırım. bund 2 GB diyor. turkcell 1 GB'ı 29 tl ye kakalamaya çalışırken 30 tl ye 500dk 2000sms ve 2gb + sınırsız internet mükemmel fiyat geliyor.

alıcam bunu sanırım da, hat taşımayla gitmenin bi avantajı var mıdır ? ilk vergileri ödememek vs gibi ?

avea kullanmış 1-2 arkadaşa sordum da, al da gör dediler resmen... bu kadar mı kötü yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 17 Mart 2012; 1:03:45 >

• Avea saka yapmis resmen 19 liralik tarifeden sonra bu tarifelerde inanilmaz...

Arkadaslar ister sevin ister sevmeyin ama destek verin su tarifelere goreceksiniz turkcell de yola gelecek.
  • avea calısıyor gercektende ama birde su fatura sorunu, kesilme gibi problemler olmasa tadından yenmeyecek birazda bunlar uzerine calısmaları lazım kalite lazım
  • SAÇMALIK

AVEA FATURALI KULLANICILARI TARİFEYE GEÇİŞ YAPMAK İSTEDİKLERİNDE

12 AY TAAHHÜTLÜ DIŞARIDAN GELEN BİR KULLANICI 30 TL ÖDERKEN AVEA NIN FATURALI KULLANICISI 40 TL

TAAHHÜT VERMEDEN GELEN BİR KULLANICI 35 TL ÖDERKEN AVEA NIN FATURALI KULLANICISI 50 TL

İŞTE BU KADAR DEĞER VERİYOR KULLANICILARINA

3 - 5 KAZANALIM DERKEN ELDEKİNDEN OLACAKLAR HABERLERİ YOK !

NE DİYELİM

AVEA ÇALIŞIYOR

(Tarifeye Laf YOK Sadece Kullanıcılarına Yaptıkları AYIP! Bu da kullanıcılarına gösterdiği değeri gösteriyor.) TARİFE 10NUMARA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SepetinleGel -- 17 Mart 2012; 1:14:47 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.