Şimdi Ara

Avea'dan gear saat hediyesi rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2013 te tanıtılan, 25 eylül de operatörler ve birkaç mağazada satılmaya başlayan Note 3 almaya karar verdim, o vakte kadar mağazadan almayı düşünüyordum fakat avea abonesi olduğum için birde Avea'nın sitesine bakayım dedim kampanya varmı, inceledim ve gördümki ön sipariş alıyormuş, bir bayiye gidip on sipariş yaptım, satışa girince hemen aradılar ve gidip cihazı aldım işlemler biter bitmez bir mesaj geldi tebrikler Note3 kampanyasından gear saat kazandınız.. aradan iki hafta sonra kimlik teyidi ve adres için aradılar vs ama şu saat oldu saati daha göremedim, defalarca aradım Avea'yı fakat bir sonuç yok, hatta bir defasında aradığımda talihliler arasında ismim olmadığını söyleyen bir temsilci çıktı karşıma, mesajlar ve konuşma. kayıtları yalan oldu bi anda, her neyse bir daha Avea'dan taahhütlü bir şey almayacağım, hatta taahhüt süresi dolduğunda bana ait tüm hatlarımı diğer operatörlerden birine taşıyacağım...

• Saat vermediler diyemi konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Saracen

Saat vermediler diyemi konu

Bence tutulmayan bir söz var konu bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinizde ki belgelerle Tüketici hakem heyetine başvurun.Onlar size yol gösterir.
  • incele kullanıcısına yanıt
    arkadaşa kısaca yol verdin yani :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: incele

Elinizde ki belgelerle Tüketici hakem heyetine başvurun.Onlar size yol gösterir.

çok zekisiniz anlıyorum ama
    " Belgede gear saat yazmıyo" dikkatinizi çekerim :)
    sadece bi bildirim yapılmış kazandın diye sonra vermemişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf Saracen -- 16 Mart 2014; 13:38:29 >
  • quote:

quote:

Elinizde ki belgelerle Tüketici hakem heyetine başvurun.Onlar size yol gösterir.

Teşekkür ederim.Siz de zeki görünüyorsunuz.
    işlemler biter bitmez bir mesaj geldi tebrikler Note3 kampanyasından gear saat kazandınız diye yazmışsınız.
    Bu mesaj Avea dan geldi ise belgedir.Yok avea dan gelmediyse, ciddiye almamanız gerekirdi.
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim.Siz de zeki görünüyorsunuz.
    işlemler biter bitmez bir mesaj geldi tebrikler Note3 kampanyasından gear saat kazandınız diye yazmışsınız.
    Bu mesaj Avea dan geldi ise belgedir.Yok avea dan gelmediyse, ciddiye almamanız gerekirdi.

O belge degildir avea ben yanlış numaraya attım derse olay orda kapanır hemen tüketici mahkemesine gidin zihniyetler ordan kaybediyor
    güzel güzel avea mh a derdinizi anlatın talep alsınlar bırakın onlar uğraşsın

• ARKADAŞ KOL SATİNİ ALAMAMIŞ KONU BU KISACASI
  • Avea'yı son olarak arayıp kargonun durumunu öğrenmek istediğimde bana tarihliler arasında ismimin olmadığını söylediler,bende bir yanlışlık olmalı bana mesaj gönderildi hatta bir temsilci aradı ve kimlik bilgisi istedi ve adres bilgisi doğrulaması yaptı dedim, ama beyefendi isminiz görünmüyor diyerek ısrar etmeye başlayınca, Avea'dan bana gelen mesaj kayıtlarını görüntüleyin dedim ekranınızdan, bulamıyorum diyerek işin içinden çıkmaya çalıştı, hanımefendi işinde yeni olsa gerek diyerek üstlemedim, inceleme başlatılmasını istedim, tüm kayıtlar incelensin tarafıma mesaj yada sesli çağrıyla bilgilendirme yapın talebinde bulundum, aradan iki hafta sonra tamda yıl sonuna denk geldiği gün mesaj geldi inceleme sona erdi müşteri temsilcimizi arayın..., aradık tabi bir beyefedi karşıladı bizi, eee dedim sonuç nedir neye karar vedi Avea sözünü tutacak mı? evet bir karışıklık olmuş siz haklı çıktınız gönderiniz en kısa zamanda elinize ulaşacak cevabını aldım, sonra bir defa daha arandım ama nafile hiç birşey gelmedi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zahitfettahoglu -- 16 Mart 2014; 21:35:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yukito

ARKADAŞ KOL SATİNİ ALAMAMIŞ KONU BU KISACASI

• quote:

Orijinalden alıntı: zahitfettahoglu

Avea'yı son olarak arayıp kargonun durumunu öğrenmek istediğimde bana tarihliler arasında ismimin olmadığını söylediler,bende bir yanlışlık olmalı bana mesaj gönderildi hatta bir temsilci aradı ve kimlik bilgisi istedi ve adres bilgisi doğrulaması yaptı dedim, ama beyefendi isminiz görünmüyor diyerek ısrar etmeye başlayınca, Avea'dan bana gelen mesaj kayıtlarını görüntüleyin dedim ekranınızdan, bulamıyorum diyerek işin içinden çıkmaya çalıştı, hanımefendi işinde yeni olsa gerek diyerek üstlemedim, inceleme başlatılmasını istedim, tüm kayıtlar incelensin tarafıma mesaj yada sesli çağrıyla bilgilendirme yapın talebinde bulundum, aradan iki hafta sonra tamda yıl sonuna denk geldiği gün mesaj geldi inceleme sona erdi müşteri temsilcimizi arayın..., aradık tabi bir beyefedi karşıladı bizi, eee dedim sonuç nedir neye karar vedi Avea sözünü tutacak mı? evet bir karışıklık olmuş siz haklı çıktınız gönderiniz en kısa zamanda elinize ulaşacak cevabını aldım, sonra bir defa daha arandım ama nafile hiç birşey gelmedi...

İtiraz yolları ve mücadeleyi bilenlerin başarısına bir örnektir yaşadıklarınız.
    Umarım yol yöntem bilmeyen ve anlamamakta israr eden "Kaybedenlere" ışık tutar, paylaştıklarınız.

• Avea'nın sözünü tutmaması, konu bu kısacası..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.