Şimdi Ara

AVEA 500DK+5000SMS+SINIRSIZ İNTERNET 25 TL(FATURASIZDAN FATURALIYA GEÇİŞ) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
360
Cevap
20
Favori
58.938
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sioux

başlıktaki "sınırsız internet"i 1GB yapar mısın. Öyle bişey yok çünkü.

1 gb den sonra hız 96 kb ye düşüp o şekilde devam ediyor sonuçta sınırsız.
  • arkadaşlar ben 12 ay taahüt verdim diyelim.
    5 ay sonrada başka operatöre geçtim bana giren çıkan ne olacak ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: om3rr

arkadaşlar ben 12 ay taahüt verdim diyelim.

biz 12 ay tahaattüt veririzde onlar 12 ay sabit fatura garantisi verseler :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: stoch9

quote:

biz 12 ay tahaattüt veririzde onlar 12 ay sabit fatura garantisi verseler :D

Yazdıgınızın yazdıgımla alakası nedir ?

• 12 ay sonunda nasıl devam eder ? var mı fikriniz...
  • ben kayıt oldum ama arayan eden yok
  • Avea faturalı için dikkatli olmanızı öneririm. son faturada 24 TL fazla ödettiler. Yaşadığım sıkıntı linkte mevcut;

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1706865/#gorusmeler

MH paranızı iade edeceğiz dediler. Aradım hat babanızın üzerine onun banka bilgileri gerekli dediler. Babam aradı iade gözükmüyor demişler. İşi tamamen yokuşa sürüyorlar. Tam 1,5 aydır oyalanıyorum.
  • tam benim istediğim bir tarife ama tereddütlerim var, en iyiisi biraz daha netleşsin öyle geçeyim, 31 mayısa kadar zaman var nasıl olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan1067

quote:

Orijinalden alıntı: Cneydo

vodafone dan geçebilir miyim?

Hocam bildigim kadariyla faturasiz avealilar icin bu kampanya ama musteri hiz. Bir sorun isterseniz

ben bugun geçtim evet faturasızdan faturalıya geçenler için kampanya 1 taahhütlü 25 lira 128 kps ye düşüyor 1gb den sonra internet hızıda
  • quote:

bütün indirimlerin toplamını ödemek zrorunda kalırsın arkadasım faturaya yansır
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsyncnk

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cneydo

vodafone dan geçebilir miyim?

Hocam bildigim kadariyla faturasiz avealilar icin bu kampanya ama musteri hiz. Bir sorun isterseniz

ben bugun geçtim evet faturasızdan faturalıya geçenler için kampanya 1 taahhütlü 25 lira 128 kps ye düşüyor 1gb den sonra internet hızıda

ben de 1 hafta önce geçtim. 1GB'dan sonra 96 kbps değil mi hız? 128 kbps bilgisini kim verdi acaba? inşallah 128'dir
    sizin normal faturasız hat mıydı? yani avea mı, yoksa taraftar hat mıydı?
  • hocam bugun avea aradı ben aveanın sitesinden numramı bırakmıştım bu tarife için aradılar ve kayıt olurken öyle dediler ben normal avea kullanıcısıydım genç paket kullanıyordum bu ilaç gibi oldu her ay 30 yüklüyordum zaten ben bu 25 lira çok iyi bir tarife bence
  • Güncel fatura bilgisi 39.31 gözüküyor mh aradım vergi değil paketlerin indirimsiz hali dedi fatura kesilince 25 kalacak dedi. Umarım beklenmedik bişey çıkmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: jaqquine

Güncel fatura bilgisi 39.31 gözüküyor mh aradım vergi değil paketlerin indirimsiz hali dedi fatura kesilince 25 kalacak dedi. Umarım beklenmedik bişey çıkmaz

bendede 35 yazıyor bakalım fatura kesimiinde ne olacak
  • kaç gün önce kayıt oldum hala bir dönüş olmadı.
  • Beyler gecen oldu mu nasil memnunmusunuz bu tarifeden ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Beyler gecen oldu mu nasil memnunmusunuz bu tarifeden ?

10 gün önce geçtim çok memnunum.Daha önce de avea yıkılan paket kullanıyordum 500dk heryöne,1000sms ve 1 gb internet de sms ve internet yetmiyordu.Ek paketlerle aylık 40 tl yükleme yapmak zorunda kalıyordum.Şimdi herşey yetiyor ve aylık 26 lira faturam gelecek.

10 gün içinde 1gb internet hakkımı doldurdum ve hızım 96kpbs ye düşürüldü ama telefondan girdiğim için gayet yeterli bir hız.Video izleme veya download yapmayacak olan kişi için facebook twitter ve maillere bakmak ve mobil sitelere girmek için gayet yeterli.Hatta şuanda teldeki netle laptopdan giriyorum, gerçi forumun tablet sürümünden giriyorum daha hızlı olsun diye ama her türlü siteye girebiliyor yani 96kpbs deyip geçme hiç yoktan iyidir.Önceden 1gb yetmeyince mecburen ek paket alıyordum.

Şunu da belirteyim avea sitesinde online işlemlerde güncel faturama baktığımda 51 tl gibi bişey vardı hemen twitter dan aveaya yazdım ertesi gün aradılar henüz faturam çıkmadıgından öyleymiş, onu dikkate almayın fatura tarihinde faturanız 26 tl olacaktır indirimler o zaman yansıtılacak dedi.

Kısacası henüz b problem yaşamadım gayet de memnunum faturanın yüksek gelme korkusu var biraz ama internet sınırsız oldugundan sadece konuşma ve sms lere dikkat etsem yeter.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bimcellden geçebiliyor muyuz? yıkılan pakete geçecektim bimcell zaten avea sayılıyor başka operatörden geçmelisiniz demişlerdi
    var mı bimcellden bu tarifeye geçen?

• quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

quote:

Beyler gecen oldu mu nasil memnunmusunuz bu tarifeden ?

10 gün önce geçtim çok memnunum.Daha önce de avea yıkılan paket kullanıyordum 500dk heryöne,1000sms ve 1 gb internet de sms ve internet yetmiyordu.Ek paketlerle aylık 40 tl yükleme yapmak zorunda kalıyordum.Şimdi herşey yetiyor ve aylık 26 lira faturam gelecek.

10 gün içinde 1gb internet hakkımı doldurdum ve hızım 96kpbs ye düşürüldü ama telefondan girdiğim için gayet yeterli bir hız.Video izleme veya download yapmayacak olan kişi için facebook twitter ve maillere bakmak ve mobil sitelere girmek için gayet yeterli.Hatta şuanda teldeki netle laptopdan giriyorum, gerçi forumun tablet sürümünden giriyorum daha hızlı olsun diye ama her türlü siteye girebiliyor yani 96kpbs deyip geçme hiç yoktan iyidir.Önceden 1gb yetmeyince mecburen ek paket alıyordum.

Şunu da belirteyim avea sitesinde online işlemlerde güncel faturama baktığımda 51 tl gibi bişey vardı hemen twitter dan aveaya yazdım ertesi gün aradılar henüz faturam çıkmadıgından öyleymiş, onu dikkate almayın fatura tarihinde faturanız 26 tl olacaktır indirimler o zaman yansıtılacak dedi.

Kısacası henüz b problem yaşamadım gayet de memnunum faturanın yüksek gelme korkusu var biraz ama internet sınırsız oldugundan sadece konuşma ve sms lere dikkat etsem yeter.

Tamam hocam tesekkurler bilgilendirmeleriniz icin.

• yeni nesil 500 kullanıyorum tahütüm bitti Acaba zorlasam geçebilirmiyim bu pakete.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.