Şimdi Ara

AVEA 500DK+5000SMS+SINIRSIZ İNTERNET 25 TL(FATURASIZDAN FATURALIYA GEÇİŞ) (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
360
Cevap
20
Favori
58.935
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: omnis10

ARKADAŞLAR ARAŞTIRDIM AMA BULAMIYORUM.

bilenler lütfen hayrına cevaplasın ve alıntı yoluyla cevaplarsa ayrıca müteşekkir kalırım.

1 gb dan sonra 96 kb ye düşüyor deniyor. peki 1 gb kadar olan kısım kaç kb ta tekabül ediyor. yani hız kaçta kaçına düşüyor.
    alıntı yoluyla cevaplarsanız ayrıca müteşekkir kalırım.

cevaplar için şimdiden teşekkürler, saygılar..

1024 kbps >>> 96 kbps

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaqquine

quote:

bilenler lütfen hayrına cevaplasın ve alıntı yoluyla cevaplarsa ayrıca müteşekkir kalırım.

1 gb dan sonra 96 kb ye düşüyor deniyor. peki 1 gb kadar olan kısım kaç kb ta tekabül ediyor. yani hız kaçta kaçına düşüyor.

1024 kbps >>> 96 kbps

hız 10/1 dende aşağı düşüyor yani... çok yavaşmış... teşekkürler cevap için..
  • quote:

quote:

quote:

1024 kbps >>> 96 kbps

yanlis bilgilendirme olmus biraz. 1024 olan kotanizdaki mb miktaridir. yani bu kotayi doldurana kadar 3g ceken biyerdeyseniz telefon sirketleri 3g hizi olarak 2mbps ile 14.4mbps arasinda bir hiz verebilmeyi amaclamislardir. sizin bulundugunuz bolgeye gore hiziniz degisebilir. 3g cekmeyen biyerdeyseniz zaten bu hizi gormeniz mumkun degildir. edge hiziyla baglanirsiniz. 1024 mb olan kotanizi doldurunca zaten tarifede dedigi gibi 96kbps hizina dusersiniz. bu hiz cok bir anlami olmayan bir hizdir. whatsapp falan icin iyi tabi ama nomal olarak pek fazla internet kullanamazsiniz iskence gibi gelebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: virusyildo

quote:

quote:

quote:

1024 kbps >>> 96 kbps

yanlis bilgilendirme olmus biraz. 1024 olan kotanizdaki mb miktaridir. yani bu kotayi doldurana kadar 3g ceken biyerdeyseniz telefon sirketleri 3g hizi olarak 2mbps ile 14.4mbps arasinda bir hiz verebilmeyi amaclamislardir. sizin bulundugunuz bolgeye gore hiziniz degisebilir. 3g cekmeyen biyerdeyseniz zaten bu hizi gormeniz mumkun degildir. edge hiziyla baglanirsiniz. 1024 mb olan kotanizi doldurunca zaten tarifede dedigi gibi 96kbps hizina dusersiniz. bu hiz cok bir anlami olmayan bir hizdir. whatsapp falan icin iyi tabi ama nomal olarak pek fazla internet kullanamazsiniz iskence gibi gelebilir.

Aynen hocam adsl gibi düşündüm haklısın teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: virusyildo

quote:

quote:

quote:

1024 kbps >>> 96 kbps

teşekkürler cevabınız için. evet haklısınız yazan kişi yanlış ifade kullanmış, veya yanlış bilgilendirmede bulunmuş..

ama söylediğine çokta uzak değil gibi duruyor. çok bilmiyorum ama yazımınıza yorumla normalde 3g hızı 2 mb civarı oluyorsa ve hız 96 kb a düşüyorsa, ve normal mantıkla 1024 kb 1 mb ettiğinden demekki hızı yirmide birine kadar düşüyor..

şahsen 29 tl.ye 1000 dakika ve 4 gb internet kullanıyorum. süper ikili tarife. 4 gb dan sonra 1 kb a düşüyor, yani bitiyor, ama 4 gb da işimi fazlasıyla görüyor..

antalya merkezdeyim, bulunduğum hemen heryerde H+ hızında çekiyor, note 2 kullanıyorum. bilgisayar hızına yakın bir internet bağlantısı, çok tatmin edici..

H+ nın 3g den daha hızlı olduğu varsayımıyla; hız 20 katından da daha yavaşa düşecektir. buda eziyet ötesi olur bence.

kardeşime alacaktım ama gereksiz bir atraksyon olur gibime geliyor..

benim tarifede yeni alımlara bitmiş, benim tarife veya benzer birşey beklemeye karar verdir.

genede cevabınız için teşekkürler..
  • şahsen 29 tl.ye 1000 dakika ve 4 gb internet kullanıyorum. süper ikili tarife. 4 gb dan sonra 1 kb a düşüyor, yani bitiyor, ama 4 gb da işimi fazlasıyla görüyor..

Bu tarifeye nasıl geçtiniz, halen devam ediyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcagatay

şahsen 29 tl.ye 1000 dakika ve 4 gb internet kullanıyorum. süper ikili tarife. 4 gb dan sonra 1 kb a düşüyor, yani bitiyor, ama 4 gb da işimi fazlasıyla görüyor..

Bu tarifeye nasıl geçtiniz, halen devam ediyormu?

bir üst mesajımda da belirttiğim üzere bende aynı tarifeyi kullanıyorum. ama şuan fiyatlandırma değişmiş.
    yanlış hatırlamıyorsam 59 lira, taahhütle 49 lira..
  • Merhaba turkcell kullanıyorum,AVEA Geçicem 1 yıl avea kalsam sonra bu tarifeye geçebiliyor muyum
  •  AVEA 500DK+5000SMS+SINIRSIZ İNTERNET 25 TL(FATURASIZDAN FATURALIYA GEÇİŞ)

geçiş böylemi arkadaşlar hata yapmıyalım bir yardımcı olunuz. yeni nanosim hat aldım
  • Bu kampanyadan yararlanıp faturası benim gibi 55 TL gelen var mı aramızda...

İnternet sitesinden baktığım zaman 25 yerine 55 TL yazıyor. Akşama şenlik var evde. Müşteri hizmetlerinde artık en şansız görevli kim olacak acaba. Yardıracam bu akşam...

ah avea ah gene yaptın yapacağını...

AVEA 500DK+5000SMS+SINIRSIZ İNTERNET 25 TL(FATURASIZDAN FATURALIYA GEÇİŞ)

Edit:resim güncellendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi somethg -- 8 Temmuz 2013; 17:25:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: somethg

Bu kampanyadan yararlanıp faturası benim gibi 55 TL gelen var mı aramızda...

İnternet sitesinden baktığım zaman 25 yerine 55 TL yazıyor. Akşama şenlik var evde. Müşteri hizmetlerinde artık en şansız görevli kim olacak acaba. Yardıracam bu akşam...

ah avea ah gene yaptın yapacağını...

ona aldanmayın, geçen de ben avea jete baktım, 70 tl gözüküyordu fatura 45 tl geldi, kampanaya falan vs. indirim yapıyorlar son faturanız oluşuyor, bir de mesajınızı düzeltip fotonun birini silseniz iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 8 Temmuz 2013; 16:37:09 >
  • güncel fatura o...hiçbir indirim yansıtılmamış hali...fatura kesilirken bütün indirimler düşüyor ve paket aşımı yapmadıysanız söylenen fatura geliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapator -- 8 Temmuz 2013; 17:44:24 >
  • tarife devam ediyorumu ? Ediyor ise hepsi yazip yollasam direk 5555 gecisim olurmu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: anl_clk

tarife devam ediyorumu ? Ediyor ise hepsi yazip yollasam direk 5555 gecisim olurmu ?

evet deneyin hocam bekliyoruz :D bi tarife bulamadım kendime gore soyle 4gb internet 1000dakka her yone bi tarihe bulsakta 30 40 liraya gecsek
  • Tarifeye gelen zam herkese mi geldi yoksa zam geldikten sonra bu tarifeye gecenleri mi kapsiyor?

• Benzin alana pocell var avantajlı :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • uygun bi tarife lazım banada ya 75 gün taahhütüm var ama şu an ona uygun bişi lazım
  • Arif kullanıcısına yanıt
    Evet, fatura 26 TL olarak geldi. 35 kuruşda "İçerik Servisleri" diye birşey geldi, tek fazlalık bu görünüyor. Artık ne ise bu "İçerik Servisleri"...
  • Bu tarifeye ek olarak seç bağlan paketi alınabiliyor mu?

• bu tarifedeyim 25 tl.lik 12 aylık taahütüm de var, yaklaşık 4 ayı geçti..
    normalde taahhüt vermeseydim 30 tl ödeyecektim. şimdi başka bir operatöre geçip taahhütümü bozarsam sadece aradaki 5 tl.lik farkı mı öderim? yoksa tüm paket ücretlerini mi? bilgisi olan var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.