Şimdi Ara

Avea 3G rezilliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 gün önce kontürlü avea hattımı 3G'ye açtırdım. şu an müşteri hizmetlerine göre açık görünüyor fakat ben 3G ağına giremiyorum ama evimde avea 3G full aslında.bunu denemek için arkadaşımın 3G'ye açık avea hattını aldım ve aynı yerde denedim ve 3G'ye sorunsuz girebildim. Avea sorunumu çözemiyor ve ben çıldırmak üzereyim. kaç günde açılır bu lanet şey

• ben aveanın hala nasıl ayakta kalabildiğine şaşıyorum.
  • kamu hatları-öğrenciler-asker hatları-sınırsız hatlar yetiyor şu an için Vodafone onları elinden almazsa:)
  • yakında onlar da iflas edicek. Numara taşımaya ùşenen veya yni hat almaya üşenen insanlar aveanın müşteri kitlesini oluştarck heralde=)
  • Ya avea Aslında %30 40 lık bir kesimi boş hat kullanıyor gibi. mesaj hatları cogu aylık veya 3 aylık 50 60 kontör yükleyip binlerce mesaj atip avea yı zararına olan şeyler çok görüyorum.
  • en sonunda açmayı başarabildiler. Hızım full çekmesine rağmen 1.3 Mbps civarı,neyse bu da yeter.
  • Benim anlamadığım hangi mantıkla bir arıza karşısında hemen kin ve öfkeye kapılıyorsunuz.Yok avea rezilmiş yok nasıl batmıyormuş yok avea şöyleymiş abartmayın yav.Çoğu sorunlar daha teknolojiyi kullanmayı bilmeyen kimseler yüzünden çıkıyor ufak bir sorunu çözmeyi beceremeyenler hemen sanki öfkeden kuduruyor yav vay rezil operatör bunlar aptal yok batsınlar aa nasıl ayakta bunlar.Mantıklı olun biraz yaa bir sorununuz varsa yazarsınız insanlar yardımcı olur.Bu bütün operatörler için geçerli,hemen vay rezil operatör,batsınlar bilmem ne yazmanın ne mantığı var.Sizin rezil dediğiniz avea 3G interneti 3G çıktığından beri hızlı-stabil ve sorunsuz kullanıyorum dizüstü bilgisayarımda.Üstelik tekdiş sinyalle ben 2,5 megabit gördüm bence hatayı kendi acemiliğinizde arayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimkk -- 26 Aralık 2009; 21:52:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimkk

Benim anlamadığım hangi mantıkla bir arıza karşısında hemen kin ve öfkeye kapılıyorsunuz.Yok avea rezilmiş yok nasıl batmıyormuş yok avea şöyleymiş abartmayın yav.Çoğu sorunlar daha teknolojiyi kullanmayı bilmeyen kimseler yüzünden çıkıyor ufak bir sorunu çözmeyi beceremeyenler hemen sanki öfkeden kuduruyor yav vay rezil operatör bunlar aptal yok batsınlar aa nasıl ayakta bunlar.Mantıklı olun biraz yaa bir sorununuz varsa yazarsınız insanlar yardımcı olur.Bu bütün operatörler için geçerli,hemen vay rezil operatör,batsınlar bilmem ne yazmanın ne mantığı var.Sizin rezil dediğiniz avea 3G interneti 3G çıktığından beri hızlı-stabil ve sorunsuz kullanıyorum dizüstü bilgisayarımda.Üstelik tekdiş sinyalle ben 2,5 megabit gördüm bence hatayı kendi acemiliğinizde arayın.

bunun acemilikle ilgisi yok, bu adamları sorun olduğuna ikna etmek için saatlerce telefonda konuştum, saçma sapan kişilerle muhattap oldum en sonunda azarlayınca kendine geldiler,ben bir ürüne para veriyorsam bu kadar uğraşmak zorunda değilim. evet bu operatör müşteri memnuniyetini sağlayamadığı için rezildir o kadar!

• quote:

Benim anlamadığım hangi mantıkla bir arıza karşısında hemen kin ve öfkeye kapılıyorsunuz.Yok avea rezilmiş yok nasıl batmıyormuş yok avea şöyleymiş abartmayın yav.Çoğu sorunlar daha teknolojiyi kullanmayı bilmeyen kimseler yüzünden çıkıyor ufak bir sorunu çözmeyi beceremeyenler hemen sanki öfkeden kuduruyor yav vay rezil operatör bunlar aptal yok batsınlar aa nasıl ayakta bunlar.Mantıklı olun biraz yaa bir sorununuz varsa yazarsınız insanlar yardımcı olur.Bu bütün operatörler için geçerli,hemen vay rezil operatör,batsınlar bilmem ne yazmanın ne mantığı var.Sizin rezil dediğiniz avea 3G interneti 3G çıktığından beri hızlı-stabil ve sorunsuz kullanıyorum dizüstü bilgisayarımda.Üstelik tekdiş sinyalle ben 2,5 megabit gördüm bence hatayı kendi acemiliğinizde arayın.

avea nında bazen sucu yok değil ama yinede sana katılıyorum..

• quote:

yüzde 90 nına imzamı atarım, doğru tesbitler Yalnız @engink arkadaşımızın sorununu bu açıklamanın dışında ayrı bir sorun olarak gözüküyor..

• Ptesi günü Beylikdüzü Migros + behause + carrefor civarında bir müşteriye gittik
    Yolumuzu kaybettik yağmur da yağıyor
    Açtık NOTEBOOK Avea 3g mobil modem ile haritadan bakalım dedik
    3G avea şebekesini bulamadı iyi mi
    E5 kenarında yani
    Princ ve bakırcılar sanayi sitesi gittiğimiz yer
    İyi ki ben 3G ye abone değilim ...
  • quote:

+1

• beylikdüzünde avea 3g ararken petrol bile bulabilirsiniz fakat avea 3g aramayın!! vodafone ve turkcell ın gayet güzel çekmesine rağmen avea için oda da konum değiştiriyoruz, balkona çıkıyoruz. teşekkürler avea
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_k12

quote:

sana katılıyorum..

ben de

Her ne kadar 3G konusunda Avea yı sorunlu görsem de vazgeçemediğim tarifeleri için Aveaya müteşekkirim.İyi ki varsın Avea.

• avea devletin ortakligina sirtini dayamis musteri onemli degil onlar icin nasil olsa vergilerden almislar ve aliyolar.UYE OLDUGUN SERVISI IPTAL EDIP PARAYLA TEKRAR UYE YAPAR ISTE BOYLE REZIL BI FIRMA HAKKATTEN.
  • Herşeye rağmen,birgün bu tarife çok harika,fiyatı çok iyi diyerek avea hat kullanmaya başlarsın.Forumda Avea yı yerden yere vurup da bir gün Avea nın piyasaya duyurduğu tarifeye heyecanla geçip,tarifeyi göklere çıkaranları gördüm bu forumda.Çünkü kaç paraya ne kadar konuştuğumuz çok önemli bizim için her ne kadar kalite kalite diye tuttursak da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradox1026

kamu hatları-öğrenciler-asker hatları-sınırsız hatlar yetiyor şu an için Vodafone onları elinden almazsa:)

+1 bunlar olmasa taşa takılmış çoçuk gibi yere yapışır
  • teşekkürler avea trabzoncell 10 gündür almışım kendime balkonda yer yaptım. şimdilik püfür püfür esiyor kışın ne olacak bilinmez bu güne kadar çekjavascript:void(AddText(''))tiği maximum hız 45,000 kbps
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucid dream

beylikdüzünde avea 3g ararken petrol bile bulabilirsiniz fakat avea 3g aramayın!! vodafone ve turkcell ın gayet güzel çekmesine rağmen avea için oda da konum değiştiriyoruz, balkona çıkıyoruz. teşekkürler avea

Maalesef doğru :)
  • Ben avea'nın turkcell ve vodafone'na göre bu alanda biraz geride kaldığını düşünüyorum.Konunun açılmasında biraz zaman geçmiş olmasına rağmen avea pek bir ilerme kaydettiğini sanmıyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.