Şimdi Ara

Avea 27 saniye için 25 ytl aldı herkesi desteğe bekliyorum (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
7.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: 1atasoy

Başıma geleni kısaca anlatıyorum lütfen tamamını okuyun
    30.05.2008 tarihinde avea müşteri hizmetlerini aradım ve hepsibir olan tarifemi her yöne 300 e çevirmek istediğimi beyan ederek kampanya hakkında bilgi istedim önceden hepsibir + tüm ev iş avea 320 dakika paketini kullanıyordum hepsibirde 1.5 ytl aylık sabit ücret + paket fiyat olarakta 23 ytl ödüyordum her yöne 300 tarifesine girince paket kullandırılmadığını ve sabit ücret olarak 25 ytl ödeyeceğimi eğer kabul edersem bu güne kadar olan konuşmalarım önceki tarifemden bundan sonrakilerinde yeni tarifemden fiyatlandırılıcağı söylendi.böyle denince bende dakika fiyatları aynı diye kabul ettim etmez olsaydım her yine 300 tarifesinin sabit ücretini hemen faturama yansttılar anlayacağınız 31.05.2008 günü yaptığım 27 saniyelik görüşme için 25 ytl faturalandırılmış bitmek üzere değil resmen bitmiş olan mayıs ayına ait 25 ytl
    tabii faturayı görürgörmez avea müşteri hizmetlerini aradım sağ olsun arkadaşlar bozuk plak gibi o gün değiştirdiğiniz için böyle oldu yapıcak bir şey yok cümlesini her 30 saniyede bir bana ilettiler bende sorunumu gidip şikayetvar.com sitesine yazdım az önce bir bayan aradı şikayetimle kendisinin ilgilendiğini söyledi ve malum cümleyi kurdu bende madem ay sonu faturam kesilmeden tarifemi değiştirdiğim için böyle oluyor bu ayın sonunda faturam kesilmeden geri döneyim eski tarifeme gelicek faturada eski sabit ücretten olsun dedim bayan bir süre telefonda bekletti soruşturdu geri döndü hayır değiştirsenizde sizden yine 25 ytl sabit ücret tahsil edilecek dedi yani işlerine gelince değiştirilmiş tarifenin sabit ücretini alıyorlar gelmeyince diğerinin neyse ne yapabileceğimizi sordum bayan operatörle yaptığım görüşmeyi dinliyeceklermiş eğer yanlış bilgilendirilmişsem ücret iadesi yapacaklarmış bende bayana bu işin peşini bırakmayacağımı gerekirse adli makamlara başvuracağımı ve internetten özelliklede donanımhaber forumundan konu ile ilgili kampanya başlatıcağımı belirtim ama bayan kısaca sen kimsin seni kim kaale alır 25 ytl için çok konuştun anlamıca gelicek bir kaç cümle ile iyi günler diledi ve telefonu kapattı

hepinizden konu hakkında görüş ve destek bekliyorum konunun linkini avea'ya ve bir kaç firmaya daha yollayacağım şimdiden teşekkürler
    bu arada paramı geri alamazsam kendime ait 3 avea hattı ve eniştemle kız kardeşime aldığım diğer 2 hattı numara dolaşımı başladığında kapattıracam gidicem vodafon alıcam zaten bi onu denemedim bakalım o nasıl

üzülerek söylüyorum avea hiçbir zaman haksız olmaz, buna benzer olaylar yaşadım hep kayıt dinleyecekler vs.. ben haklı olduguma emin oldugun karşı tarafın(aveanın yanlış bilgilendirmesi olduguna %100 eminim hatda 3-5 kere tekrarlatmıştım görüşme esnasında ama sonuçta o kayıt dinleniyor ve haklı yine avea haksız yine ben oluyordum. Avea ile tartışılmaz, ya kullanacan katlanacan yada kullanmayacan, Müşteri hizmetlerinde en kötü firmadır avea.

• quote:

Orjinalden alıntı: droll

Hep beraber mail atalım arkadaşlar..

• AVEA..

aman aman uzak dursun..
  • evet arkadaşlar şimdi yeni bir olay pixofun isimli firma hiç bir aboneliğim hiç bir isteğim olmadan oyun yükledim ayağına yatıp diğer hattımdan 108 kontör kesmişlerdir avea müşteri hizmetleri konu hakkında firmanın sizden nedensiz yere kontör kesmesi mümkün değil eğer öyle ise iade etmeleri gerekir diyor bende siz nasıl kontrol ediyorsunuz bu işleri diyorum hep aynı cümle pixofun firması sizi arayacak oraya sorun diyor 3 4 defa sistemi sormama rağmen hep aynı şeyi söyledi meltem hanım
  • ben 4 yıldır trcell ve avea beraber kullanıyorum. hiç bi sorun yaşamadım. avea ile 150 kontöre yaptığımı trcell ile 1000 kontöre yapamıyorum. böyle bir şeyin başınıza gelmesi üzücü lakin bir kaç iyi örnek onun iyi olduğunu göstermediği gibi, bir kaç kötü örnekte onun kötü olduğunu göstermez.

avea her durumda trcellden iyidir. belki sizden bi 25 ytl almışlar ama bence trcell de olsaydınız nice 25 ytl ler ödemiştiniz şimdiye kadarki ödediklerinizle...
  • avea olarak banada kazığı oldu memnun değilim pek ama işbankası sağlam bankadır daha hiç yamuğunu görmedim
  • avea 3 dk lık gprs bağlantısından sonra 200 kontörümü yedi.bu resmen silahsız soygun bağlı kaldığım sürede toplam yaklaşık 3 mb veri alışı olmuş ve bu tam 200 kontöre mal oldu haram olsun avea dan uzak durun
  • benimde yiyo turkcelle 1 dk konustum 40 köntorumu yedi bir internete girdim 100 kontorumu yedi
  • peki arkadaşlar bende avea kamu tarifesinden her yöne 300 e geçmeyi düsünüyüroum bunu ne zaman yapmak lazım anlatılanlara göre hel halükarda 2 tarifeyide aynı ayda kullandığım için ikisininde sabit ücretini ödemem gerekcek öylemi ?
  • müşteri hizmetlerini arayacaksın faturanın döndüğü günü öğreneceksin diyelimki benim ki 30 unda doluyordu 1 inde dönmem gerekirdi
  • avea ve vodafonem var.. vodafonyle telefon açıyorum.. aveayla msj.. ikiside hep açık.. gayet memnunum
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1atasoy

müşteri hizmetlerini arayacaksın faturanın döndüğü günü öğreneceksin diyelimki benim ki 30 unda doluyordu 1 inde dönmem gerekirdi

aradım bugün bizim bir abide 26 sında geçmiş kamudan 300 e 62 ytl fatura gelmiş oda dert yanıyodu normal 26 sına kadar konusmaları mesajları ücretlendirilmiş üstüne 300e geçince 3 gün için 25 ytl de kesmişler isyanlardaydı o aradı bende sordum ayın 30 unda kesiliyormuş herhalde bütün faturalar 1 inde geçmek gerekiyormuş.
  • Turkcell bende 10 yıldır kullanıyorum tek bir sorun çıkmadı çok şükür.. Avea ve vodafon kullanan kim varsa şikayetci..
  • dün akşamüstü bizim apartmanda bir komşumuz asansörde kalmış 1 saate yakın nerdeyse havasızlıktan bayılıyordu bilin bakalım hattı neymiş.......????
    AVEA.........İstanbulun göbeğinde çekmeyen hat...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sevimlican

dün akşamüstü bizim apartmanda bir komşumuz asansörde kalmış 1 saate yakın nerdeyse havasızlıktan bayılıyordu bilin bakalım hattı neymiş.......????
    AVEA.........İstanbulun göbeğinde çekmeyen hat...

Yuhh be bu kadarda acımasız olunurmu ya..Bahsettiğin yer asansör..Bizim asansörde hiçbiri çekmiyor nolcak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!_saHin_!! -- 20 Ağustos 2008; 10:58:18 >
  • bizim asansörde vodafone ve turkcell çekiyor ama....zor anımda hattım yanımda olmayacaksa o hattı eleştirmek acımasızlık değil bence..kapalı alanlara önem vermesi gerek tüm operatörlerin....
  • avea işte nolcak
  • Başka bi konuya da yazmıştım..
    Müşteri hizmetlerinin kampanyalardan prosedürlerden haberi yok hepsi ayrı telden çalıyo. Şu an itibari ile ağustos faturamı görebileceğim bir hizmeti bile yok. Ses kalitesi ve çekimi berbat. Bedava mesaj ve beleş kamu tarifeleri olmasa esamesi okumayacak 2., 3. sınıf bir operatördür avea!

bakın bir de bu topikten bilgi alabilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_25816596/tm.htm

Ve ne kadar salağım ki ben numarayı değiştirmemek adına bu gereksiz kurumun kazık gibi bir tarifesini her ay 120 YT fatura vererek kullanıyorum. Evet salağım !!!
  • artik numara tasinabiliyor..

quote:

Orjinalden alıntı: Vincent Lord

Başka bi konuya da yazmıştım..
    Müşteri hizmetlerinin kampanyalardan prosedürlerden haberi yok hepsi ayrı telden çalıyo. Şu an itibari ile ağustos faturamı görebileceğim bir hizmeti bile yok. Ses kalitesi ve çekimi berbat. Bedava mesaj ve beleş kamu tarifeleri olmasa esamesi okumayacak 2., 3. sınıf bir operatördür avea!

bakın bir de bu topikten bilgi alabilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_25816596/tm.htm

Ve ne kadar salağım ki ben numarayı değiştirmemek adına bu gereksiz kurumun kazık gibi bir tarifesini her ay 120 YT fatura vererek kullanıyorum. Evet salağım !!!

• TT = AVEA kuzu kuzu aynı firma...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.