Şimdi Ara

AVEA 1GB İnternet 9 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
22.503
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VODAFONE CEPNET İLE YAZIYORUM ŞİMDİ İLK BAŞLARDA BİRAZ YAVAŞ OLABİLİR AMA SÜREKLİ KULLANDIĞINIZ SAYFALARI ÖNBELLEĞE ALIYOR BİLGİSAYAR VE SAYFAYI YENİDEN YÜKLEDİĞİNİZDE GAYET ORTALAMA BİR HIZDA BAĞLANIYOR
    BİDE BUNUN İÇİN VODEM ALMAYA GEREK YOK BEN SİM KARTIMA BİLGİSAYARIMA TELEFONUMU USB KABLOSU İLE BAĞLIYORUM VE NETİ AYARLIYORUM BAĞLANIYORUM BÖYLE GAYET GÜZEL BİRŞEY 8 TL YE SINIRSIZ SADECE FİLM İZLEMEK ZOR İMKANSIZ GİBİ BİRŞEY NEYSE YİNEDE SÜPER 8 TLYE İNTERNET

BUNU BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORUM ÇÜNKÜ BU NET İÇİN VODEM ALMAYI DÜŞÜNENLER OLABİLİR BENİM YAPTIĞIM GİBİ YAPMAK DAHA UYGUN MALİYETİ BİDE GERÇEK BİR KULLANICI OLARAK BİLGİMİ SUNMAK İSTEDİM İLK ÇIKTIĞI GÜNDEN BERİ KULLKANIYORUM BEN

SAYGILAR HERKESE.............
  • çok güzel teklif... "sürekli kullanmam ama elimin altında dursun" diyen için 9 liralık bir sigorta valla...
  • yeni hat alanlar için + hat vergisi var 40-50 tl gibi bir rakam... + jet modem ücreti var 49 tl... ve ayda 9 tl internet ücreti... kotayıda hem gelen hem giden veri olarak hesaplıyorlar, adsl deki gibi sadece gelen veri miktarından hesaplanmıyor. almayı düşünenler bunları göze alsınlar..

ben aldım kullanıyorum, birkaç farklı yerde kullanma şansım oldu(bursa akçağlayan, ortabağlar, ikea) bir şikayetim yok. evde avea hatla doğru düzgün konuşamadığım halde avea internetle ilgili bir şikayetim yok, ne hız olarak nede çekip çekmeme açısından...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sites1980

Avea dan interneti az kullananlar için güzel bir tarife.

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/servisler/wapinternetgprs/kademeli_jet.shtml?pagemenu=servisler.internet.laptoptannet.kademelijet

MODEM UCRETİ : 49TL NAKIT VEYA K.K
    HAT ACMA UCRETI : 36TL /12AY.

BUNLARI DA UNUTMAYIN.

• ben bir acele aldim ama vodafone un cepnetinin vodemde kullanildigini bilsem almazdim.

su ave jet ile yaziyorum 3g genelde cekiyor ama aylik 9 + 4 liraymis olmadi iptal ederim ne hat nede modem taahhutlu sadece yeni hat vergisini zarar ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozo46

quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL
    bence cep telefonundan sandm hemen geçecektim

Aynen :( birden heyecan yaptım..

hemde ne heyecen :)

internet paketi için vodafone gectim zaten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: warking

quote:

Orijinalden alıntı: Nosferatu`

quote:

Vodafonun ki sınırsız ama yavaş.
    Yavaş'ı neyle kıyasladığınıza bağlı. Senelerce 56K modemle bağlananlar için :) yeterli. Kaldı ki telefondan kullanım için olduğunu düşünürsek 256K gayet iyi bir hız, bilgisayardanda forum facebook ve hatta görüntülü görüşme yapılabiliyor gayet güzel.

onlıne oyun bile oynuyor :))) ayda 8 lira

şu paketi herkese tavsiye etmeyelim artık

• beyler yeni eve taşındım ve şu an fiber optik kurulumu var ama 1-2 ay sarkar gibi, bu arada net kullanmam lazım ve aklıma bunlar yattı,
    gündüz zaten işte kullanıyoruz ama akşam evde net bi şeylere bakmak için lazım oluyor;
    örneğin lcd tv den film izlicem altyazı lazım, grupfoni vs siteden bişi alıcam net lazım ama şu an yok,

vodafone 8liralık işimi görür mü, gidip direk vodafone almak yeterli mi, bir de vodeme gerek varmı, telefondan bağlamak ile vodemden bağlamak arasında fark var mı vs vs , çok sordum ya =((
  • vodafone a binlerce teşekkür 7,99 a cepnet tarifesi yaptığı için :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRaVMaaa

beyler yeni eve taşındım ve şu an fiber optik kurulumu var ama 1-2 ay sarkar gibi, bu arada net kullanmam lazım ve aklıma bunlar yattı,
    gündüz zaten işte kullanıyoruz ama akşam evde net bi şeylere bakmak için lazım oluyor;
    örneğin lcd tv den film izlicem altyazı lazım, grupfoni vs siteden bişi alıcam net lazım ama şu an yok,

vodafone 8liralık işimi görür mü, gidip direk vodafone almak yeterli mi, bir de vodeme gerek varmı, telefondan bağlamak ile vodemden bağlamak arasında fark var mı vs vs , çok sordum ya =((

hocam sizinle aynı durumdayız
    nokia 5800 üzerinden cepnet tarifesi ile laptopdan şu an yazıyorum.
    isteklerinize yeter de artar bile.
    faturasız hat alırsanız ayda 8 TL yükler mutlu mesut kullanırsınız.
    hatta arada vodafone kampanya yapınca
    bedava konuşma ve mesajı da kullanırsınız..

• ya arkadaş biz ayda 5 liraya 100 mb alıyoz turkcell niye kampanya yapmıyo gerçi 14 martta aylık 100 mb 5 lira kampanyadaymış aldım şu an 75 mb fiilan kaldı turkcellin bağlantı hızı gerçekten mükemmel evde wifi ile bağlandığımda aynı hız hemen hemen ama insan tırsıyor günde en fazla bi 5-10 dakika facebook a filan bakıyorum onun haricinde internette gezinmeye tırsıyorum bu gidişle bize vodafone yolu gözüküyor
  • ben şunu merak ediyorum arkadaşlar,

şimdi hem avea da hem vodafone da 100 tl de fatura stop olayı var, ama vodafone da, adil kullanım kotası var 6.2 GB dan sonra hız GPRS hızına düşüyor,

avea da bu olaylar nasıl işliyor ???

Thanks, iyi forumlar ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeKSandDoRT

ben şunu merak ediyorum arkadaşlar,

şimdi hem avea da hem vodafone da 100 tl de fatura stop olayı var, ama vodafone da, adil kullanım kotası var 6.2 GB dan sonra hız GPRS hızına düşüyor,

avea da bu olaylar nasıl işliyor ???

Thanks, iyi forumlar ...

Avea'da hız düşümü olmuyor, 99 TL'de fatura duruyor sadece, erişim aynı hızda devam.

Cepten girmek isteyenler için; cepten jetteki hatla girebilirsiniz ama sesli çağrı kullanamazsınız.
    Ayrıca Yeni yıl tarifesi (400dk+4000sms+4ayda bir bedava 25 TL) kullananlar için 1GB internet paketi de 9 TL. isteyenler onu da değerlendirebilirler:
    http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/faturali/yeniyil_tarife.shtml?pagemenu=tarifeler.faturali.yeniyil (altta fırsat diye yazıyor)

• quote:

Orijinalden alıntı: haziranyagmuru

VODAFONE CEPNET İLE YAZIYORUM ŞİMDİ İLK BAŞLARDA BİRAZ YAVAŞ OLABİLİR AMA SÜREKLİ KULLANDIĞINIZ SAYFALARI ÖNBELLEĞE ALIYOR BİLGİSAYAR VE SAYFAYI YENİDEN YÜKLEDİĞİNİZDE GAYET ORTALAMA BİR HIZDA BAĞLANIYOR
    BİDE BUNUN İÇİN VODEM ALMAYA GEREK YOK BEN SİM KARTIMA BİLGİSAYARIMA TELEFONUMU USB KABLOSU İLE BAĞLIYORUM VE NETİ AYARLIYORUM BAĞLANIYORUM BÖYLE GAYET GÜZEL BİRŞEY 8 TL YE SINIRSIZ SADECE FİLM İZLEMEK ZOR İMKANSIZ GİBİ BİRŞEY NEYSE YİNEDE SÜPER 8 TLYE İNTERNET

BUNU BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORUM ÇÜNKÜ BU NET İÇİN VODEM ALMAYI DÜŞÜNENLER OLABİLİR BENİM YAPTIĞIM GİBİ YAPMAK DAHA UYGUN MALİYETİ BİDE GERÇEK BİR KULLANICI OLARAK BİLGİMİ SUNMAK İSTEDİM İLK ÇIKTIĞI GÜNDEN BERİ KULLKANIYORUM BEN

SAYGILAR HERKESE.............

ben N95 ile bağlanırken bilgisayardan bağlanamıyorum.
    sen nasıl bağlanıyorsun?
    vodafone ile görüştüm sorun çözülmedi bende kapatım şimdi avea jet le bağlanıyorum erişim normal

• jet kademi tarifeyi 1 aya yakın kullanıyorum sultanbeyli sanayide ve içerenköyde takıyorum çok iyi bağlanıyor hiç kopma olmuyor, kota günlük 33 mb kullanıma gelirki yeterli video facebook webmail vs bunlar kota yiyo.
    pop3 mail irc mirc mobil web msn skype sayfa gez kotayı aşmaz , kota sorgulamada yanıt alamıyorum, kota hesabımı günlük alt simgedeki int bağlantı ölçüm veriyo n kullandığım belli, hesapda şaşmazlarsa tavsiye ederim. cafeden bizi kurtardığı için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: numenorian

ya arkadaş biz ayda 5 liraya 100 mb alıyoz turkcell niye kampanya yapmıyo gerçi 14 martta aylık 100 mb 5 lira kampanyadaymış aldım şu an 75 mb fiilan kaldı turkcellin bağlantı hızı gerçekten mükemmel evde wifi ile bağlandığımda aynı hız hemen hemen ama insan tırsıyor günde en fazla bi 5-10 dakika facebook a filan bakıyorum onun haricinde internette gezinmeye tırsıyorum bu gidişle bize vodafone yolu gözüküyor

Turkcell'den aylık 4 gb. 39 tl. ödüyordum. Dikkatli kullanmama rağmen 15 günde limiti aşıyordum.
    Vodafon'a geçtim, ayda 8 tl'ye sınırsız. Turkcell 145 kb. hızında bağlanıyordu, Vodafon 96 kb.
    Ay sonu kullanım detaylarına baktım Vofafon internet sitesinden. İnternet kullanım detaylarım 300 sayfa olmuştu.
    1-3 Nisan arası kullanım detaylarım 32 sayfa olmuş. %99'u internet.
    Turkcell'de herhalde en az 500 tl öderdim. Şu anda 8 tl.lik Vodafone cepnet paketi var.
    HTC ile kablosuz bağlanıyorum. İsterseniz kablolu da bağlanabiliyorsunuz.
    53 tl.lik HTC Desire kampanyasından faydalandım. İsterseniz 65 tl. Iphone4 kampanyası da var.
    Yalnız 24 ay girdiğiniz konuşma paketini değiştiremiyorsunuz. 20 liralık mini+ (250dk+150dkx4ay) paketini artırmak istedim kabul etmediler. Cezalı hale düşermişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celalsungur -- 3 Nisan 2011; 23:53:41 >

• turkcell ın hızı,gercekten cok cok ıyı,

her daım 2 sınyal bıle cekse 3-4mbitten aşagı degıl,

ama 1gb 1 haftalık kotam 4 gunde doluyor, ıcıyor resmen kotayı,

vodafone gectım, ılk 100mb ı kullanıyorum 1-2mbit anca cekıyor,bakalım 128kb e dusunce napcaz
  • Vodafone 7 liralık paket bence 1 numara...
  • vodafone 7.99 luk interneti alsam bilgisayardanda internete girebilirmiyim?nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: celalsungur

HTC ile kablosuz bağlanıyorum. İsterseniz kablolu da bağlanabiliyorsunuz.

Evet bilgisayardan internete giriliyor. Mesai saatleri dışındaki tüm internet girişlerim cep net paketi üzerinden.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.