Şimdi Ara

Avea 19 tl 500 dk faturalımı yoksa (genç paket )500 dak 1000 sms 1gb data mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
10.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1000dk sabite, 1000dk her yöne ve 1000dk aveya toplam 32tl ödüyorum. Aslında bazen kapsama sorunu yaşatsada en uygun operatör diyebilirim. Yalnız faturasız hatlara acıması yok. Adamlar illa faturalı ol diyor. Ben faturalıya yani süper kamu 300e geçtim önce. 3ay sonra da bu tarife yetmiyor numaramı taşıycam dedim ki gerçekten yetmiyordu. Onlarda 59luk tarife +5tl sabit hatlara 1000dk tarifesini %50 indirimle verdiler
    Sırf bu nedenle annemin hattını da faturalıya geçiricem.
  • resmen hayatımda kullandığım en güzel tarife oldu, 500 dk 1000 sms ve 1 gb data, türkcell de 60 tl veriyodum her ay
  • Bende turkell faturalıdan avea faturasıza geçiş yaptım. Bu genç paket için 1991 e tc kimlik numarasını gönderdim avea lılarda 1000 dk tarifesi geldi ben her yöne 500 dk istiyordum. Bu belirtmek için bir yol var mı bilmiyorum. Sonra avea CALL CENTER aradım :)) gerekli düzenlenmenin yapılması için talep oluşturuldu. Bakalım ne zaman düzeltirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: demong

resmen hayatımda kullandığım en güzel tarife oldu, 500 dk 1000 sms ve 1 gb data, türkcell de 60 tl veriyodum her ay

ben su anda vodafone kullanıyorum sırf cepnet ıcın. sızce bu tarıfeye gecsem mı? 1 gb az dersınız belkı ama zaten cepnetlede 1 gb gectıgım olmuyor iphone 3gs kullanıyorum cepnet iphone ile tam bır ıskence. sızce iphone ıcın yeter mı cepnetı mı bıraksam mı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.