Şimdi Ara

avea 0.facebook sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
5.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • samsung c3303 kullanıyorum 0.facebook.com kullanıyorum . ücretsiz olduğu soyleniyor ama sürekli 2 -3 kuruş gidiyor . çözümü varmı ?

• Bende faturalı Avea var. 0.facebook.com a girince operatörünüz ücretsiz facebook desteklemiyor diyor :) Ücret gidiyor anlayacağın. 100mb lık internet paketikullanıyorum
  • İnternet paketinden olabilir belki.zero.facebook.com dene bakalım
  • daha yeni denedim benden de gitti ne yapmaya çalışıyorlar acaba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeniuyeyimiste

Bende faturalı Avea var. 0.facebook.com a girince operatörünüz ücretsiz facebook desteklemiyor diyor :) Ücret gidiyor anlayacağın. 100mb lık internet paketikullanıyorum

Aynı sorunu ben de yaşamıştım. Müşteri hizmetlerini aradım..
    Sorununhttp://0.facebook.com adresine girerken kullandığım bağlantı ayarlarında olabileceğini söylediler, öyle de çıktı..
    Sizde, telefonunuza uygun ayarları edinin ve tekrar deneyin derim.
    Sorunsuz şekilde bağlanıyor. (hattım faturasız)

unutmadan:
    (Wap ayarları ile girmek gerekli demişlerdi.)

edit: ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [XL] -- 14 Şubat 2011; 1:00:52 >

• [XL] nasıl ayarllıcaz pekı?
  • Avea Internet ile girerseniz tarayıcınız desteklemiyor uyarısı verir ve m.facebook.com a yönlenerek ücret yazmasını sağlar.

Avea Wap & Gprs ile girerseniz herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Ayarlar ile ilgili olarak *999# yaparsanız telefonunuza 79 kuruş karşılığı ayarlar gelecektir.
  • Arada gidiyor bazen gitmiyor.Giden 14 TL mi 4 ay önce iade etcez dediler hiç bişi yok dalga geçiyolar resmen 3G Modem aldım pişmanım telefonumda onların hattını kullanıyorum pişmanım, arkadaş şu operatörün iyi bir yönü yokmu hiç ya...
  • bendede girmiyo
  • arkadaşım eğer internetten avea online girersen oradan sana bi şifre veriyo *952#den alıosun şifreyi oradan giriş yaptıktan sonra telefon ayarlarını tıklıosun cep telefonunuza göndermek istediğiniz ayarlar bölümünden hepsini kaydet telfonuna istersen lazım olur daha sonra rahat bi şekilde girebilrsin facebooka :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.