Şimdi Ara

Avcılardaki Hırsız / Dolandırıcı Oto servis (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
7
Favori
30.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
207 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: qwsehmus

Hocam servisin ismi ne?

Alıntıları Göster
    http://www.ik*zlerotoservis.com/
  • Sıkma canını hocam avukat tut mutlaka ve yeniden şikayetçi ol. Avukat tutmadan harekete geçme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • herhangi bir gelişme varmı acaba?
  • konu aktif ...
  • Geçmiş olsun bilgiler için teşekkürler şu an firma aktif mi ya da adamın yeni dükkanın adı nedir görüyor musunuz ??

• Google otto zenith avcılar ikizler yazdım çıkan sonuçta Google yorumlarına baktım 12 tane yorum var hepsi 1 yıldız

Edit; konu eskiymis ondan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brother ToLGa -- 8 Nisan 2020; 7:59:13 >
  • şu konuyu her görüdğümde sövüyorum zenithe ama helal olsun konu sahibine firmayı madara etmiş.daha iş yapamazlar umarım
  • Butun sanayi esnafini oldurmeye gerek yok tabi ama bu kadarina da pes. Bu ne magandaliktir.
  • ÇÜŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ 150 TL TORNA NE ???????????

Daha sabah yaptım bugün müşteriye adamdan 40 tl torna parası aldım pUHAHA :D
  • Cok sakin durursaniz boyle seyler olur. Su hareketi bir sahinciye ya da beyaz bmwciye yapamazlar.
  • konu up
  • Sanayiye işte bu yüzden güvenmeyeceksin. Hepsi aynı olmasa bile böyle dolandırıcılar yüzünden diğer esnaf arkadaşlarda mağdur oluyor.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    Konu baya eskiymiş, son açılan konudan geldim buraya :)
  • Bu ülkede arkasında gücü olan haklı oluyor maalesef. Sanayi esnafı ve galericiler insanı katil ederler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gözü karanın birine denk gelirlerse dükkanın kül olması bi bidon benzine bakar.

• çoluğunun çocuğunun boğazından nasıl geçiriyor acaba bu şekilde kazanılan bir parayı
  • arkandayız forum olarak hocam
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.