Şimdi Ara

Avatar Yüzünden 16 Yıl Geciken Alita: Battle Angel Film İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kim olduğunu veya nereden geldiğini bilmeyen cyborg Alita'nın, tanımadığı bir gelecekte uyanması ve şefkatli bir doktorun yanında tekrar hayata bağlanmasını anlatan Alita: Battle Angel yani Alita: Savaş Meleği'nin incelemesi ile karşınızdayız. Sinemada izlenmesi gereken bir film mi sorusunun cevabını arıyoruz.

• Kedinin gelmesi çok senaryo olamayacak kadar doğal xD

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • edge of tomorrow dan sonra hoolywood'un elinden çıkmış en iyi japon manga anime uyarlamalarından biri olmuş..

• Astro Boy > Alita: Battle Angel

• Lütfen, illa inceleme yapacaksanız videonun altına incelemeyi yazın. Yanımda kulaklıkla ya da sesli bir şeyler izleyebileceğim durumdayken dolaşmıyorun sitede her zaman. Videonun izlenmesi sitenin gelirine bir şey katmıyordur herhalde, kimsenin zararına bir hareket olmaz sanıyorum.

• Şimdi çıktım filmden. Gidin bence çok iyi. Imax gittim ben görseller oldukca basarili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC_Hawker -- 18 Şubat 2019; 6:12:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce çıktım derin bir konu bulamadım, akılda kalıcı bir hikaye ve son bekliyordum. Beklentim büyüktü belkide o yüzdendir. Kendini izleten bir film asla sıkılmazsınız. Ayrıca bu evrende iyi bir yapımcıyla güzel bir oyun ortaya çıkabilir. Sonuç olarak filme 10 üzerinden 7 puan verilir.

• cebrail.bsrn kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ,hikayeyi spoil etme lütfen...

• FerdosParadise kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın...

• Film güzel görünüyor

• Dizi forumunda bu konunun işi ne arkadaş banane bu filmden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yemek yemesi mesela saçma...nereden çıkacak posa ?

• 6:05 te boktan demişsin ben dışkı emojisinden bahsettiğimde az daha ban yiyordum bak

• izledim guzeldi ama sonu olmamis artik seriye baglayip sonu devam edilecek filimler yapiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: cebrail.bsrn

Kusura bakmayın...
    Astağfurullah kardeşim,ne kusuru...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.