Şimdi Ara

Avatar filmlerinin senaryosu tamamlandı; çekimler başlıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Her zaman söyledim avatarı beğenmeyen kumda oynasın aslında beğenenler sırf marjinal olmak için topa tutan elemanlar avatar iyi filmdir açık ve net.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abrahamblack

üretken zeka vay canına kaç tane aynı senaryoya sahip film gördük mekanlar değişir sadece ve her zaman bir kurtarıcı vardır o da abd li vatanseverdir. aaa nerelerden hatırlıyorum ben bunu.

Bunda takılacak bir şey yok bence. Herkes kendi ülkesinin propagandasını yapar. Bu tür filmleri ispanya çekseydi,sinema sektörüne ispanya hakim olsaydı dünyayı kurtaranların ispanyol vatansever olduğunu görürdük.

hintlerin filminde uzaylılar hindistana gelir vs

Veya hangi türk filminde türklerin değil de yabancıların savunulduğunu övüldüğü gördün? En meşhurlarından örnek dağ 2 de işidle savaşan fransız ordusunun propagandasını yapacak değillerdi sonuçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel film olacak sanırım, inşallah oyuncular iyi seçilir yoksa film iyi olsa bile etkisi geçmiyor.

• Avatar görüntüsü grafik cgi her neyse işte efsane olan sinemaya yenilik getiren ama hikaye kurgu oyunculuk vs holywood klişesinden ileriye gidememiş bir filmdir en azından bana göre böyle
  • hey gidi avatar
  • Koca bir balon

Ha kötü film mi kesinlikle hayır, ancak o gişeyi hakedecek hiç bir şey sunmuyor

Tamamen zamanında "sinemada devrim", "yok böyle bişey" mottosuyla çıktığı için gişe yaptı

• quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

Koca bir balon

Ha kötü film mi kesinlikle hayır, ancak o gişeyi hakedecek hiç bir şey sunmuyor

Tamamen zamanında "sinemada devrim", "yok böyle bişey" mottosuyla çıktığı için gişe yaptı

abi anlamiyorum uya. 'Balon' diyenler neyin kafadini yasiyor ?

15'lik diz ustu bilgisayarda izleyenler begenmiyor sanirim.
  • @vamp bende de durum tam tersi...

• Filmi çok seviyorum umarım bu seri devam eder.
  • Arkadaşlar bu filmden önce sinemada 3d film izleyenler bilir 1 yada 2 sahnede 3d lik olay olur biter, bu film sizi pandoranın içine soktu resmen bu adamın işi bu sinemaya yön verir terminatör geçmişte cgi'yi nasıl cağ atlattıysa bu filmde 3d olayına bambaşka boyut kattı. Yukardaki arkadaşa katılıyorum notebook da izleyip filme bok atmanın alemi yok, kimse filmin senaryosu mükkemmel demiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: barbarturk

Arkadaşlar bu filmden önce sinemada 3d film izleyenler bilir 1 yada 2 sahnede 3d lik olay olur biter, bu film sizi pandoranın içine soktu resmen bu adamın işi bu sinemaya yön verir terminatör geçmişte cgi'yi nasıl cağ atlattıysa bu filmde 3d olayına bambaşka boyut kattı. Yukardaki arkadaşa katılıyorum notebook da izleyip filme bok atmanın alemi yok, kimse filmin senaryosu mükkemmel demiyor.

LG 65,inç 3d tv'de orjinal bluray 3d ve true hd ses kalitesiyle izlememek bambaşka katılıyorum kardeşim bu arada dediğim sistemler bende yok tanıdıkta var izledik geçen
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbarturk

Arkadaşlar bu filmden önce sinemada 3d film izleyenler bilir 1 yada 2 sahnede 3d lik olay olur biter, bu film sizi pandoranın içine soktu resmen bu adamın işi bu sinemaya yön verir terminatör geçmişte cgi'yi nasıl cağ atlattıysa bu filmde 3d olayına bambaşka boyut kattı. Yukardaki arkadaşa katılıyorum notebook da izleyip filme bok atmanın alemi yok, kimse filmin senaryosu mükkemmel demiyor.

Sanırım Terminator 2den bahsetmişsin.Cgi daha eski olan 1987 yapımı Predator filminde de kullanılmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • insan ruhunun nakli ile ilgili bir flim insan bu işi başarırsa ölümsüzlük gerçek olur

• ay hadi inş.
  • Genel eleştiri kurgu yönünden sanırım. Beğenenler de genelde CGI ve görsel efekt tayfasından. Ben de genelde eleştiriyorum ama sırf efektlerini merak ettiğim için gideceğim. Arkadaşlar gerçek 3D deneyimi için IMAX'te mi gitmek gerekiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.