Şimdi Ara

Avatar filmlerinin senaryosu tamamlandı; çekimler başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Avatar filmlerinin senaryosu tamamlandı; çekimler başlıyor
    Dünya genelinde 2.78 milyar dolar gişe hasılatı elde ederek tüm zamanların en çok hasılat yapan filmi olan ve 2009 yılından beri bu ünvanı koruyan Avatar, uzun bir aranın ardından beyaz perdedeki yolculuğuna devam etmeye hazırlanıyor. Yıllardır hazırlık aşamasında olan devam filmlerinin senaryoları nihayet tamamlandı.

Geçtiğimiz günlerde The Daily Beast'e konuşan James Cameron, şu anda sadece Avatar 2'ye değil Avatar 3, 4 ve 5'e de odaklandığını söyledi ve devam filmlerinin eşit şekilde hazırlandığını ifade etti. Avatar 5'in senaryosunu tamamladığını belirten usta yönetmen, son 2 yılı senaryo yazarak geçirdikten sonra nihayet filmin çekim aşamasına geçecekleri için heyecanlı olduğunu söyledi.
     Avatar filmlerinin senaryosu tamamlandı; çekimler başlıyor
    Avatar'ın devam filmleri için tasarımların tamamlandığını ve yapım aşamasının resmi olarak başladığını belirten Cameron, çekimlerin Ağustos ayında başlayacağını açıkladı. The Daily Beast'e verdiği röportaj sırasında, bir Star Wars veya Marvel filmi yönetmek isteyip istemeyeceği de sorulan usta yönetmen, bu tarz bir film yönetmeyeceğini çünkü başkasının "evinde" çalışmak istemeyeceğini söyledi.

Bugüne kadar defalarca ertelenen yeni Avatar filmlerinin vizyon tarihinde bir kez daha değişiklik yapılmadığı taktirde; Avatar 2, 21 Aralık 2018'de, Avatar 3 2020'de, Avatar 4 2022'de ve son olarak Avatar 5 de 2023'te vizyona girecek.

• Nasıl bir senaryo olacak merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha. Beklentiyi o kadar yükselttiler ki kimse beğenmeyecek.

• Avatari bir türlü sevmemistim bakalım 2.si ne yapacak.

• Şişirilmiş bir balondan başka bir şey değil.

ilk film için de bir dünya methiyeler dizilmişti. İzleyince patladı o balon.

Film çekimini senaryo aşamasını falan abarta abarta bitiremez bu Amerikalılar zaten.

• Hangi filmlerin senaryosunu arakladi...Pardoon!! Esinlendi :P .

Acikcasi benim nesnimde filmin ayni etkiyi yaratmayacagi asikar.

Cameron Düz Aksiyon filmi cekse cok iyi olurdu.

• Geleceği değil de geçmişi anlatsa daha güzel olur aslında. Konu olarak değil ama görsel olarak ses getireceği şimdiden belli.

• Bu sefer zengin kiz fakir oglan temali olacakmis beyler

• Hollywood dan son 20 yıldır özgün film çıkmıyor.
    Devam filmi çeke çeke bi hal oldular.
  • Avatar last airbender bir anlık umidi bile güzeldi 😃

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Popülizm..

• quote:

Orijinalden alıntı: AnlamakYetmez

Avatar last airbender bir anlık umidi bile güzeldi 😃

1 filmi cikti zaten ama cizgi filmin yanindan bile gecemiyordu.
  • Çok güzel haber.

Yani Avatar 2 yi 4K olarak izleyebileceğiz. :D ( İnternetteki AKN uygulaması 31 Aralık 2018 de kalkacak haberi. )

• Ilki gorsellik disinda hic birsey veremeyen bir filmdi, 2 de umarim daha derin bir konu islenir..

• quote:

Orijinalden alıntı: AnlamakYetmez

Avatar last airbender bir anlık umidi bile güzeldi 😃

O çöp filmin adı anma ne umutlarla gitmiştim filmi izlemeye.

O kadar çöp bir film çektiklerini kendileride anlamış olmalı ki devamı gelmedi.

• illuminati 2017

• daha başlayacak 1 yıl daha bekle

• bence ilk film çok güzeldi. adam yeni bir dünya yarattı. bu adamdan kötü film çıkmaz; seri efsane olcak diyorsa efsane olur.

• 3.000.000.000$ gişe yapan filme balon diyen kültür-sanat guruları çıkmış yine :) Beğenmedim, bana hitap etmiyor deseler saygım sonsuz ama 'balon' demek... Biraz vizyonunuzu genişletin, dünyada bu neden trend oluyor, 2019'da çıkacak film neden haber oluyor az saksıyı çalıştırın, eğlence sektörünün lokomotiflerine, yeniliğe, üretken zekaya saygı duyun biraz.

• üretken zeka vay canına kaç tane aynı senaryoya sahip film gördük mekanlar değişir sadece ve her zaman bir kurtarıcı vardır o da abd li vatanseverdir. aaa nerelerden hatırlıyorum ben bunu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.