Şimdi Ara

Avantajlı Kablonet 2019 Kotalı Tarifeleri Açıklandı (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
419
Cevap
7
Favori
39.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
356 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 yıl sonrada akıllı sınırsız için mücadele ederiz
  • 1 sene taahhütüm var 57₺'den uzatmam için şuan üst pakete geçmeliymişim oda en ucuzu 69₺ napsak ki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yaklaşık 3 saat önce bende tarifemi değiştirdim.25 mbps akn kota yok gerçek sınırsız kampanyası ve temel paket kullanıyordum.Müşteri temsilcisi ile görüşmemde kendileride aknlerin kalkıcağını ve sınırsız olucağını onayladı.Bende tarifemi mevcut müşterilere özel 100 güldüren kampanyasındaki 50 mbps 100 GB akn tarifesine yükselttim.Televizyon paketleri hemen aktif oldu üst yayın ve altın sinema paketi açıldı.Online işlemlerde yeni tarifem yazıyor.Sadece internet hızım değişmedi.Onuda zaten müşteri temsilcisi yarın itibari ile yeni tarifeye geçiceğini söylemişti.2020 yılınının aralık ayına kadar rahatım artık :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaunterTR -- 30 Aralık 2018; 15:53:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaunterTR

Yaklaşık 3 saat önce bende tarifemi değiştirdim.25 mbps akn kota yok gerçek sınırsız kampanyası ve temel paket kullanıyordum.Müşteri temsilcisi ile görüşmemde kendileride aknlerin kalkıcağını ve sınırsız olucağını onayladı.Bende tarifemi mevcut müşterilere özel 100 güldüren kampanyasındaki 50 mbps 100 GB akn tarifesine yükselttim.Televizyon paketleri hemen aktif oldu üst yayın ve altın sinema paketi açıldı.Online işlemlerde yeni tarifem yazıyor.Sadece internet hızım değişmedi.Onuda zaten müşteri temsilcisi yarın itibari ile yeni tarifeye geçiceğini söylemişti.2020 yılınının aralık ayına kadar rahatım artık :D
    Siz bahsettiğiniz yükseltmeyi yapmadan önce kullanmakta olduğunuz 25 mbps hız için taahhüdünüz var mıydı?
    Taahhüdünüz var ise kaç ay kalmıştı bitmesine?

• Sa kg beyler ?imdi bir sorum var ben de türksat kablo abonesiyim 10 ay oldu 56 tlye 24mbit 50 gb akn + televizyon paketi almı?tım ?imdi benim akn kalkıcak mı? 2 hafta önce aradiğimda henuz kesin bir sey soyleymiyorum demisti?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stadhouder

Sa kg beyler ?imdi bir sorum var ben de türksat kablo abonesiyim 10 ay oldu 56 tlye 24mbit 50 gb akn + televizyon paketi almı?tım ?imdi benim akn kalkıcak mı? 2 hafta önce aradiğimda henuz kesin bir sey soyleymiyorum demisti?
    Kalkacak ; sınırsız internet olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfamega

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Fiyat olarak düşüremiyosun, paket olarak düşürebiliyosun, 50 tl ödüyodum 56 tl ödüyecem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabit Fikir kullanıcısına yanıt
    Ağustos ayında taahütümü yenilemiştim.O paket taahhütümde 2020 ağustos ayında biticekti.Taahhüt süresi önemli değil diye biliyorum sonuçta hızımı 25 den 50 ye çıkarttım.Bir üst hıza geçiş yapabileceğimiz taahhüt yaparken genellikle belirtiliyor zaten.
  • alfamega A kullanıcısına yanıt
    Ben 25 mbps akn kota yok gerçek sınırsız ve temel pakete 77 TL ödeme yapıyordum.Artık 86 TL ödeme yapıcam.Ancak bana baya karlı geldi 9 TL farkla 2 kat hızlı internet ve tvde full paket.
  • alfamega A kullanıcısına yanıt
    Sıkıntılar hiçbir zaman bitmez ki Onlarıda artık 2020 aralık ayında düşünürüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaunterTR -- 30 Aralık 2018; 17:45:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abuabuabu

150gb tı geçmiyorum 120-130 larda oluyor.

Peki kota dolunca ne olacak türksatta.

Hızmı düşecek yoksa ek paramı olacak.

Birde yüz güldüren 100 ün kotası 100gb değilmi.
    150 gb pakette 150'yi geçince gb başı 50 kuruş yansır hız düşmez ama 50/100 aknli paket akn kalktığı için 50 mbps sınırsız olacak.
  • HaunterTR kullanıcısına yanıt
    Benim de Temmuz 2019 ortasına kadar 50/150 taaahhüdüm var, toplamda 78 TL. ödüyorum, bu durumda "50 Mbps'ye kadar 100 GB AKN'li Eko-Sınırsız 85,99 TL" tarifesine geçmem uygun görünüyor.
    Tabi, telefon + modem kirası da eklenecek.

"Müşteriler abone olduğu hızdan (fiyat olarak geriye doğru) daha düşük bir hıza geçmemek koşuluyla.." dediğine göre aynı hızda fiyat artışı ile devam edilebilir olsa gerek.
    Ben de bir arayım MH'ni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfamega

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Yanlış bilgi vermişler, taahhütü olmayan müşteriler ayda 1 kez olmak üzere taahhütsüz olarak istedikleri her tarifeye geçebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riddle of Steel -- 30 Aralık 2018; 18:39:24 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.