Şimdi Ara

Avantajlı Kablonet 2019 Akıllı Sınırsız Tarifeleri Açıklandı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
672
Cevap
11
Favori
64.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
109 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tar Goroth

internet şahsi keyiften çıktı sana yetebilir ama çoğu insana bu hızlar ve limitler yetmiyor. elektrik yakıt gibi bişi oldu

Alıntıları Göster
    Elektrik doğalgaz gibi tasarruflu kullansınlar yeter :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gderebasi -- 31 Aralık 2018; 1:0:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfamega

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Karşıt görüşe sahip olmak suç mu hazmedemeyen kötü şeyler söyleyebilir onun karakter yapısı bir şey diyemem Troll ne yok mu bunun dilimize uygunu :)

Edit: karanlıkta yazmak zor oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gderebasi -- 31 Aralık 2018; 1:9:44 >
  • alfamega A kullanıcısına yanıt
    Aslında bu biraz bulunduğun bölge ile alakalı.. Misal İstanbul'da Uydunette bariz problemler yaşanırken ben hiç bir problem yaşamıyordum tabi bu yıllar önceydi..

Sen diyince hususi siteye girip üyelik girişi yaptım ödediğim fatura dönemlerini kontrol ettim, şaka gibi 7 aydır Turkcell kulllanıcısıymışım, sanki daha 2 ay evvel gelip kablo çektiler evime..

Hizmet olarak şu ana kadar en ufak bir problem yaşamadım yani 7 ayda henüz bir kere dahi olsa telefon açıp internet hakkında bir problemim var demedim şuan için en azından benim bulunduğum bölgede herşey olması gerektiği gibi hiç bir problem yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LogiaType -- 31 Aralık 2018; 1:13:7 >
  • Heh bir kazık da turksattan geldi.

Buna çanak tutan kıllarını kıpırdatmayan BTK'yı da allah bildiği gibi yapsın.

Ben böyle olacağını bildiğim için AKN eylemine hiç ama hiç katılmadım. Ve şüphelerimde hiç yanılmamışım. ALın size AKN siz internet. Eskisinden çok daha beter oldu. Şu ülkede her gelen yeni şey eskisini aratıyor anasını satayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 31 Aralık 2018; 3:20:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gderebasi

Elektrik doğalgaz gibi tasarruflu kullansınlar yeter :)

Alıntıları Göster
    İşini internet üstünden yapanlar var.Siz sadece facebook youtube donanımhaber netflix takılıyor olabilirsiniz belki 100gb size yetiyordur,sonra ya ben herşeyi yapıyorum 150gb tüketmişim ,millet nasıl 1tb tüketiyor ayda diye düşünüp tasarruflu kullansınlar diyorsunuzdur ama bu sitenin editörleri bile evine internet bağlatamıyorlar alt yapı olmadığından (Burak Şolt) Upload yüzünden insanlar içerik üretip bunu paylaşmakta sıkıntı yaşıyorlar , yetmiyor uploada kota koyuluyor.10mbit internettede 3mbit upload hızı var 100mbit internettede 3mbit hız var.Ortada tasarruf edilcek birşey yok insanlar zaten kıt kanaat internet hizmeti alabiliyor.İnternet vanası iss lerin elinde , damla damla vatandaşa kullandırtıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

İşini internet üstünden yapanlar var.Siz sadece facebook youtube donanımhaber netflix takılıyor olabilirsiniz belki 100gb size yetiyordur,sonra ya ben herşeyi yapıyorum 150gb tüketmişim ,millet nasıl 1tb tüketiyor ayda diye düşünüp tasarruflu kullansınlar diyorsunuzdur ama bu sitenin editörleri bile evine internet bağlatamıyorlar alt yapı olmadığından (Burak Şolt) Upload yüzünden insanlar içerik üretip bunu paylaşmakta sıkıntı yaşıyorlar , yetmiyor uploada kota koyuluyor.10mbit internettede 3mbit upload hızı var 100mbit internettede 3mbit hız var.Ortada tasarruf edilcek birşey yok insanlar zaten kıt kanaat internet hizmeti alabiliyor.İnternet vanası iss lerin elinde , damla damla vatandaşa kullandırtıyorlar.

Alıntıları Göster
    İşini internet üzeründen yağıyorsa o donanıma sahip bir paket alacaktır. Paraya kıysın biraz :) Upload hızı düşük geliyorsa Upload Paketi alabilirler. BU arada 100 MBPS için 5MBPS upload hızı veriliyor.

• An itibari ile internet hızım 50 mbps'e yükseldi.Ancak birşey sormak istiyorum kablonet 1 gün erkenden mi mevcut müşterilerden aknyi kaldırdı.Benim önceki paketimde olan 126 gb lık bir kullanımım vardı.Şuanda hız testimde normalde 16 mbps olması gerekiyor akn aşıldığı için ancak 48 mbps hız alıyorum ve saat 1.36 yani 2-8 arasıda değil.

Avantajlı Kablonet 2019 Akıllı Sınırsız Tarifeleri Açıklandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaunterTR -- 31 Aralık 2018; 1:39:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gderebasi

İşini internet üzeründen yağıyorsa o donanıma sahip bir paket alacaktır. Paraya kıysın biraz :) Upload hızı düşük geliyorsa Upload Paketi alabilirler. BU arada 100 MBPS için 5MBPS upload hızı veriliyor.

Alıntıları Göster
    Tamam ona uygun paket alıcakta adam istesede alamıyor sorun orda :)

Upload paketine gelince 4,99lira olan paketi 20 lira yaptılar, 5 kat artış ,adam 20liradan alıcak yarın 100 lira yaparlarsa ne olcak?

5mbit uploadda da 20gb kota var hocam,20gb dan sonra pert.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH | equ* -- 31 Aralık 2018; 1:44:33 >

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Bu akıllı sınırsızın neresi mesela AKN'den daha kötü? Anlatsana biraz..
  • dostlar madem almanyadan konu açıldı youtube'ta berlin 1 mayıs 1945 videolarına bakın taş üstünde taş yok siyasete getirmek istemiyorum ama bu memlektin her bireyinin alın teri var benim gözlemlediğim hakikaten şu memlekette bişeyler yapabilecek insanlar görüyorum çabalayan insanlar var 1.dünya savaşından sonra hiç savaşa girmediğimiz halde neden bu kadar gerideyiz dün bir arkadaşı ziyarete gittim yol boyunca gecekondu var neden bu kadar fakir abi bu memleket az buz değil 80 milyon hep yerinde sayıyor yani bu ülke altyapısına kablo çekemiyor mu ? dolara müebbet yemişiz haberimiz yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanbey86

dostlar madem almanyadan konu açıldı youtube'ta berlin 1 mayıs 1945 videolarına bakın taş üstünde taş yok siyasete getirmek istemiyorum ama bu memlektin her bireyinin alın teri var benim gözlemlediğim hakikaten şu memlekette bişeyler yapabilecek insanlar görüyorum çabalayan insanlar var 1.dünya savaşından sonra hiç savaşa girmediğimiz halde neden bu kadar gerideyiz dün bir arkadaşı ziyarete gittim yol boyunca gecekondu var neden bu kadar fakir abi bu memleket az buz değil 80 milyon hep yerinde sayıyor yani bu ülke altyapısına kablo çekemiyor mu ? dolara müebbet yemişiz haberimiz yok
    Ülkeye gelen yabancılar bile buradaki ortama ayak uyduruyorlar hocam.

Baştaki hükümet bile işsiz insanlardan GSS adı altında para kopartmaya çalışıyor.İşsiz adamı prim ödemeye mecbur bırakıyor.Ödeyemeyince en temel insani hak olan Sağlık hizmetini bile vermiyor.Gerisini sen düşün.

Belki dünyada örneği olmayan,olsada muz cumhuriyetlerinde olan,adı ADİL ama kime adil olduğu halen anlaşılamayan kota sistemi var yahu.

Bu ülkede işler böyle yürüyor maalesef.

• Hocam ülkede planlama denilen olay yok ki. Altyapı olayı yok. Düzen yok. Şirket altyapı yapmaya geliyor, belediye planlarına göre orası boş, kepçe kazmaya başladığı an bir şeyler kopuyor, patlıyor. Düzen o kadar saçma ilerliyor ki, yan yana 5 tane rögar kapağı görebiliyorsunuz..
    En büyük sıkıntı vergiler ve belediyeler. Belediyeler ya hiç kazı izni vermiyor, yada fahiş fiyat istiyor. Ufak bir ara mahalle yolunu karşıdan karşıya kazmak için uçuk meblağlar istiyorlar. Üzerine %100'e yakın vergi ekleniyor yaptığınız altyapıya.
  • bu gidişle alfabede harf bırakmayacaklar
    akk.-akn.-kota-aks

bence yanlış yapmışlar abs. demeleri lazımdı :)
  • 2 gun.once.sinirsiz 24.megabut.tahadut.verdim hizim.19-24 arasinda.dusecekmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adil Kullanım Kotası (AKN) yerine Akıllı Sınırsız Kotası (ASK) geliyor
    +

Bunu daha önce söylemistim ayriyetten.. artik kullanandan degil kullanmayandanda kesiyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.