Şimdi Ara

Avantajlı Kablonet 2019 Akıllı Sınırsız Tarifeleri Açıklandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
672
Cevap
11
Favori
64.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
109 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Böyle bir yazıya ulaşamadım. Kesin değil mi?
    Cevabınız için teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfamega

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Dışarı çıkıp sosyalleşsin biraz. Dizi vakitlerine denk geliyor hem :)
  • kusura bakmayin ama bu isler oyle yurumuyor btk rekabet kosulunu onde tutuyor diger firmalar 100 mbps yi 200 tl gibi rakamlara verirken turksat istese de veremez ondan dolayi akilli sinirsiz zekice dusunulmus guzel bir paket yogun saatlerde zaten 100 mbit sinirsizda olsa altyapi yetersizliginden alamayacaksiniz paket adi degisten dolayi rekabetten etklilenmiyor dolayisiyla akilli sinirsiz gayet guzel bir tarife zorlamayin isteyen 8mbps sinirsiz alabilir tt den 80 tl ye
  • Akilli sinirsiz fiyatları nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: alfamega

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    aynen öyle şunu anlatmaya çalışıyom 2 gündür. Benim için AKK daha iyiydi çünkü akşamları kullanıyorum büyük indirmeler gece açıp yatıyorum. :/
  • alfamega A kullanıcısına yanıt
    Bulamadim ben bir yerde gördüm akilli sinirsiz iki tane tarife koymuslar ve baya pahaliydi siz ss veya link atabilir misiniz ?
    Bir de biz de su an 75 gb akn 25 megabit var tahattut ne zaman biter bilmiyorum yeni yila gecmeden uzatabilir miyiz tahattutu ?

Bu akilli sinirsiz tarifelerine teledunya standart giriş paketi dahil mi hd normal kanallari izelyebilmek için vs. ?

• alfamega A kullanıcısına yanıt
    Son eklenen Bein Sports kanalları hariç tüm kanallar açık olan tv aboneliği ve bu internet paketi için toplamda 86tl ödüyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Akilli sinirsiz fiyatları nedir ?
    50 Mbps'ye kadar Akıllı Sınırsız 70,99 (KabloTV Üst Paket + Vizioon Sinema Paketi)
    100 Mbps'ye kadar Akıllı Sınırsız 80,99 (KabloTV Üst Paket + Vizioon Sinema Paketi)

https://www.turksatkablo.com.tr/Tum-Kampanyalar,595,?

Kampanya 1 Ocak 2019 tarihinde aktif olacaktır.
  • gderebasi kullanıcısına yanıt
    Eee iyiymis o zaman biz su an 25 megabit teledunya giriş pakete 63 tl ödüyoruz.
    (Doccis 3.0 modemin taksitleri de dahil galiba)
    25 megabit akilli sinirsiz paketi ne kadar acaba ve teledunyanin hangi seviyesi dahil ?

• Kablonet devletin kontrolünde olan bir firma değil mi arkadaşım? Ne bu fiyatlar? Ciddi olduklarını sanmıyorum bunun geçerliliğinin de olacağını sanmıyorum çünkü bir kaç kişinin toplanıp " kota kalktı madem ahanda şöyle yapalım" diyerek getirdiği bir uygulamaya benziyor. Böyle bir uygulama ancak 19-24 arasında geçerli 50 GB kota ile gelebilir. Yani 19-24 arasında yaptığınız indirimeler 50GB geçerse o aylık düşebilir bilakis durum düşünülemez, düşünülmesi teklif dahi edilemez!
  • gderebasi kullanıcısına yanıt
    Yazdiginiz akilli sınırsız tarifeleri de bulamadim sitede su an sadece 16 ve 25 lik akilli sinirsiz goruyorum ben onlarda sizin attiklarinizdan bile pahali.

• Hala açıklığa kavuşmamış yerler var. Mesela Eko sınırsız´da 50gb 150gb 250gb akn´li paketler arasında fiyat farkı var bunları nasıl dengeleyecekler?
    Ben 24mb 150gb eko sınırsız kullanıyorum. Yeni yıldaki "Hayatı yakala" kampanyası 50mb görünüyor. Acaba aradaki farkları dengelemek için paketleri zenginleştirme ya da hızları artırma gibi seçenekler mi olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Yazdiginiz akilli sınırsız tarifeleri de bulamadim sitede su an sadece 16 ve 25 lik akilli sinirsiz goruyorum ben onlarda sizin attiklarinizdan bile pahali.
    Kampanyalar daha aktif olmadı. Bu sebepten sitede göremezsiniz. 1 Ocak 2019 tarihinden aktif olacak

25 Mbps Akıllı Sınırsız (Temel Paket + Vizioon Sinema Paketi) 60,99

https://www.turksatkablo.com.tr/Tum-Kampanyalar,596,?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.