Şimdi Ara

Avantajlı Kablonet 2019 Akıllı Sınırsız Tarifeleri Açıklandı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
672
Cevap
11
Favori
64.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
109 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hâlâ fiyatlara şaşıranlar olmuş ne bekliyordunuz 10 tl ye sınırsız 100 mbitmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gece 00:01 den itibaren indirmeye çekindiğim ne kadar yüksek gb' lı oyun,film vs başlarım indirmeye tutmayın beni
  • AzoorAhaii kullanıcısına yanıt
    Bende nasıl olduysa şuanda aknyi aşmama rağmen sınırsız 50 mbps kullanıyorum.Sadece banamı kaldırdılar aknyi anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helluri

Akıllı sınırsız tarifeleri mantıklı bulan arkadaşlar çalışmayan kişiler gibi geliyor. En yüksek paketi alıp akşam işten gelince 25 mbit internet kullanmak hiç mantıklı değil.
    Ya da kendi işinin patronu iş yerinde kullanacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagi10best

50mbit 150gb akn li paketi kullaniyorum. Oldukça memnunum. 70tl veriyorum aylik va mayis 2019 da taahhut bitiyor. Taahhut bitmeden uzatmanin bir yolu var mi benzer sekilde?

Daha üst fiyatlı paketlerden birine geçebilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • helluri kullanıcısına yanıt
    50mbit 200 küsür tl. Odenecek gibi değil. Onu da aksam kullanacagim sadece. Hiz düşük olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 mbt ve 50 mbt aks'li tarife ücreti ne kadar?
  • gderebasi kullanıcısına yanıt
    Tarifeyi bulamadım.
  • Konuya çoluk çocuk doluşmuş 5 saat yavaslayacak geri kalan 19 saat hızlı falan diyorlar. Bana da internet aksam lazim oluyor hafta içi sadece. Hız mizz düşmesin arkadaş aknin yumusaltilmisidir bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cormen

Tarifeyi bulamadım.
    Mevcut Müşteriye Özel 100 Güldüren Kampanyası

50 Mbps 100 GB AKN'li Eko-Sınırsız (Üst Paket + Altın Sinema Paketi) 85,99 TL

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,582,mevcut-musteriye-ozel-100-gulduren-kampanyasi
  • Arkadaşlar bir sorum var...

Mevcut 2 yıllık taahhütüm 02 Şubat 2019'da bitiyor. Bugün müşteri hizmetlerini arasam ve hemen AKN'li yeni bir tarife için taahhüt yenileme talep etsem kabul ederler mi?

Aklımda şu kampanya var:
    https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,584,mevcut-musteriye-ozel-hayati-yakala-kampanyasi

Şimdi buna geçebilirsem yarından itibaren tamamen sınırsız 24 mbit'e mi dönüşür (2 yıl boyunca)?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kangaxx -- 31 Aralık 2018; 14:7:24 >
  • Kangaxx kullanıcısına yanıt
    evet geçirirler. 24 mbt 150 gb akn li olana ben de taahüt verdim (56 lira) ama komple sınırsız yapacakları belli dğeildi. ondan dolayı 150 akn li olanı seçmiştim. ama artık belli oldu.

ondan dolayı 56 liralık olana değil dehttps://www.turksatkablo.com.tr/Tum-Kampanyalar,559,tv-internet-kampanyasi buna taahüt verin. 24 mbt sınrısız 47 lira olmuş olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert6385 -- 31 Aralık 2018; 14:11:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kangaxx

Arkadaşlar bir sorum var...

Mevcut 2 yıllık taahhütüm 02 Şubat 2019'da bitiyor. Bugün müşteri hizmetlerini arasam ve hemen AKN'li yeni bir tarife için taahhüt yenileme talep etsem kabul ederler mi?

Aklımda şu kampanya var:
    https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,584,mevcut-musteriye-ozel-hayati-yakala-kampanyasi

Şimdi buna geçebilirsem yarından itibaren tamamen sınırsız 24 mbit'e mi dönüşür (2 yıl boyunca)?
    Herhangi bir AKN'li pakete bugün 23.59'a kadar taahhüt verirseniz 2 sene gerçek sınırsız kullanabilirsiniz.

• Akıllı sınırsızların düşeceği hızlar kesin bilgi mi?
  • Mevcut AKN'li paket kullanıcıları için de aynı hız düşürme kuralı geçerli mi ?
  • Fox90 kullanıcısına yanıt
    Mevcut AKN'liler sınırsız olarak devam edecekler.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.