Şimdi Ara

Avantajlı Kablonet 2019 Akıllı Sınırsız Tarifeleri Açıklandı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
672
Cevap
11
Favori
64.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
109 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neden işler bu kadar karışık? Konuyu okurken bile zorluk çektim. Yahu kardeşim 50 mbps sınır paket. Olayın aslı bu. Yapın böyle gitsin. Yok şu saatte şu kadar hız, yok bu saatte bu kadar hız. Bu nedir arkadaş. Rezillik resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antrepocu

O zaman benim hayatımda hicbisi değişmiyor dogru mu anladim?

Alıntıları Göster
    evet doğru anladınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökbörüü

evet doğru anladınız.

Alıntıları Göster
    Anladığım dogru ama soylediginiz yanlis. Simdi müşteri hizmetlerini aradim. Akn kalkiyor, hizim hic dusmuyor.

Sizin de bilginiz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gönül isterdi ki hiçbir ISP'de hiçbir kısıtlama olmasın. Ama mevcut şartlarda yine kabul edilebilir bir sistem olmuş bu bence. Yoğun saatlerde oluşan ping, paket kaybı, kopma ve çeşitli bağlantı sorunlarını engelleyebilecekse tabii.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100Mbit akıllı sınırsız tarifeye geçmek için aradım.

Yarından itibaren geçiş yapılabileceğini söyledi müşteri hizmetleri.

Onun yerine 50mbit 100 gb akn.li pakete geçiş yapabilirsiniz. Yarından itibaren kotasıza çevrilecek daha avantajlı olur sizin için dedi.

Netleşmiş bir bilgi yok emin misiniz diye sordum.
    Evet kesinleşti akn'li tarifeler sınırsıza çevrilecek dedi.

Statik ip ve teledünya kutu ücreti vardı hepsi beraber kalan teledünya kutu ücreti ile 12 ay 97tl, sonrasında statik ip ile 91 tl olarak geçiş yapmış oldum.

Bu fiyata teledünya üst paket ve sinema kanallarının tümü dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lodlod -- 31 Aralık 2018; 11:59:51 >
  • bu tarifeler gelmeden yaklaşık 1 ay önce sözleşmem bittiği için yeni taahhüt verdim. kotalı sistemler geri gelmiş.

bundan yaklaşık 13-14 sene evvel 2004-2005 yıllarında evimize ilk kez adsl hat bağladığımızda meşhur 4gb kotalı internet kullanmıştık.şimdi buna geri dönmüş kablonet.

çok uzatmayayım.eski sözleşmemde 60 lira ödüyordum.tv izlemeli 50mb 75 gb akn li.

şuan tv izlemeli 50 mb 150 gb kotalı tarifeye 24 ay sözleşme yaptım.fiyat 66 ya da 67 tl.kutularım güncel olduğu için herhangi bir kutu satın almadım.

yeni sistemde kota dolunca internet kesiliyormuş.bu kötü tarafı.

bir aydır kullanıyorum yeni sistemi.kotanın yüzde 80'nini bile kullandığıma dair mesaj gelmedi.kısaca bize yetiyor şimdilik.

ama bence eski sistem daha iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antrepocu

Anladığım dogru ama soylediginiz yanlis. Simdi müşteri hizmetlerini aradim. Akn kalkiyor, hizim hic dusmuyor.

Sizin de bilginiz olsun.

Alıntıları Göster
    hocam ben hız düşmeyi demedim siizn ilk mesajı yanlış anladım o zaman. Ben kotanız kalkacak diye düşündünüz sandım ondan dedim aynı devam edecek diye.

Teşekkürler yine de
  • 50mbit 150gb akn li paketi kullaniyorum. Oldukça memnunum. 70tl veriyorum aylik va mayis 2019 da taahhut bitiyor. Taahhut bitmeden uzatmanin bir yolu var mi benzer sekilde?

• alfamega A kullanıcısına yanıt
    Bazen bu konuda şükrediyorum gerçekten..
    Ben bulunduğum konum itibari ile hem Ege hemde Marmara'lıyım diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tar Goroth

cehaletin karanlığı mı

Alıntıları Göster
    Komik :)
  • Bugün taahhüt mü vereyim yeni yılı mı bekleyeyim bilemedim. Şu anda taahhütsüz 50 Mbit 50GB AKN, KabloTV Temel Paket ve en düşük paket Kabloses var. 83₺ ödüyorum.
  • 2 yıl önce 25 Mbps paketini kullanıyodum hız 16'ya düşüyodu.Taahhüt bitti mecbur 24 Mbps seçtik hız 8 Mbps'e düşüyor ciddi anlamda işkence oluyor(evde hâli hazırda 2 pc 4 telefon olunca).Paketler fikir olarak gayet güzel ama 25'in 10'a düşmesi çok saçma olmuş.Ayrıca 25 Mbps ile 50 Mbps ile aradaki fiyat farkı resmen uçurum.Yeni taahhüt imzalamamış olsam tekrar kablonet kullanmazdım...
  • Az önce arayıp taahhüt yeniledim. 24 mbps 150gb akn li 66 tl'ydi.1 sene daha taahhüdüm vardı. 24 ay taahhütle müşteriye özel yüzgüldüren 50mbps 100 gb akn li ye 86 tl'ye geçtim.Upload hızı da 2 den 5 mbps ye çıkmış oldu.Tüm tv kanalları açık. Müşteri hizmetleri yarından itibaren bu tarifede kotanın kalkacağını ve sınırsız olacağını,taahhüt süresince fiyat değişikliği olmayacağını söyledi. İki arkadaşım da benim tavsiyemle aradı,aynı bilgiyi alıp taahhüt verdiler. Telefon görüşmesinde kayda geçmesi için hepsine de sordurttum özellikle.Bu konu altında bilgi veren arkadaşlara da teşekkür ederim. Yoksa kimseyi arayıp uyandırmıyor müşteri hizmetleri bu konuda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

Gönül isterdi ki hiçbir ISP'de hiçbir kısıtlama olmasın. Ama mevcut şartlarda yine kabul edilebilir bir sistem olmuş bu bence. Yoğun saatlerde oluşan ping, paket kaybı, kopma ve çeşitli bağlantı sorunlarını engelleyebilecekse tabii.
    Edin edin size müstehak.

• La bu fiyatlar ne ! . Ben NetSpeed 75mbps sınırsız kullanıyorum 58tl'e şimdi oda zamlanacak eyvallahta, heralde artık 25mbps üzeri evde kullanmak üzere ortafiyatlı tarife bulamayacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cormen

Bugün taahhüt mü vereyim yeni yılı mı bekleyeyim bilemedim. Şu anda taahhütsüz 50 Mbit 50GB AKN, KabloTV Temel Paket ve en düşük paket Kabloses var. 83₺ ödüyorum.
    2018 bitmeden 50mbps 100 gb akn li tarifeye taahhüt verin 2 sene boyunca sınırsız 50mbps kullanın.
  • Ee AKN kalksın tabii ki de ama benim gibi 25mbps sınırsız internet kullananlara da bir indirim yapsınlar bari. Zaten bir kere de adil bir işlem yapsınlar şaşıracağım. Kablotv iptal ettirdiğim için de aknli paketlere geçmeme izin vermiyorlar gerçekten muazzam.
  • 24 mbps 75 gb akn li 9 ay taahhüt var. Hangi tarifeye geçersem faydama olur suanda?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 100 mbit akilli sinirsiz guzel tarife bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akıllı sınırsız tarifeleri mantıklı bulan arkadaşlar çalışmayan kişiler gibi geliyor. En yüksek paketi alıp akşam işten gelince 25 mbit internet kullanmak hiç mantıklı değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.