Şimdi Ara

Avantajix yoluyla nasıl alışveriş yapılıyor?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avantajix in sitesine girince siteye git diyor. Ben alışveriş yapınca nasıl görüyor alışveriş yapıp yapmadığımı? Linkte bir kod falan mı var?

• alisveris yapacağınız siteye avantajix ten tıklayıp gidecen alisveris yapacan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl oluyor ki giriş falan yapmıyoruz linke tıklayıp giriyoruz. İp den mi anlıyor?
  • Nasıl oluyor da bu koca demir yığınları havada uçuyo?
  • Ben de bir soru sorayım yeri gelmişken.

2014 yılında hesap açtım ve sadece o yıl işlem yaptım 1,12 lira aidat aldılar,bu zamana kadar da işlem yapmadım.Bugün avantajx üzerinden alışveriş yapsam arada geçen yılların aidatı alınacak mı yoksa sadece bu yılın aidatı olan 10 lira mı alınacak ?
  • Benim de çözemedigim öncesinde alışveriş yapılacak siteye olan üyelik açılmalı mı yoksa avantajix den geçiş yaptıktan sonra mı uyelik bilgileri girilmeli?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çöp

• oerdemir55 kullanıcısına yanıt
    Ben 2-3 yıl önce alışveriş yapmışım kendi üyeliğimle, iade yapmış fakat aidata gitmiş.
  • Bende bi kac kez denedimaidat diye kestiler o gun bugun kullanmiyorum bu avantajix bana mantikli gelmedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beruby kullanabilirsiniz aidat almıyor.Yavaş yavaş birikir.30 olunca kontör 100 olunca banka hesabına alabiliyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gzegen kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Aidat iade ediliyor,kendiniz yazmanız şartıyla en az bir paragraf olacak şekilde info@avantajix.com'a herhangi bir yazı gönderebilirsiniz.Aidat var diye üyeler tercih etmiyor ama iade ediliyor,herkes bilmiyor sanırım.
    Avantajix yoluyla nasıl alışveriş yapılıyor?
  • benim aidat alınma zamanını öne çekerek 25 küsür olan alcacağımı 15 tl ye düşürüp gasp ettiler resmen :)
  • Merhaba,

Yazı göndermeniz durumunda hesabınıza 10 TL iade edilir.

• Böyle birşey varsa neden milleti dilendiriyorlar kesmesinler, bir de ne yazacağız 10 liramı geri ver falan mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luck runs out -- 27 Mayıs 2017; 23:27:25 >
  • Aidat saçmalığı yüzünden ben kullanmıyorum. Gasp ettiler paramı.
  • mail atsak bu yıl ve geçen yılın parasını alabilirmiyiz
  • düzgün biriksin de hızlı alalım diye hep ortak hesap kullanıyordum. ilk defa kendi hesabımla alayım göreyim dedim, hb hala çantayı kargoya vermedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurNIng

Merhaba,

Yazı göndermeniz durumunda hesabınıza 10 TL iade edilir.

nasıl bir yazı hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wiru5

Ben de bir soru sorayım yeri gelmişken.

2014 yılında hesap açtım ve sadece o yıl işlem yaptım 1,12 lira aidat aldılar,bu zamana kadar da işlem yapmadım.Bugün avantajx üzerinden alışveriş yapsam arada geçen yılların aidatı alınacak mı yoksa sadece bu yılın aidatı olan 10 lira mı alınacak ?

Avantajix kazanç yoksa aidatta almıyor. Yani şimdi ne kazanırsanız size kalır. Bu seneki üyelik bedelini ödersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 28 Mayıs 2017; 2:50:50 >
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.