Şimdi Ara

AVANSAS TELLİ 10LU MASKE 9.99TL KARGO BEDAVA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
6.203
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkür ederim ben de 1 adet aldım. 50 li satılması kötü bir şey , haftada 2-3 maske kullanan biri olarak 10 adet ve kargo ücretsiz olması güzeldi. Malesef forumda medikal çalışanları var , o nednele konuya saldırma ihtimalleri yüksek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu maskelerin acilen bedenlendirilmesi lazım. Benim gibi koca kafalı insanlar da aynı maskeyi takıyor, minnoş hanımefendiler de aynı maskeyi takıyor. Doğal olarak onların kulağını acıtmazken benim zaten kepçe olan kulaklarımı iyice kepçe hale getirip canımı acıtıyorlar.
  • 2 kutu aldım bende, deneyelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir paket de ben aldım konu için teşekkürler.
  • Sağolsun tunç soyer belediye başkanı metro istasyonlar ve vapur iskelelerinde dağıtıyor maskematikte paket paket sınırsız,evde şu an 30-40 adet var.

AVANSAS TELLİ 10LU MASKE 9.99TL KARGO BEDAVA

AVANSAS TELLİ 10LU MASKE 9.99TL KARGO BEDAVA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 19 Mayıs 2020; 4:14:10 >

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    şu ürünü sormuştum,

bunun incelemesini youtube'da buldum. Tel yok gibi, eleyebilirsiniz.
  • egemenxx kullanıcısına yanıt
    Eczanede de kargo bedava

• Hypericum kullanıcısına yanıt
    Bence de eczanelerinde Max satacağı fiyat bu zaten ama 10lu falan satmiyorlarsa o ayrı

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypericum

Eczanede de kargo bedava
    Sıraya girip korona kapmaca oynayacaksan Eczaneden alabilirsin. Ben şuana kadar 3 katlı telli cerrahi maskeyi tanesini 1 TL'den daha ucuz satan ne eczane gördüm ne market ne online mağaza. Tel koymadan herkes üretiyor,sen de dikebilirsin. Tel burunun şekline uymasını sağlıyor ve maskenin zırt pırt aşağı yada yukarı gözün önüne kaymasını engelliyor. Maske aşayı ve yukarı kaydıkça elinle düzeltmek zorunda kalıyorsun ve bu bulaşma riskini arttırıyor.
    Tel olmayan maskenin tanesi 50 kuruştan fazlaya da alınmaz bu yüzden. Tel koyamayan firma bu işi profesyonel yapmıyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 19 Mayıs 2020; 10:4:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Denemek için 1 paket aldim. Konu sahibine teşekkürler.

• Bu firma bana hayatımın en kötü alışveriş deneyimini yaratan vicdansız bir firmadır pandeminin en yoğun olduğu dönemde dezenfektan ve eldiven bulamıyordum dışarı çıkmak için bu firmadan sipariş verdim İstanbul’un göbeğinde oturmama rağmen ürünü 2 defa adres yanlış diye geri gönderdiler defalarca müşteri temisilcileriyle konuştum oyaladılar en son tansiyonumu düşürecek kadar lakayıtsız konuşmalar yaptılar sizi cimere şikayet edeceğim dedim bu konuda birşey olmaz dediler ve yine lakayıt tavırlarla Alay ettiler vicdansız firmadan nefret ediyorum umarım battıklarını görürüm

• quote:

Orijinalden alıntı: BiBeR10x

Bence de eczanelerinde Max satacağı fiyat bu zaten ama 10lu falan satmiyorlarsa o ayrı
    Açık satmada sıkıntı yok. Gözünüzün önünde düzgün bir şekilde poşetliyorsa tamamdır

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

Sıraya girip korona kapmaca oynayacaksan Eczaneden alabilirsin. Ben şuana kadar 3 katlı telli cerrahi maskeyi tanesini 1 TL'den daha ucuz satan ne eczane gördüm ne market ne online mağaza. Tel koymadan herkes üretiyor,sen de dikebilirsin. Tel burunun şekline uymasını sağlıyor ve maskenin zırt pırt aşağı yada yukarı gözün önüne kaymasını engelliyor. Maske aşayı ve yukarı kaydıkça elinle düzeltmek zorunda kalıyorsun ve bu bulaşma riskini arttırıyor.
    Tel olmayan maskenin tanesi 50 kuruştan fazlaya da alınmaz bu yüzden. Tel koyamayan firma bu işi profesyonel yapmıyordur.

Alıntıları Göster
    Sıra olan yere gitme hocam sende

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Sağolsun tunç soyer belediye başkanı metro istasyonlar ve vapur iskelelerinde dağıtıyor maskematikte paket paket sınırsız,evde şu an 30-40 adet var.

Süpermiş. En başından beri her yerde böyle yapılmalıydı. Kişi başı sınır koyulmalı o ayrı konu.

• Hypericum kullanıcısına yanıt
    İzmiri örnek alamadı diğer belediyeler bu konuda mağdur durumda vatandaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 19 Mayıs 2020; 13:39:4 >
  • Zalımlar ne ara bitirdiniz stoğu
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Telli olmasi

• quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Telli olmasi
    + kargo ücretsiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalmamış
  • Bu ürünü almanıza gerek yok. Çünkü kalmadı.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.